Keystone logo
© Asia School of Business
Asia School of Business

Asia School of Business

Asia School of Business

Введення

Заснована в 2015 році Центральним банком Малайзії у співпраці з Массачусетським технологічним інститутом Слоуном, Азіатська школа бізнесу (ASB) прагне розвивати трансформаційних і принципових лідерів, які справлятимуть позитивний вплив у світі, що розвивається, і за його межами. ASB проводить Action Learning, на відміну від будь-якої іншої школи. Завдяки педагогіці MIT Sloan Action Learning ми переконані, що ефективне навчання відбувається лише тоді, коли поєднуються розум, руки та серце. Третина нашої навчальної програми MBA присвячена проектам Action Learning на місці з нашими корпоративними партнерами по всій Азії та за її межами. Ця інтенсивність експериментального навчання робить нас глобальними новаторами в Action Learning.

Програма ASB MBA надає вам навички та знання, щоб процвітати в сучасному взаємопов’язаному бізнес-ландшафті. Ця програма, безсумнівно, може прискорити ваш особистий розвиток і ділову хватку, прокладаючи шлях до кар’єрного росту та відкриваючи двері для захоплюючих можливостей у різноманітних галузях і секторах.

Прийом

Admission Process

В ASB Action Learning є частиною всього, що ми робимо. Кожного семестру студенти можуть вибирати з більш ніж десятка проектів Action Learning, розповсюджених по всьому світу залежно від їх галузі та предмета інтересу.

Online Application

Майбутні студенти заповнюють заявку та всі необхідні компоненти. Плата за заявку не стягується.

Evaluation

Приймальна комісія читає та розглядає заяву та приймає рішення про запрошення абітурієнта на співбесіду.

Interview

Успішні заявники запрошуються на особисту або онлайн-співбесіду з членом Приймальної комісії.

Decision

Приймальна комісія вирішує, чи допускати заявника до програми.

Стипендії та фінансування

Фінансування студентів MBA

 • ASB Fellowships
 • Corporate Sponsorships
 • Education Loan
 • Стипендія Тан Шрі Йо Тіонг Лея (YTL)*
 • Стипендія державного банку Тан Шрі Дато Шрі доктора Те Хонг Піоу (PBB)*

*Ця можливість отримання стипендії доступна для вступу в 2024 році для громадян Малайзії, які відповідають вимогам.

Фінансова допомога для Executive MBA

The EMBA program is an investment in your career. We see this investment as a partnership between you, your employer, and the Asia School of Business. While ASB does not directly provide financial aid, we offer support and guidance throughout your EMBA journey.

We are happy to meet with your company’s HR Team to discuss the program, the benefits, and what can be gained by sponsoring a student.

 • Неробочий час
  Програма Executive MBA вимагає приблизно 2-3 тижнів відпочинку на семестр, протягом 4 семестрів, на додаток до курсової роботи у вихідні дні. Усі роботодавці повинні погодитися випустити вас з офісу протягом тижнів проживання. Деякі погодяться надати вам додаткову відпустку, не вириваючи його з відпустки. Інші вимагають, щоб їхні працівники використали частину або всю щорічну відпустку для завершення програми.
 • Financial Support
  Financial support may include full or partial sponsorships from your employer. It is not uncommon for some larger companies to fully sponsor their employees. When sponsorship occurs, it is not uncommon to be bonded.

Students usually use some combination of the following to finance their degree:

 • Corporate Sponsorships
 • ASB Executive MBA Fellowships
 • Financial Aid

Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до Asia School of Business !

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Kuala Lumpur

  Asia School of Business Sasana Kijang 2, Jalan Dato Onn

Програми

Запитання