Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American Tech and Management University

American Tech and Management University

American Tech and Management University

Введення

Світ стає все більш і більш глобалізованим кожен день, і кожен має право на якісну програму навчання за справедливою навчання. Отримайте навчальний досвід "реального світу" з ATMU .

Відвідайте веб-сайт ATMU безпосередньо

ATMU був створений у 2013 році як університет у штаті Каліфорнія з акцентом на місцевих та іноземних студентів, щоб забезпечити їм ступінь програм на рівні бакалавра, магістра та докторантури з широкими компетенціями галузі. Ми розвиваємо навички, щоб підвищити рівень працевлаштування та розвивати лідерські навички для менеджерів майбутнього.

Факультет і співробітники ATMU представляють різноманітний басейн висококласних фахівців, які також мають багаторічний досвід роботи в корпоративному та промисловому середовищі. Вони приносять з собою поєднання теорії та практики, що збагачує навчальний досвід студентів АТМУ.

Ми віримо в службу громаді, пропонуємо якісну освіту демографічно різноманітним групам студентів за доступною ціною.

В останні десятиліття глобальне ділове середовище швидко змінилося. Щоб досягти успіху та конкурувати, потрібна ступінь, відповідна міжнародним навичкам, які вам потрібні.

ATMU пропонує всі ці можливості на курсових програмах з опціями, які можна налаштувати.

ATMU спеціалізується на наданні високоякісних знань, а також сучасних навичок, що дозволяє сучасним студентам займатися питаннями управління бізнесом з необхідним теоретичним рівнем та впевненістю в собі. Матеріал є як теоретичним, так і практичним. Наш факультет має великий глобальний досвід галузі.


МІСІЯ АМУ

Місія American Tech and Management University є наданням студентам доступу до якісної вищої освіти та інтеграції глобальної перспективи в підготовку до участі як ефективних учасників у динамічних областях технології та менеджменту.


VISION АНТО

Викладати необхідні навички для працевлаштування та забезпечити якісний талант на світовому ринку, використовуючи гнучкі можливості для навчання місцевим та глобальним студентам.


ІНСТИТУЦІЙНІ ВИТЯГИ НАВЧАННЯ (МОП)

Студенти, які проходять навчання зі ступенями з American Tech and Management University , продемонструють інституційні результати навчання (МОП), що включають широту та глибину навчального досвіду та набуті навички, що застосовуються до успішних аспірантів у всіх програмах навчання.

Результати інституційного вивчення банкоматів (ILO) - це придбання навчального досвіду освічених фахівців у сферах основних компетенцій, прийнятих університетом.


ІНСТИТУЦІЙНІ НАГЛЯДОВІ РЕЗУЛЬТАТИ АТМУ

 1. Студенти продемонструють свідчення високої компетентності у вербальному, невербальному та письмовому спілкуванні ідей, перспектив та цінностей в академічному, робочому та міжособистісному контекстах.
 2. Студенти зможуть критично мислити та аналізувати та вирішувати проблеми шляхом збору інформації, аргументації, оцінки альтернатив та досягнення відповідних рішень.
 3. Студенти продемонструють професійну та етичну поведінку з визнанням різноманітних та мультикультурних спільнот.
 4. Студенти продемонструють розуміння етичних питань, які пронизують бізнес-рішення та дії.
 5. Студенти продемонструють навички навичок лідерства, відповідні їх роботі та професійному середовищу.
 6. Студенти продемонструють належне та ефективне використання технологій та інформації для прийняття науково обгрунтованих рішень, пов'язаних з їхньою сферою навчання.
 7. Студенти зможуть використовувати математичні концепції та моделі та кількісні міркування для вирішення реальних проблем.
 8. Студенти продемонструють мультикультурне розуміння, співпереживання та етичне розуміння та поведінку у своїх професійних комунікаціях, взаємодіях та діях.

Ліцензоване в штаті Каліфорнія Бюро з приватної поштової середньої освіти, шкільний код 71847831

Розташування

 • Pleasanton

  Stoneridge Mall Road,6200, 94588, Pleasanton

Запитання