Keystone logo
American National University Магістр ділового адміністрування (MBA)
American National University

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

У програмі магістра ділового адміністрування ANU ми знаємо, що кращого способу вирощування як лідера бізнесу не вистачає, ніж застосовувати знання, які ви отримуєте в класі, до справжніх завдань, з якими стикаєтеся на роботі. Ми налаштовуємо ваш досвід програми, наповнюємо вас знаннями та досвідом, необхідними для досягнення успіху, і поставити ці знання для роботи на польових проектах, які вирішують реальні проблеми, з якими стикаються місцеві підприємства та організації.

Відмінність АНУ

 • Поставте теорію на практиці, застосовуючи знання, отримані у ваших класних кімнатах, у проектах, які допомагають місцевим підприємствам та організаціям вирішувати реальні проблеми.
 • Створіть сильну мережу з лідерами місцевих бізнесів, інструкторами з досвідом роботи в області та однокласниками.
 • Особиста увага - Ви не просто обличчя в натовпі, наші маленькі класові розміри дозволяють особистої уваги інструкторів.
 • Налаштуйте свою програму. Зібравши свою програму з конкретними потребами вашого поля за допомогою наших спеціалізацій або вибирайте з декількох класів, які відповідають вашим унікальним бізнес-завданням.
 • Заробіть кредит на своє життя та досвід роботи.
 • Виплати випускникам - Наша підтримка не закінчується на виході, тому що випускнику ви матимете доступ до наших кар'єрних послуг та оновлень 2 курсів, доступних протягом всієї вашої кар'єри.

Спеціалізації

Студенти можуть також вибрати, щоб отримати відмінність у своїй галузі, спеціалізуючись на їхній програмі. Замість того, щоб вибирати п'ять факультативних курсів, студенти будуть стежити за певним курсом (загалом 20 кредитних годин), що дасть їм глибоке вивчення стратегій, юридичних та етичних питань та практики управління, яка є особливою для таких сфер:

 • Менеджмент бухгалтерського обліку: Магістр теоретичних та практичних навичок обліку та управління та підготовка до нових вимог до кандидатури CPA.
 • Управління охороною здоров'я: зосередьтеся на базі знань та поточних питань, пов'язаних з інформатикою в сфері охорони здоров'я, політикою в галузі охорони здоров'я, безпекою пацієнтів та етичними, правовими та регуляторними питаннями, що мають особливе значення для лідера галузі охорони здоров'я.
 • Hospitality Management: Студенти дізнаються про використання і розвиток природних та культурних ресурсів у туристичних проектах - і виклики студентів, щоб залучити і зберігати ринки, використовуючи технології. Міжнародний масштаб програми забезпечує студентам розуміння взаємовідносин між бізнесом та політикою та того, як законодавці розробляють політику, що регулює потоки людей та підприємств у межах та між країнами.
 • Міжнародний бізнес: провести поглиблене дослідження з точки зору спонсорів з усього світу - створення надійного фундаменту глобальної різноманітності, міжнародних фінансів, міжнародних кадрових ресурсів та бухгалтерського обліку, - надання необхідних знань та навичок в управлінні міжнародними організаціями.
 • Організаційний менеджмент: розробка та оцінка організаційної ефективності, розуміння лідерських ролей та навчитися успішно керувати командами, застосовуючи теорію до реальних ситуацій.
 • Інформаційні технології. Студенти, які зацікавлені в керівництві та управлінні технологічним бізнесом або технологічними операціями в рамках однієї організації, можуть спеціалізуватися в цій галузі за допомогою програми MBA-IT в АНУ. Будь ласка, перегляньте сторінку програми MBA-IT для отримання додаткової інформації.

Основні курси

Дев'ять основних курсів (36 основних кредитних годин) зосереджені на наступних основних галузях знань з управління бізнесом:

Фінанси

Встановити тверді знання фінансової теорії та проаналізувати його застосування через аналіз ситуації. Теми включають управління капіталом, операційний та фінансовий важелі, витрати на капітал, інвестиції та рішення щодо фінансування.

Маркетинг

Вивчіть, як спонукати до взаємодії споживачів, маркетингових досліджень, аналізу тенденцій навколишнього середовища, розробки нових продуктів, рішень щодо ціноутворення та розподілу, а також рекламних міркувань для створення успішної маркетингової програми.

Управління операціями

Розробіть розуміння стратегічної ролі операцій в управлінні та вивчіть ключові методики вимірювання ефективності та вдосконалення операційної діяльності.

Правове та етичне ділове середовище

Вивчіть взаємозв'язки між бізнесом, урядом та суспільством та вивчіть, як взаємодія між цими трьома впливає на бачення, прийняття рішень та виконання бізнес-стратегій.

Бізнес-дослідження та інформаційні системи

Застосовуйте інформаційні технології для інтеграції даних, розробки та використання дослідницької інформації та передачі результатів на значущі та ефективні способи.

Лідерство та людські ресурси

Зміцніть ваше керівництво при застосуванні теорії до ситуацій управління, вивчіть ефективні комунікації та вивчіть необхідність аналізу механіки кадрових ресурсів та робочої сили.

Інтернет-курси (eLearning) через АНУ

У American National University ми вважаємо, що кожний повинен мати можливість продовжувати свою освіту та досягти своїх кар'єрних цілей. Ми пропонуємо студентам, які працюють у програмах бакалавра та MBA, можливість взяти курси за допомогою нашої зручної онлайн-платформи навчання. Будучи студентом онлайн- American National University , ви отримаєте таку ж освіту, яка орієнтована на кар'єру, з особистою увагою наших факультетів і співробітників, які студенти отримують у наших класах ... такі як академічні консультації, наставництво та кар'єрні послуги. Єдина відмінність полягає в тому, що ви можете вибрати, коли навчатися, щоб вона працювала з вашим графіком, що дало вам більше можливостей для збалансування пріоритетів життя.

Профіль кандидата

American National University шукає потенційних студентів магістра з широкого спектру академічних областей та професійного досвіду, які демонструють сильні лідерські навички та чіткі професійні цілі. Ми не вимагаємо, щоб студенти закінчили GRE - але вибирайте тих кандидатів, котрі, на нашу думку, будуть успішними в American National University та в усій їх кар'єрі. Ми вітаємо заявки від випускників акредитованих коледжів та університетів або відповідного сертифікованого іноземного інституту у всіх навчальних дисциплінах.

Про Школу

Запитання

Подібні курси