We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

Введення

АУЛ ГРУП, хто ми

Група AUL об’єднує 3 міжнародні університети, студенти можуть вибрати, де вони хочуть отримати ступінь: американський з Міжнародного університету лідерства, європейський з American University of Leadership Марбельї, африканський з Міжнародної школи лідерства, Марокко.

Режими навчання

Програми AUL інтегрують різні режими доставки, такі як прискорений, синхронний, асинхронний, гібридний та онлайн, готуючи вас стати успішним членом спільноти, не втручаючись у ваше особисте чи професійне життя.

Якісна освіта

Надання студентам і учням навичок і компетенцій, які зроблять їх соціально та економічно продуктивними, прагнучи внести свій внесок у зростання та розвиток своєї громади.

Спільні цілі та бачення

AUL прагне забезпечити інклюзивне навчальне середовище, яке визнає численні перспективи статі, етнічної приналежності, класу, віку, інвалідності та культури, які студенти вносять у досвід AULM.

Карєрні можливості

З університетським дипломом ви, швидше за все, знайдете роботу з кращими перевагами, ніж випускник середньої школи: Не погоджуйтеся на менше!

Подальша Ваша освіта

AUL прагне надати вам інклюзивне навчальне середовище, яке визнає численні аспекти міжнародного середовища.

Досягніть успіху

Випускники AUL можуть знайти роботу протягом кількох місяців після закінчення навчання, тоді як аспірантів просувають роботодавці або починають власний бізнес, щойно вони отримають диплом.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  98%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  12 до 1

Особливості кампусу

  Прийом

  Стипендії та фінансування

  СумаКінець терміну надання заяв
  Fall228,000 USDOctober 20, 2022

  Відгуки учнів

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Orlando

   Orlando, США

   • Marbella

    Marbella, Іспанія

    • Casablanca

     Casablanca, Марокко

     Запитання