Keystone logo
Babson College Babson Full Time MBA
Babson College

Babson Full Time MBA

Wellesley, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 89 550 *

На кампусі

* для 1-річного опціону | $115,244 для 2-річного опціону

Введення

Якщо ви хочете розпочати нову справу, змінити кар'єру або просунутися по службі у вашій нинішній організації, одно- або дворічна програма MBA допоможе вам досягти цієї мети. Обидва варіанти забезпечать вас найкращою програмою MBA у сфері підприємництва та навичками підприємницького лідерства, необхідними для здійснення впливу в бізнесі, у вашій громаді та в усьому світі.

"Звичайному бізнесу" тут не місце

У багатьох найкращих навчальних закладах лекції не просуваються далі кафедри. Але в Бебсоні наші професори - практики. Щороку понад 80 організацій-партнерів приносять на заняття свої реальні виклики, надаючи вам можливість отримати консультації. Ви зустрінетеся з бізнес-лідерами з України та з-за кордону, а також попрацюєте над своїми стартапами в аудиторії.

Коли ви закінчите програму, ви не лише матимете розширену мережу високопродуктивних колег з усього світу, але й реальні приклади проблем, які ви вирішили для реальних організацій. Незалежно від того, чи хочете ви запустити стартап, передати сімейний бізнес наступному поколінню або впроваджувати інновації в найбільших світових компаніях, ви можете застосувати своє підприємницьке мислення, щоб управляти ризиками, орієнтуватися в умовах невизначеності та досліджувати неоднозначність.

З першого погляду

  • Тривалість: 12- та 21-місячні варіанти
  • Тест необов'язковий
  • З правом на отримання візи
  • Середній досвід роботи: 6-8 років
  • 29 років поспіль №1 MBA для підприємців згідно з рейтингом U.S. News & World Report

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання