We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© ©ARU
Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

Введення

ARU - це інноваційний глобальний університет, до якого навчаються студенти зі 185 країн світу. Ми знову були визнані одним із 350 найкращих закладів світу у рейтингу The Times Higher Education World University Rankings 2021 - і одним із 40 найкращих університетів Великобританії.

Наша спільнота є надзвичайно важливою для нас, і ми пишаємось тією роллю, яку ми відіграємо у наших містах та регіоні в цілому - включаючи позитивний вплив на робочі місця та місцеву економіку*.

Студенти, компанії та партнери отримують переваги від чудових можливостей, серед яких наша нова школа медицини в Челмсфорді та науковий центр у Кембриджі. Багато наших закладів, заходів і подій відкриті для широкої спільноти.

Чому варто вибрати ARU?

Причин багато.

Амбіція

Ми не лише академічно амбітні для себе, а й для наших студентів.

Ми були визнані одним із 350 найкращих навчальних закладів світу у рейтингу світових університетів Times Higher Education 2021, вже п'ятий рік поспіль - і одним із 40 найкращих університетів Великобританії. Ми також потрапили в топ -10 соціальної інклюзії в The Times Good University Guide 2021.

Студенти є центром нашого університету, і ми раді, що наші студенти останніх курсів також високо оцінюють свій освітній досвід

Досконалості

Нас назвали провідним університетом Великобританії з навчальних та спортивних наукових курсів у таблиці Ліги опікунів 2021 року. Ми особливо раді бути одним із 20 найкращих університетів Великобританії Guardian за темою "Додана вартість", яка вимірює, наскільки ми підтримуємо наших студентів, незалежно від їх походження, у реалізації їх потенціалу.

Крім того, наша срібна нагорода Teaching Excellence Framework (TEF) є визнанням якості наших курсів і високого рівня задоволеності студентів.

Співпраця

Ми є місцем, де співпраця, дослідження та наукова діяльність інформують усе, що ми робимо. Багато наших курсів визнано галуззю, а велика кількість професійно акредитована, що робить наших студентів готовими до кар’єри.

Щороку ми також допомагаємо 2000 компаніям розвиватися за допомогою стажерів, навчання, досліджень і програм співпраці.

Вплив

Ми цілеспрямовані, кидаємо виклик і цікавимося нашим світом. Наша академічна досконалість була визнана органами фінансування вищої освіти Великобританії, з 12 областями, класифікованими як такі, що створюють провідні світові дослідження. Ми проводимо результативні дослідження, які вирішують нагальні проблеми та змінюють ситуацію – від порятунку життів до збереження води.**

Підприємство

Поки наша голова сповнена амбіцій, наші ноги поставлені в навколишній світ. Ми пишаємося тим, що ми такі ж заповзятливі, як і інноваційні, і плекаємо ці якості у наших студентів, за допомогою наставництва, підтримки та фінансування стартапів, які пропонує Anglia Ruskin Enterprise Academy.

Ентузіазм

Наше цілеспрямоване ставлення до справді вирізняє нас серед інших. Ми виявляємо, що ентузіазм заразний, дозволяючи результатам говорити самі за себе, і це єдиний університет Великобританії, названий глобальною "зіркою"

* Дослідження, проведене компанією Hatch Regeneris для Союзу університетів та коледжів, 2020

** Рамка досконалості досліджень (REF) 2014

*** Консультанти з вищої освіти Firetail, таблиця, опублікована в Times Higher Education, серпень 2016 року

Наша історія

Наша історія починається в 1858 році, коли мистецтвознавець, меценат і філантроп Джон Раскін відкрив Кембриджську школу мистецтв. Мистецька школа перетворилася на Anglia Ruskin University , скорочено ARU, і вона все ще є центром нашого сучасного кампусу в Кембриджі.

Стати АРУ

За ці роки ряд коледжів та інститутів стали частиною ARU. Вони включають Кембриджширський коледж мистецтв і технологій (CCAT) та Ессексський інститут вищої освіти (колишній Інститут Челмера-сам утворений з технічного коледжу Мід-Ессекса та коледжу освіти Брентвуд). Спочатку ці коледжі об’єдналися, щоб стати Англійською політехнікою, а потім у 1992 році Англійським політехнічним університетом.

Національна та міжнародна присутність

Окрім наших чотирьох основних кампусів, у нас є ряд партнерських установ у Великобританії та за кордоном, що дає вам можливість навчатися за кваліфікацією ARU неподалік від дому. Перші товариства були створені на початку 1990 -х років.

Наш Міжнародний офіс, створений у 1992 році, сприяє подальшому поширенню зв'язків і гарантує, щоб наші іноземні студенти отримали необхідну підтримку та інформацію.

Курси

Наш ранній досвід у мистецтві та освіті розширився, і сьогодні ми пропонуємо курси з обчислювальної техніки та технологій, інженерії, права, бізнесу, економіки, наук про життя тощо.

Ми є лідером у сфері охорони здоров’я та соціальної допомоги з 1992 року, коли навчання медсестер було передано з місцевих органів охорони здоров’я до ARU. Крім наших трьох високо оцінених курсів для медсестер, ми навчаємо акушерок, фельдшерів, лікарів операційного відділення та соціальних працівників.

Звичайно, мистецтво та освіта все ще важливі для нас. Ми навчаємо професіоналів початкового курсу в нашому Челмсфордському кампусі та в коледжі-партнері в Пітерборо. Наш магістерський курс «Ілюстрація дитячих книг» — це всесвітньо відомий курс, який базується на давніх традиціях Кембриджської школи мистецтв. Ми також прийняли варіації 21-го століття на наших більш традиційних курсах мистецтва, включаючи мистецтво комп’ютерних ігор і музичні технології.

Рейтинги

Срібна нагорода для викладання Excellence Framework

Ми раді провести нагороду Silver TEF, яка відображає високу якість викладання наших талановитих співробітників.

Наша срібна нагорода TEF означає, що ми забезпечуємо високоякісне викладання, навчання та результати для наших студентів і постійно перевищуємо суворі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії. Нам особливо приємно, що наша оцінка показала дуже високий рівень задоволеності студентів і що більшість наших студентів досягають відмінних результатів.

Кваліфікація та визнання викладачів

Наш академічний професорсько-викладацький склад є одними з найбільш кваліфікованих і визнаних у країні.

 • Згідно з даними, наданими Академією вищої освіти (HEA), у 2017-2018 рр. відсоток нашого професорсько-викладацького складу, який був визнаний Академією вищої освіти (HEA), становив понад 78%, проти середнього по галузі 42%.
 • Останні дані (2015-2016 рр.) Агентства статистики вищої освіти (HESA) поміщають нас у 16 найкращих закладів Англії за відсотком персоналу, який має кваліфікацію викладача: 76% проти середнього по сектору 51%.
 • У квітні 2019 року Сіан Шоу та Луїза Дженкінс з FHEMS перемогли в номінації «Кращий трансформаційний проект» на eAssessment Awards за роботу з MyKnowledgeMap над цифровою трансформацією оцінювання практики.
 • У вересні 2018 року старший технолог навчання Пол Драйвер отримав престижну нагороду «Технолог року навчання» від Асоціації технологій навчання за інноваційну роботу з віртуальною реальністю тут, в ARU.
 • У червні 2017 року доктор Зої Беннетт була вручена премії Lanfranc за освіту та стипендію за її «видатний внесок у теологічну освіту в Східній Англії та за її межами».
 • Ряд наших академічних викладачів/прихильників навчання домоглися успіху в отриманні університетських стипендій для викладання за досконалість свого викладання.
 • У грудні 2017 року доктор Мет Тімміс був акредитований Британською асоціацією спорту та науки про фізичні вправи (BASES) для прикладної педагогіки спорту/фізичних вправ і є одним із небагатьох людей у країні, які отримали цю нагороду.

Нагороди та визнання

Ми переможці

У 2020 році ми були названі одним із 350 найкращих університетів світу п’ятий рік поспіль – і одним із 40 найкращих університетів Великобританії.

У той же час ми були названі провідним університетом Великобританії з курсів освіти та спортивних наук у таблиці Guardian League Table 2021. Нам особливо приємно бути одним із 20 найкращих університетів Великобританії за версією Guardian за «Додану цінність», яка визначає, наскільки добре ми підтримуємо наших студентів, незалежно від їхнього походження, для досягнення їхнього потенціалу: відображення нашої відданості забезпеченню інклюзивного навчального середовища.

Це слідує за нагородами за якість наших навчальних засобів і вплив, який ми робимо на працевлаштування, управлінські та лідерські навички наших студентів.

Наші студенти останніх курсів також високо оцінили свій освітній досвід, включаючи викладання, академічну підтримку, оцінку та зворотний зв’язок, у Національному опитуванні студентів.

Особливості кампусу

Чотири головних містечка

Крім Кембриджа, ми маємо кампуси в Челмсфорді, Лондоні та ARU Пітерборо. Наш кампус Челмсфорда спочатку знаходився в центрі міста, але в 1992 році переїхав на нове, спеціально побудоване місце. Сьогодні ви знайдете наші вражаючі сучасні будівлі, розташовані на березі річки в Університетському та інноваційному кварталі міста. Між тим, наш кампус в ARU Peterborough відкрився в 2011 році. Це спеціалізований заклад охорони здоров’я, соціальної допомоги та освіти, де ми навчаємо багатьох медсестер і соціальних працівників нашого регіону.

У 2015 році ми із задоволенням представили новий кампус у центрі Лондона, де студенти вивчають такі предмети, як бізнес, право та фінанси на рівні бакалаврату та аспірантури.

За останні роки ми інвестували понад 115 мільйонів фунтів стерлінгів у наші кампуси. У 2011 році Кембридж отримав вигоду від масштабної реконструкції, а в 2014 році ми завершили роботу над спеціальним закладом охорони здоров’я на Янг-стріт. У ньому розміщені найсучасніші лабораторії клінічних навичок, включаючи фіктивні лікарняні палати. Янг-стріт також є домом для нашого спеціалізованого музично-терапевтичного центру. У 2018 році ми відкрили новий науковий центр та юридичну клініку.

Тим часом у Челмсфорді ми розпочали амбітну програму розвитку. У 1995 році Її Величність Королева відкрила Королівську будівлю з відповідною назвою, де розташована університетська бібліотека. З того часу до нього приєдналася (серед іншого) наша приваблива будівля лорда Ешкрофта; Sawyers Building з його SuperLabs; будівля Майкла Салмона, в якій розташовані передові медичні симулятори; і Arise Chelmsford, яка пропонує лабораторії, майстерні та офісні приміщення для малого бізнесу в галузі медицини та передового машинобудування. Останньою важливою подією в нашій медичній школі, яка відкрилася у вересні 2018 року, є навчання майбутніх лікарів регіону в спеціально побудованому приміщенні з найсучаснішим обладнанням.

Дивлячись у майбутнє, ми пишаємося тим, що беремо участь у створенні ARU Peterborough – абсолютно нового університету для міста, який відкриє свої двері у вересні 2022 року.

  Стипендії та фінансування

  Візові вимоги

  Як подати документи та візова підтримка

  Щоб подати заявку на один із наших курсів англійської мови, просто заповніть форму заявки. Форми заявок можна знайти на сторінках окремих курсів.

  Процес прийому

  За умови, що ви відповідаєте вимогам для вступу на свій курс – та вимогам імміграції – наша команда з міжнародного прийому зазвичай надішле вам умовну пропозицію.

  Якщо ваша пропозиція умовна, це означає, що нам ще потрібні якісь документи або оплата. Наприклад:

  • копію паспорта
  • копію вашої кваліфікації з англійської мови
  • стенограми ступеня або посилання (якщо ви поступаєте на академічний курс)
  • курсовий депозит
  • повна вартість курсу
  • підтвердження того, що ви бажаєте прийняти своє місце.

  Якщо ви зацікавлені в нашому передсессійному курсі (або передсессійному курсі в коледжі ARU), вам потрібно буде пройти безпечний тест з англійської мови (SELT) у затвердженому центрі тестування.

  Щойно ми отримаємо вашу оплату та документи (які відповідають вимогам курсу), ваша пропозиція буде безумовною. Потім ми обробимо ваш візовий лист. Ми можемо зв’язатися з вами на цьому етапі.

  Якщо ви з країни Європейського Союзу або Європейської економічної асоціації (ЄЕЗ), вам не знадобиться віза.

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Cambridge

   Anglia Ruskin University, East Rd, Cambridge CB1 1PT, , Cambridge

  • Chelmsford

   Bishop Hall Ln, Chelmsford CM1 1SQ, , Chelmsford

   • Peterborough

    University House, Swain Ct, Peterborough PE2 9PW, , Peterborough

    • London

     19 Charterhouse St, London EC1N 6RA, , London

     Запитання