Keystone logo
Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Введення

Про школу - місто Себу, Філіппіни

Вища школа бізнесу Ateneo прагне бути провідним навчальним закладом управління в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, для того, щоб бізнес-практик прагнув стати професійним та етичним бізнес-лідером, який прагне до національного будівництва.

Інститут пропонує програми, які підтримують традиції обслуговування та високий рівень академічного досвіду, щоб допомогти бізнес-практикам досягти свого повного потенціалу та розвитку: програма Standard MBA, програма MBA Middle Managers, прискорену програму Ateneo-Regis MBA, спеціалізовану Програма охорони здоров'я МВА та магістрів з підприємництва.

Кампус Себу був одним з таких місць поза межами міста. Вона відкрилася в 2001 році в будівлі ТПП на пристані 3. У 2006 році школа перейшла до свого нинішнього університету в бізнес парку Себу.

Професори Роквелла мандрували в Себу кожні кілька тижнів, щоб навчати там заняття. Кампус Себу спочатку пропонував лише програму Ateneo-Regis. Роквелл вирішив запропонувати лише одну програму для тестування ринку МВА в Себу. Вони дали сайт один рік, щоб довести, що існує реальний потенціал для проведення постійного навчального закладу в місті. Кампус розпочався лише двома предметами, запропонованими за термін, і 20 початкових студентів. Сьогодні програма Regis пропонує три теми на термін. І в середньому у кожному класі є 25 або більше студентів.

У 2002 році Центр Атенео для підвищення кваліфікації почав пропонувати короткі курси з різних галузевих дисциплін у Себу. У 2008 році стандарт MBA також був включений у пропоновані програми.

Перша партія студентів Ateneo MBA закінчила свою діяльність у 2004 році. На сьогоднішній день з сайту Cebu зареєстровано 78 випускників.

Наше бачення

Бути провідним навчальним навчальним закладом в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні для практикуючих бізнесів, які прагнуть стати професійним та етичним бізнес-лідером, який прагне до національного будівництва.

Наше завдання

Будучи єзуїтською установою, ідентичність та цілі якої випливають із традиції служби та стандарту академічної досконалості, ми прагнемо:

 • Розвиваючи і виховуючи бізнес-лідерів, менеджерів та підприємців на основі робочих місць, які керуються принципами, наповнені почуттям сервісу та оснащені ефективними управлінськими навичками. Ми вважаємо, що експертиза без цілісності порожня, цілісність без експертизи неефективна, а експертиза та цілісність без сервісу є несуттєвою.
 • Забезпечення відповідних та глобально орієнтованих програм із використанням методологій фасилітаційного навчання, що інтегрують технічні, технологічні, політичні та етичні аспекти, та вироблення інтелектуальних внесків для підтримки розвитку дисципліни, практики та викладання бізнесу та менеджменту. Ми вважаємо, що інтелектуальна жорсткість та сила персонажа є основою для професіоналів бізнесу.
 • Підвищення особистого і професійного зростання нашого факультету та персоналу. Ми віримо, що успіх у виконанні нашої місії визначається відданістю членів нашої організації.
 • Використовуючи досвід нашого факультету, різних підрозділів університету та наших стратегічних партнерів, ми розглядаємо проблеми технологій та конкуренції у внутрішніх та глобальних умовах. Ми вважаємо, що, використовуючи ресурси наших зацікавлених сторін інтерактивним та інтегрованим способом, ми залишаємось ефективними і актуальними в мінливі часи.

Оскільки ми дотримуємося цих зобов'язань, ми прагнемо усунути прогалини у наших громадах та нашій країні, щоб наші люди могли досягти справедливого і доброго життя.

Повідомлення від декана

Ласкаво просимо до вищого навчального закладу Ateneo! Хоча у студентів є багато різних мотивів для навчання в аспірантурі в бізнесі, я думаю, що більшість наших студентів виходять з нас з бажання максимально розвинути свій потенціал; бажання розкрити свої можливості, щоб вони могли досягти кращої продуктивності для своїх організацій, як менеджерів, так і як підприємців. У вашому бажанні створити собі краще майбутнє, я сподіваюсь, що ви не забудете про вашу відповідальність за включення інших у ваші плани . Я сподіваюсь, що десь у вашому сні "будувати краще завтра", ти пам'ятаєш, що завтрашній день буде не просто кращим для вас, а для людей і навколо вас. Наші подарунки та таланти нам не давали бути використані виключно для нашої власної користі, але щоб ми могли поділитися з іншими, щоб кожен міг скористатися. Тут же в AGSB ми пристрасно вважаємо, що ваша освіта є неповною, якщо вона зосереджена лише на технічній підготовці та ігнорує формування. Ми не можемо просто допомогти вам отримати навички, щоб краще керувати вашою організацією; ми повинні допомогти вам рости як загальна людина.

Наші основні переконання абсолютно втілені в цьому уривку з нашого висновку.

 • Експертиза без цілісності порожня.
 • Чесність без досвіду неефективна.
 • Експертиза і цілісність без обслуговування не мають значення.

Ми сподіваємось, що всі наші студенти та випускники візьмуть це на серце. Мої найглибші задоволення вітати Вас в спільноті AGSB!

Родольфо П. ANG - Дин, Атнео Вища школа бізнесу

Нагороди та відмінності

 1. B-School Leadership Award за досконалість в галузі освіти, лідерства та викладання
  • Даний Конгресом світової освіти в Мумбаї, Індія, 29 червня 2012 р

 1. Краща нагорода бізнес-шкіл для інноваційного лідерства
  • Даний Асоціацією КМО на конференц-центрі Suntec в Сінгапурі 22 липня 2011 року

 1. № 1 Школа МВА
  • Надано Комісією з вищої освіти - Фонд допомоги приватним освіті (CHED-FAPE)

 1. Центр розвитку та підвищення кваліфікації (протягом шести років)
  • Це було зроблено Комісією з вищої освіти (CHED) Філіппінами

 1. Нагорода People People People
  • Дано AGSB за його відмінну місію на "Лікарів до Barrios" на SY 2002-2003

 1. Премія ім. Томаса Р. Кеннеді за вищу місію
  • Даний New Ventures університету Regis як визнання за видатний та безперервний ріст у розвитку прискореного та дорослого навчання програми.

 1. Автономний статус (27 жовтня 2003 р. - 26 жовтня 2008 р.)
  • Даний Комісією з вищої освіти (CHED) від 28 листопада 2003 року

 1. Inter-MBA Games Загальна чемпіонка за 14 років
  • 1999-2012 рр

Розташування

 • Cebu City

  Cebu Holdings Center, Cardinal Rosales Ave, , Cebu City

Запитання