Keystone logo
Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Введення

1

Aros Business Academy - Міні MBA та тренінги

Ми прагнемо покласти край створенню магістерської освіти для керівництва, а навпаки, ми розробляємо освіту з керівництва Mini MBA, що створює помітні зміни - для вас і для вашого робочого місця.

Міжнародна міні-MBA
Ми пропонуємо Вам Міжнародний Міні MBA , який повністю онлайн Mini MBA.

Ми впевнені, що вам сподобається
Ви, напевно, відвідали велику кількість захоплюючих тренувань лідерів, де ви повернули нагору і повернули на роботу. Але скільки цього тренінгу створило для вас тривалі зміни? Якщо ви стежите за статистикою, це дуже мало. У Aros Business Academy , ми пристрасно ставимось до створення цих змін, тому для вас є сенс витрачати час на Mini MBA, і тому це має сенс для робочого місця, яке надсилає вам. Ми створюємо його як з великими, так і з невеликими заходами - і деякі з них навіть абсолютно невидимі для вас.

Навіщо вибрати міні MBA?
Давайте спочатку встановимо, що Міні MBA не є МВА. Звичайно, людина спокушається сказати. Слово «Міні» досить відкрито говорить, що ми маємо справу з короткою, стислішою та спрощеною версією МВА. МВА зазвичай займає два роки, а міні-MBA, як правило, займає шість місяців. Міні-MBA призначена для працівників, які потребують удосконалення своїх знань та інструментів в управлінні, але не мають наміру вступити в МВА або диплом з менеджменту (через час, гроші або нахил) - принаймні, не зараз. Це можуть бути лідери з великим досвідом управління, і це можуть бути люди, які хотіли б зробити наступний крок і займати керівну посаду в майбутньому.

Найголовніше - це кваліфіковані (справді кваліфіковані) викладачі, кохані у своїх галузях
Щоб бути кваліфікованим інструктором на наших міні-магістралях, ви повинні мати професійний досвід лідерства, без сумнівів. Яких понад 40 викладачів, очевидно, одночасно є серед провідних експертів у своїй галузі. Але ми вимагаємо від них більше! Вони повинні бути пристрасними щодо того, чого вони навчають, щоб вони могли максимально залучати учасників. І тоді вони повинні бути кваліфікованими фасилітаторами, які можуть бачити ВАШ виклик і співвідносити субстанцію саме з ВАМ. Можливо, тому 97,9% наших студентів вважають, що викладач був «добрим» чи «дуже добрим» у налаштуванні Mini MBA спеціально для них. Цифра, якою ми відносно пишаємось, тому що цього нелегко досягти. Ми пропонуємо дві програми Mini MBA Aros Mini MBA та ABA Mini MBA . Ми також пропонуємо Mini MBA в Німеччині (Німеччина) та Швеції: Mini MBA Chefsutbildning . А в Гренландії: Kursus i Grønland .

Ми обіцяємо, що Mini MBA адаптовано до ваших проблем та проблем
У Аросі ми дуже протипробігу рутини з таким же старовим матеріалом. Ми віримо, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашої Mini MBA, якщо теорія поставить на розгляд проблем, які ви зустрічаєте у вашому повсякденному житті, і що випадки пов'язані з вашою роботою. Таким чином, ви отримаєте коротку електронну програму навчання до початку міні-MBA. І ми надішлемо вам анкету щодо ваших припущень та проблем, тому інструктор та наші фахівці можуть налаштовувати матеріал курсу відповідно до ваших точних потреб.

Розташування

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    Запитання