We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

American International College

American International College

American International College

Введення

American International College (AIC) був заснований 18 липня 1885 р. Він був зафрахтований Співдружністю штату Массачусетс 18 вересня 1885 р. З метою навчання іммігрантів, які прибували до Америки через Нью-Йорк.

З цього почалося наше прагнення до різноманітності, гнучкості та розуміння. Вони приїхали до Америки, щоб здійснити мрію, і для їх успіху було засновано American International College .

American International College - приватний, спільний навчальний заклад, чотирирічний комплексний заклад, розташований у географічному центрі Спрінгфілда, штат Массачусетс. Вільні мистецтва служать ядром наших академічних пропозицій. До складу коледжу входять Школа бізнесу, мистецтв та наук, Школа освіти та Школа наук про здоров'я.

American International College акредитований Комісією вищої освіти Нової Англії (раніше Комісією з питань вищих навчальних закладів Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії, Inc.).

Розташування

  • Springfield

    State Street,1000, 01109, Springfield

    Запитання