Keystone logo
Asia School of Business Executive MBA
Asia School of Business

Executive MBA

Kuala Lumpur, Малайзія

16 Months

Англійська

Денне навчання

31 Oct 2024

Jan 2025

USD 43 000

Купажований, На кампусі

Введення

Програма Executive MBA Азійської школи бізнесу (ASB) пропонує трансформаційну 16-місячну подорож, призначену для зайнятих професіоналів. Завдяки поєднанню модульних і гібридних занять у вихідні дні ви отримаєте навички та знання, необхідні для процвітання в сучасній глобальній економіці.

Скористайтеся суворою навчальною програмою, яка відповідає якості MIT Sloan, що забезпечує доступ до шановних викладачів у всьому світі. Завдяки половині ваших курсів, які проводять викладачі ASB з Азії, ви отримаєте унікальну регіональну інформацію.

Чи готові ви вирушити в подорож, яка підніме вашу кар’єру та професійний розвиток? Приєднуйтесь до програми ASB Executive MBA сьогодні.

Всесвітньо визнаний, орієнтований на Азію

Програма ASB Executive MBA (EMBA) у співпраці з MIT Sloan побудована на столітній традиції академічної майстерності, черпаючи натхнення з відомих педагогічних принципів і основних філософій. Розташована в динамічному регіоні, наша міцна основа ще більше зміцнюється грізною мережею та регіональними ресурсами, таким чином піднімаючи програму на неперевершену висоту.

Розроблений для керівників середнього та вищого рівня, EMBA пропонує особливу подорож, яка плавно поєднує пошук знань і розвиток кар’єри. Завдяки збалансованому підходу, який охоплює навчання на кампусі та гібридне навчання, ви можете глибше заглибитися в управління бізнесом, застосовуючи нові знання до реальних завдань.

EMBA спрямована на значний професійний вплив. Кожен курс пропонує постійну платформу для навчання, тестування та застосування теорій у класі та реальних прикладів для вирішення критичних організаційних завдань.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання