Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Asian Institute of Technology - School of Management

Asian Institute of Technology - School of Management

Asian Institute of Technology - School of Management

Введення

Азіатський технологічний інститут (AIT) - це провідний міжнародний вищий навчальний інститут у Таїланді, що сприяє технологічним змінам та сталого розвитку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через вищу освіту, дослідження та інформаційну підтримку. Заснована в Бангкоку в 1959 році, МТА як університет став одним з провідних регіональних післявузівської інститут і активно працює з партнерами державного і приватного сектора по всьому регіону, і з деякими з кращих університетів в світі.

Визнаний своєї багатонаціональної, мультикультурної етосу, інститут працює як автономний міжнародного співтовариства на його території, розташованої в 40 км (25 милях) на північ від Бангкока, Таїланд.

МТА місія:

"Розробити висококваліфікованих і відданих справі професіоналів, які грають провідну роль в питаннях сталого розвитку регіону та його інтеграції в світову економіку."

ДЕЯКІ ОСНОВНІ ФАКТИ І ЦИФРИ

- 1700+ студентів з 60+ країн / територій
- 19800+ випускників з 90+ країн / територій
- 29000+ короткотривалих стажерів з 70+ країн / територій
- 75 міжнародних факультетів з 20+ країн
- 101 факультет ад'юнктів / візитів
- 500+ співробітників з досліджень та підтримки з 30+ країн
- Приблизно 450 науково-дослідних проектів, вартістю 1,6 млрд. Тайських батів (THB)
- 300+ партнерів
- 33 члена Ради піклувальників з 19 країн
- 3 школи
- пропонується понад 1000 курсів
- 24 науково-дослідних центрів
- Операційний оборот: 1,2 млрд. Тайських бахів (THB)

AIT пропозиції
- Магістерські програми: MBA, Менеджер, MSc
- Магістерські програми
- Докторські ступені: Денг, ДТехСц, доктор філософії
- Диплом та сертифікаційні програми
- Інтенсивна програма з англійської мови та академічної взаємодії
- Курси підвищення кваліфікації для практичних фахівців

AIT School of Management (SOM) була створена в жовтні 1987 року для задоволення зростаючих потреб в Азії для вищої освіти. Відповідно до місії АИТ, мета SOM тому, щоб зробити різницю в якості освіти та практики управління в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що ведуть до сталого розвитку, технологічне лідерство, підприємницького духу, створення багатства і гордості. SOM вірить в розвиток корпоративних лідерів не тільки для сьогодення, але й для майбутнього, щоб вирішувати проблеми, пов'язані з драматичним соціальних, економічних, політичних і технологічних змін в Азії. Програми на СДЛ пропонують унікальну конкурентну перевагу для менеджерів і майбутніх лідерів в регіоні.

Наша місія полягає в розробці соціально відповідальних і далекоглядних лідерів, які можуть керувати стійкого зростання бізнесу за процвітання Азії і за її межами.

Наше бачення полягає, щоб стати провідним розробником і розповсюджувачем Азії знань в області управління, практики і цінностей.

Розташування

  • Rangsit

    AIT School of Management Asian Institute of Technology, 58 Moo 9, Km. 42, Paholyothin Highway, Klong Luang, Pathumthani 12120, Thailand, Tambon Khlong Nung, Amphoe Khlong Luang, Chang Wat Pathum Thani, 10110, Rangsit

Програми

Запитання