We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Введення

Про нас

Університет Bay Atlantic був заснований у 2013 році як приватна, але некомерційна вища освіта, яка має на меті забезпечити унікальну та безцінну можливість для навчання громадян світу, які володіють необхідними інструментами для дотримання нашого глобального бачення.

Університет Бей Атлантик - це високо шанований інститут, який підтримується 46-річним освітнім досвідом з кваліфікованими та досвідченими професорами на міжнародній арені освіти. Ми пропонуємо академічно орієнтований, складний та стимулюючий досвід навчання. Розташований у політичному та історичному центрі нації, ви гарантовано отримаєте насолоду від справжнього американського досвіду.

BAU Campus

Бухта Атлантичного університету розташована в центрі міста DC, в оточенні підприємств, ресторанів і торгових центрів. Це чудове місце для студентів, які прагнуть дізнатися про відходи культурної та політичної тканини Сполучених Штатів у безпечній та дружній спільноті.

Будучи мультикультурним містом, для кожного існують різні пам'ятки. Більшість подій є безкоштовними, тому кожен може насолоджуватися музеями, парками, зоопарками та пам'ятками. Перевезення легко навколо міста, оскільки метро та автобуси проходять до 3 ранку.

Погода влітку гаряча і вологі, приємна навесні та восени, і м'яка з сезонним снігом взимку.

Бухта Атлантичного університету Вашингтон, округ Колумбія, знаходиться за декілька хвилин ходьби від багатьох основних туристичних визначних пам'яток округу Колумбія. Білий дім знаходиться поруч з нашою будівлею. Національний торговий центр, де розташовані більшість музеїв міста, знаходиться всього за десять хвилин їзди. Все, що не є близьким, можна легко отримати за допомогою громадського транспорту.

Наше завдання

Університет Bay Atlantic спрямований на надання унікальної і безцінної можливості для підготовки громадян світу, які володіють необхідними інструментами для дотримання нашого глобального бачення. Це невід'ємна частина нашої місії - підкреслити креативність і уважність у всіх починаннях наших студентів, а також закінчити їх як бажаних і універсально прийнятних людей.

"Місія Bay Atlantic University полягає в тому, щоб забезпечити якісну американську освіту у всьому світі за допомогою різноманітних ринкових програм, які стимулюватимуть інтелектуальну цікавість, критичне мислення та творчість, які є надзвичайно необхідними у глобальній спільноті".

Цілі: для виконання своєї місії університет створив наступні стратегічні цілі.

 1. Запропонуйте різноманітні дипломні та дипломні програми у сфері нових та високих попиту
 2. Забезпечити освіту, яка врівноважує компоненти технічного, професійного та критичного мислення, з метою задоволення потреб різноманітного співтовариства учнів

Завдання: прагнучи до досягнення своїх стратегічних цілей, університет встановив наступні цілі.

 • Забезпечити якісний навчальний досвід, використовуючи кваліфікованих викладачів, які прагнуть до прекрасного навчання
 • Забезпечити відповідні навчальні програми за допомогою внесків від керівництва, галузевих дорадчих рад, академічних партнерів та випускників
 • Щоб університет мав достатні фізичні й фінансові ресурси, щоб забезпечити безперервну якісну освіту

Наше бачення

Ми - навчально-орієнтована установа з глобальним баченням. Наша філософія полягає у підготовці студентів до навичок та знань, необхідних для вирішення завдань майбутнього глобального співтовариства, використовуючи найсучасніші навчальні технології та методи навчання для створення програм, що реалізують ринок. Довгостроковий успіх університету, а також встановлення репутації для якісного навчання залежатимуть від розробки навчальних програм та вимірювання результатів. Здатність університету залучати і утримувати студентів, вміння студентів відповідати вимогам бізнесу та промисловості, рівень задоволеності випускників та роботодавців - критичні заходи для успіху.

Основні цінності

Університет Бей Атлантик прагне надати освіту та науку найвищої якості - просунути межі знань і підготувати людей до життя, роботи та лідерства. Деякі з нас роблять свій внесок, беручи безпосередню участь у викладанні, навчанні та дослідженні, інші, підтримуючи та забезпечуючи ці основні заходи важливими шляхами. Якими б не були наші індивідуальні ролі і де б ми не працювали в університеті Атлантичного Атлантики, ми зобов'язані один одному підтримувати певні основні цінності спільноти. До них відносяться:

 • Повага до прав, відмінностей та гідності інших людей
 • Чесність та чесність у всіх відносинах
 • Добре прагнення до досконалості у своїй роботі
 • Відповідальність за дії та поведінку на робочому місці

Чим більше ми осягаємо ці цінності в нашому повсякденному житті, тим більше ми створюємо та підтримуємо середовище довіри, співпраці, жвавого розслідування та взаєморозуміння, а також просуваємо зобов'язання щодо освіти та стипендії, якими володіємо всі ми.

Крім того, в університеті Атлантичного університету ми вважаємо, що навчання не обмежується формальним навчанням у традиційних класах. Університет використовує різні методи дистанційного навчання та телекомунікацій для забезпечення якісних освітніх послуг у всьому світі, особливо для тих, хто не є привілейованим або традиційно незаслуженим.

Global Outreach

Міжнародна освіта - давня частина глобальної місії Bay Atlantic University, яка включає широкий спектр ініціатив як у Сполучених Штатах, так і за кордоном для сприяння обміну знаннями через міжнародні кордони. Університет був заснований на тому, що вища освіта має спиратися на міцну основу міжкультурного діалогу між студентами та викладачами з усього світу.

Студентам бакалавського університету рекомендується провести деякий час навчання за кордоном, підвищити свої знання про інші країни і культури, а також про глобальні проблеми, з якими сьогодні зіткнулися всі ми. Для цього студенти зможуть відвідати мережеві кампуси, розташовані в Стамбулі, Берліні та на Кіпрі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

Запитання