Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Введення

Auckland Institute of Studies (AIS), заснований у 1990 році, є одним з найбільших інститутів, що надають ступінь в Нідерландах.

Ми надаємо широкий спектр кваліфікацій, затверджених NZQA, включаючи сертифікат, диплом, диплом бакалавра, диплом магістра, аспірантуру та дипломні програми для вітчизняних та іноземних студентів. AIS пропонує різноманітні курси з ведення бізнесу, управління туризмом, управління гостинності, інформаційних технологій та управління бізнесом. Наша швидко зростаюча програма МВА є однією з найбільших в Нової Зеландії, а наш Центр англійської мови надає кваліфікацію в EFL, EAP, IELTS Preparation та Business English.

Ми знаходимося на горі Альберт у Центральній Окленді та працюємо з двох привабливих кампусів. Наш університетський містечко в Сент-Еленсі розташоване у парку, розташованому поруч із полем для гольфу Чемберлен Парк і колись був пологовим будинком Сент-Еленс Окленд. Наш асвітський кампус розташований за п'ять хвилин ходьби від готелю, неподалік від торгового центру Санкт-Лукес та відмінного транспортного сполучення з містом та центральним і західним передмістям.

Гнучкий тризірковий навчальний посібник AIS та розпізнавання перехресного кредитування дозволяють студентам швидко відстежити свої дослідження та отримати початкову інформацію про свою кар'єру. Ми надаємо допомогу студентам у питаннях працевлаштування під час та після навчання - це включає в себе допомогу з підготовки CV та інтерв'ю, працевлаштування та стажування. Наша онлайн-служба віз дозволяє іноземним студентам обробляти візи на території кампусу.

Ми гарантуємо, що дружня, сприятлива обстановка збалансуватиме та підтримує наші строгі та вимогливі академічні програми. Студенти на AIS досвідчені персоналізовані освіти в малих класах - наш досвідчений і доступний викладацький факультет оцінює особистий контакт зі студентами.

Ми надаємо нашим учням, незалежно від Нової Зеландії або за кордоном, все, що їм потрібно, щоб почуватись комфортно і впевнено під час навчання з нами. Ми гарантуємо, що вони добре оснащені, щоб досягти успіху після завершення їхньої кваліфікації.

Розташування

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

Запитання