Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Введення

Aston Online прагне стати провідним напрямком онлайн-освіти у Великій Британії, надаючи можливість глобальній спільноті учнів досягти успіху в роботі та житті завдяки гнучкому, орієнтованому на студента досвіду навчання.

Наше портфоліо наукових, технологічних і підприємницьких програм сприятиме працевлаштуванню та соціальній мобільності, вирішуючи потреби в робочих місцях і прогалини в навичках на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Завдяки інноваційній педагогіці та передовій технології Aston Online готуватиме випускників у всьому світі до навичок лідерства, управління та підприємництва для цифрової економіки.

Ознайомтеся з різноманітними програмами, створеними для тих, хто навчається з усього світу. Скористайтеся перевагами гнучкого онлайн-навчання, експертного факультету та освіти, розробленої відповідно до вимог «реального світу».

Ми потрапили до короткого списку бізнес-школи року за версією Times Higher Education Awards 2023.

Університет Астона посів друге місце в категорії «Університет року» за працевлаштування випускників за версією The Times і Sunday Times University Guide 2024.

Aston Business School є частиною елітної групи глобальних бізнес-шкіл, які мають золотий стандарт акредитації «потрійної корони» від AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу), AMBA (Асоціація магістрів бізнес-діляння) та EQUIS (Система покращення якості EFMD). ).

Університет Астона отримав потрійну золоту нагороду за програми бакалаврату – найвищу можливу оцінку за версією Teaching Excellence Framework (TEF).

Дипломи Aston Online

З онлайн-ступенем в Університеті Астона ви можете навчатися в будь-якій точці світу у своєму власному темпі та отримувати цілеспрямовану підтримку. Розроблені з урахуванням гнучкості, вони ідеально підходять для тих, хто хоче навчатися разом із роботою та життєвими зобов’язаннями.

Ви станете частиною живої онлайн-спільноти, до якої приєднаються студенти з усього світу. Наші індивідуальні цифрові платформи означають, що ви можете отримати допомогу від експертів-репетиторів, коли вам це потрібно, отримати доступ до навчальних матеріалів і отримати поєднання лекцій, подій у прямому ефірі та взаємодії онлайн з колегами та персоналом.

Прийом

**Еквівалентний закордонний ступінь, визнаний Університетом Астона**

Вимоги до вступу на програми бакалаврату зазвичай такі:

- BBB (стандартна пропозиція)

- BBC (з EPQ або Core Maths мінімум B)

- BBC (контекстна пропозиція)

Вимоги до вступу на програми післядипломної освіти зазвичай такі:

- Ступінь Великобританії 2:2 (з відзнакою нижчого рівня) або міжнародний еквівалент

* Знання англійської мови оцінюється під час вступу. Якщо нам потрібні підтвердження вашого знання англійської мови, ми можемо попросити вас скласти один із визнаних тестів, наприклад IELTS.

How to Apply

Наше прагнення спростити процес навчання відображено в нашому спрощеному та прискореному

процес подачі заявки.

Крок 1: поговоріть із консультантом із підбору студентів

Наша досвідчена команда допоможе провести вас через процес подання заявки та відповість на будь-які ваші запитання щодо навчального навантаження, відомостей про еквівалентні кваліфікації у вашій країні, оплати або того, як працює онлайн-навчання. Телефонуйте: +44 (0) 121 824 6374

Крок 2. Надайте документи

Ми проконсультуємо вас щодо документів, які ви повинні надати для розгляду вашої заявки, як-от попередні кваліфікаційні присудження або ваше поточне резюме. Для зручності документи можна надсилати електронною поштою безпосередньо вашому консультанту.

Крок 3: Дізнайтеся, чи є у вас місце

Ми заповнимо вашу заявку та приймемо рішення на основі критеріїв вступу. Абітурієнти можуть

зазвичай очікують рішення протягом трьох робочих днів.

Крок 4: Прийміть вашу пропозицію

Успішні заявники отримають офіційний лист із пропозицією, який містить інформацію перед укладенням контракту.

Ця інформація дає змогу абітурієнтам прийняти обґрунтоване рішення про те, приймати чи ні пропозицію навчатися у нас.

Крок 5: Забезпечте своє місце

Щоб забезпечити своє місце на програмі, вам потрібно буде сплатити депозит, який буде вирахувано із загальної вартості навчання.

Стипендії та фінансування

We offer a range of scholarships to ensure that anyone qualified to come to Aston University can do so, regardless of their financial circumstances. We are committed to supporting the most talented and hardworking students to achieve their potential through schemes that help lower tuition and living costs. Scholarships awarded by Aston are discounted from your tuition fees.

Scholarships for UK students are listed below:

 • Aston Achievement / Vice Chancellor's Achievement Scholarship
 • Aston Forward Scholarships
 • Aston Support Scholarship
 • Aston Mature Adult Learners Scholarship
 • Aston Aspiration Scholarship
 • Aston Extra Scholarship
 • Aston Placement Scholarship
 • The Ernest Edward Scholarships for Asylum Seekers
 • Mercedes HPP Scholarships
 • MSc Motorsport Scholarship Programme
 • MSc Applied Artificial Intelligence Scholarship

Рейтинги

Потрійне золото:

Університет Астона отримав потрійну золоту нагороду – найвищу можливу оцінку за версією Teaching Excellence Framework (TEF) 2023.

The Teaching Excellence Framework (TEF) — це національна схема, яку проводить Office for Students (OfS). Він оцінює та оцінює університети та коледжі за досконалість понад набір мінімальних вимог до академічної якості та стандартів. Університет Астона отримав найкращий можливий рейтинг TEF – золотий загальний і золотий за обидва основні аспекти: досвід студентів і результати студентів.

Друге місце для працевлаштування випускників:

Університет Астона посідає друге місце в рейтингу «Університет року» за версією «Працевлаштування випускників» за версією The Times і Sunday Times University Guide 2024. The Times і Sunday Times Good University Guide тепер посідає Астонський університет на 38-му місці в національному рейтингу, що на сім позицій піднялося порівняно з 2023 роком. Університет має 18 місце для перспектив випускників і 22 місце для рівня продовження.

25 найкращих університетів Великобританії:

Університет Астона посідає 25 місце у Великобританії в Guardian University Guide, 2024.

Серед найкращих у світі для бізнесу та менеджменту:

Aston University has risen to 66th place in the world (and into the top 10 in the UK) in the 2024 QS World Rankings by Subject for Business and Management Studies.

Видатний заробіток після закінчення навчання:

Згідно з новими даними, оприлюдненими Департаментом освіти, через п’ять років після закінчення університету випускники Астонського університету є одними з найбільш високооплачуваних у країні.

Дані Longitudinal Education Outcomes (LEO) за 2022 рік показують, що працевлаштовані випускники Університету Астона мають 16-ту середню заробітну плату за п’ять років після закінчення навчання – 33 400 фунтів стерлінгів.

Топ 30% світових установ:

Астонський університет займає 446-е місце в рейтингу QS World University Ranking 2024, що поміщає університет у 30% найкращих світових закладів і 46-е місце в країні.

Основні нагороди за останні кілька років включають:

Університет року, 2020 (The Guardian)

Видатний університет підприємництва, 2020 (Times Higher Education Awards)

Нагорода Gold Athena SWAN за вплив на гендерну рівність

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Birmingham

  Aston Street, B4 7ET, Birmingham

Запитання