Keystone logo
Aoyama Business School

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Введення

Вища школа міжнародного менеджменту сприяє вихованню творчих лідерів, які виконують свою соціальну відповідальність і служать світовим громадянам, а також розвиває процвітаюче майбутнє завдяки нашій провідній науковій діяльності.

Для досягнення своєї місії програма MBA розвиває фахівців з управління, які роблять висновки на основі незалежного мислення та аналізу. АБС невпинно прагне вдосконалювати свої програми. Докторська програма не просто викладає техніки бізнес-досліджень, а й виховує співробітників робочої сили, які усвідомлюють соціальну значимість своїх досліджень, мають чітко визначене цілеспрямованість і можуть бути активними на міжнародній арені.

Наступні три особливості ілюструють природу АБС:

Систематична, інтегрована та практична система навчання

АБС пропонує систематизовану, інтегровану та практичну навчальну програму, що поєднує в собі такі елементи, як придбання спеціалізованих знань, синтез міжфункціональних знань, вивчення та практика методології за допомогою індивідуального навчання та групової діяльності. Спочатку студенти вивчають основи чотирьох галузей, необхідних для корпоративного управління: Стратегія "Організація, маркетинг, фінанси" Бухгалтерський облік та експлуатація "Інформаційні системи. Потім вони зосереджуються на одному з цих чотирьох. Це дозволяє студентам розвивати високий рівень спеціалізації, одночасно також набуваючи знань у всіх галузях управління, ставши таким чином належним чином кваліфікованими менеджерами.

Global Action Learning, основний курс MBA, пропонує практичну арену для перевірки інтегрованих знань, координації навичок у групах та відпрацювання методів роботи з різними культурами.

Розташування

  • Tokyo

    4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku,, , Tokyo

    Запитання