Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

Введення

Дізнайтеся, як Berkeley Blend може зарядити енергією ваше майбутнє

Ми прокидаємося в іншому світі. Щоб досягти успіху в цьому новому світі, вам потрібно бути адаптованим… і гнучким. І так само, як один вид кави просто не підходить для всіх, вам потрібно знайти правильну суміш. Ви побачите, що суміш Berkeley ідеально підходить для того, щоб допомогти вам повністю розкрити свій потенціал.

Будьте гнучкими

Навчайтеся в університетському містечку, онлайн або за допомогою обох методів — і все це з підтримкою та керівництвом, якими відомий Берклі. З повним навантаженням на курс і постійною реєстрацією ви можете заробити:

 • Ступінь бакалавра всього за три роки
 • Диплом доцента всього за 16 місяців
 • І ступінь бакалавра, і ступінь MBA всього за чотири роки

Деякі програми пропонують зосереджені варіанти семитижневого курсу. Доступні коротші сертифікатні програми.

Бути впевнені

Послуги підтримки, такі як репетиторство, семінари та Центр академічного успіху, доступні в кампусі та онлайн на кожному кроці.

Бути на місці.

З самого початку ви помітите, що Berkeley College – це унікальний досвід навчання в коледжі. Наша мета — зробити все можливе, щоб допомогти вам повністю розкрити свій потенціал. Незважаючи на те, що ми маємо можливості та ресурси, щоб запропонувати видатну освіту, яка зосереджена на підготовці вас до кар’єри, більшість людей кажуть, що Berkeley College більше схоже на сім’ю. Ви не будете відчувати себе номером — люди знатимуть вас по імені. Хтось завжди знайде допомогу. І ви отримаєте практичну, потужну, практичну освіту, яка підготує вас до професійного життя.

Будь справжнім

Важливою частиною того, що відрізняє Berkeley College , є наша різноманітність. Понад 3600 студентів (у тому числі понад 420 іноземних студентів, які представляють 49 країн) навчаються в кампусах Нью-Йорка та Нью-Джерсі, а також Berkeley College Online ® . У нас є студенти, які щойно закінчили середню школу, і ті, хто є бабусями і дідусями. Навчання з людьми з багатьох різних культур і походження допоможе вам підготуватися до занурення в глобальний ринок.

Будьте адаптивними

Полегшення якісної освіти в напруженому способі життя також є пріоритетом для Berkeley College . Наші кампуси варіюються від серця одного з найбільших міст світу до гірської вершини в передмісті з пишною рослинністю та максимальної гнучкості Berkeley College Online®. Кожне місце розташування кампусу має свою індивідуальність, а також багато зручностей, які покращують освітній досвід. Кожен має доступ до заходів у всіх кампусах. Ви можете навчатися повний або неповний робочий день; на кампусі, в Інтернеті або через поєднання обох. Денні, вечірні/вихідні та онлайн-заняття дозволяють вам збалансувати свої освітні цілі з особистими та професійними зобов’язаннями.

Будь практичним

Програми навчання в Berkeley College розробляються та регулярно оновлюються за допомогою галузевих консультативних рад, щоб гарантувати, що студенти оволодіють навичками, яких потребують сучасні роботодавці. Ретельне навчання в класі від професорів з великим професійним досвідом поєднується з практичним навчанням для всебічної освіти, яка справді готує студентів до професійного світу.

Прийом

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, США

     Запитання