Keystone logo
41 North Business School

41 North Business School

41 North Business School

Введення

Про нашу бізнес-школу

41 Північний є новим, приватним і автономним, що робить нас унікальними в Туреччині. Ми прагнемо покращити ділову практику у віці цифрової трансформації. Наша мета полягає в тому, щоб служити учням, які вірять у нескінченний досвід навчання, в управлінні та в особистому житті.

41 Північ надає DBA, Executive MBA та сертифікат післядипломної освіти у сфері цифрових технологій. Північний напрямок зосереджується на лідерстві у цифровому віці та оцінці та управлінні новими технологіями. Школа має на меті забезпечити міждисциплінарну платформу дискурсу між суспільством, бізнесом та науковими колами.

118472_118331_ExecutiveMBAScholarship_1024_680-09.png

Спеціальні програми

Якщо ви зараз працюєте, і ви не хочете залишити свою роботу, але ви прагнете до вищої позиції? Ви готові до оцифрування? Що означають для вашого бізнесу штучний інтелект (AI) та робототехніка? Ви відчуваєте потребу в терміновій зовнішній та експертній допомозі? Якщо так, 41 Північ є правильним партнером.

41 Північ співпрацює з провідними міжнародними інституціями, щоб забезпечити новітнє та новітнє середовище для викладання / навчання та зосередитися на творчих стилях керівництва; оцифрування бізнесу та змішані версії розвитку управління на робочому місці.

  • Стамбул вже є містом шлюзу між Сходом
  • Наші партнерські установи включають Греноль Еколь де Менеджмент (GEM-Франція) та Європейську школу менеджменту та технологій (ESMT-Berlin), обидві з яких мають рідкісні та бажані акредитації з трьох кронів від AACSB, EQUIS та AMBA. Тріо створює Центр творчого лідерства (CCL-Greensboro, Брюссель, Москва).
  • EMBA GEM, програми Executive Education ESMT та програми керівництва CCL в Стамбулі пропонують майже на 50% нижчі ціни, ніж у Європі. Таку ж ступінь, той же зміст, таку ж кваліфікацію, набагато меншу вартість!
84890_41North.png

ПРО НАС МІСЦЕ

БІЗНЕС-РАЙОН ІСТАНБУЛУ

Заснована в Стамбулі, в центрі торгівлі на двох континентах, 41 North Business School надихає керівників і допомагає керівникам отримати необхідні навички, щоб перетворитися на сучасного лідера. 41 North Business School , працюючи спільно з провідними школами світу в області технологій та інновацій, тощо. Знайдіть нас там, де Схід зустрічається із Заходом, уздовж 41-ої Північної широти.

Бізнес-школа та навчальний заклад з керівництва в центрі ділового району Стамбула. Підпис підпису FERKO - це збірка блаженних конструкцій.

41 North Business School в Стамбулі - Levent це:

  • На Європейській стороні Босфору

  • Оточений штаб-квартирою глобальної компанії

  • Сучасні торгові центри, ресторани, галереї, концертні зали та майстерні.

Наш університетський містечко зручно дістатися на під'їздах та підземних проходах, призначених для забезпечення метро, ​​метро та пішохідних з'єднань. Крім того, університетський містечко максимально підвищує вашу продуктивність, зробить навчальне середовище ще приємнішим завдяки зручностям на об'єкті, таким як пункти заряджання електричним транспортним засобом на автостоянках, бізнес-послуги консьєржа, кафе, ресторани та активні парки для громадських заходів.

ПРО ЛІДЕРСТВО

Ми вважаємо, що лідерство - як мистецтво, так і наука, яка включає використання не тільки раціонального підходу, але й емоційного зв'язку.

Досвід навчання

Навчальні процеси та пов'язані з ними технології різко змінилися протягом останніх десяти років. Це вже не достатньо, щоб час від часу збирати керівників, вони повинні бути навчені організувати виграшні виступи в режимі реального часу та на роботі.

Розташування

  • Istanbul

    Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent, 34394, Istanbul

Запитання