Keystone logo
American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

Введення

American David Livingstone University of Florida був заснований у грудні 2008 року як багатонаціональний та трансконтинентальний вищий навчальний заклад. Мета - забезпечити високоякісне дистанційне навчання на базі біблійних основ.

Університет має унікальні можливості для подальшого розвитку, оскільки його методи побудовані навколо ідеї культурно чутливої адаптації та інтеграції студентів з різних країн у глобальне міжкультурне суспільство. Потрібна компетентна християнська вища освіта.

Девід Лівінгстон об’єднав у своєму житті велику вченість для свого часу незвичного трансконтинентального бачення та надзвичайну ревність до світових місій. Як географічний вчений він досліджував Африканський континент і водночас влив своє життя в місію. Щоб проповідувати євангелію до тих пір недосяжним людям, він перетнув джунглі та пустелю, подорожуючи понад п'ятдесят тисяч кілометрів.

Дві біблійні заповіді правили усім його життям: Любіть Господа, Бога вашого, всім своїм серцем, душею та розумом. Любіть свого ближнього, як самого себе.

Розташування

  • Miami

    Northwest 53rd Street,7950, 33166, Miami

    Запитання