Keystone logo
Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Введення

ЗАПИТАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШТО

Alfred Ford School Of Management дає вам можливість пройти туди, де інші програми MBA не переходять, від найпотаємніших зусиль вашої власної поведінки до найширших можливих перспектив бізнесу та його місця в суспільстві. Ми пропонуємо безпрецедентний навчальний досвід:

  • вищий інструктаж від експертного факультету
  • інноваційний та гнучкий формат навчання
  • прихильність до випускників, які цінують співтовариство, співпрацю, пристрасть та гордість

Навчайтесь з тематичних досліджень з Alfred Ford School Of Management на Vimeo.

Досвід дослідження Альфреда Форда - це один із способів прийому і прийому, коли викладачі слухають стільки, скільки вони читають лекції, а студенти проявляють ініціативу так само часто, як і беруть конспекти. Зрештою, цей підхід означає оцінити досвід та мудрість наших студентів та вірити в те, що їхня участь піднімає дискусію на найвищий рівень та створює лідерів бізнесу, які задовольняють природний обмін ідеями в сучасній глобальній економіці. Загальна база знань з менеджменту надає вам гнучкість переходити до широкого спектру ділових чи управлінських ролей, а фокус на розвиток лідерства надає вам міжособистісні навички, необхідні для того, щоб туди потрапити. Дізнайтеся про бізнес та інше, отримавши освіту, яка заглиблюється у відповідні екологічні, суспільні та управлінські проблеми.

ЗАПИТАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШТО

Заява про бачення

Розробити провідну бізнес-школу у галузі свідомого лідерства та менеджменту для підготовки лідерів, які мають світогляд та бездоганний характер.

ЗАПИТАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШТО

Опис місії

Alfred Ford School Of Management розвиває глобально налаштованих етичних лідерів, поєднуючи новітні знання в галузі управління з древньою мудрістю.

ЗАПИТАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШТО

Розташування

  • Durbuy

    Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy

    Запитання