We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Введення

Починаючи з 1991 року, року проголошення незалежності, Республіка Молдова вийшла на складний шлях політичних, економічних та соціальних перетворень. В умовах ринкової економіки, яка була нав'язана як об'єктивна легітимність історії, і після розпаду Радянського Союзу наша країна утвердилася як держава, що починається, практично, з нового початку.

У цій ситуації розвиток національної економіки став головною умовою зміцнення державності та безпеки країни. В сучасних реаліях стало необхідним відкрити вищий навчальний заклад, який відповідатиме вимогам перехідної економіки і, насамперед, готувати фахівців для відповідної кваліфікації до нових вимог економічного середовища.

25 вересня 1991 р. Згідно з Рішенням № 537 уряду Республіки Молдова була створена Academia de Studii Economice din Moldova Таким чином, здійснилося прагнення багатьох поколінь у галузі науки та економічної освіти, які бажали самостійного вищого навчального закладу. Також стало можливим інтегрувати вищу економічну освіту з процесом наукових досліджень, а також вертикальну інтеграцію різних рівнів освіти - доуніверситетського, університетського та післядипломного.

Розташування

  • Chisinau

    Strada Mitropolit Gavriil Bănulescu-Bodoni,61, 2005, Chisinau

    Програми

    Запитання