Keystone logo

4 EMBA Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Цифровий маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • EMBA
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Цифровий маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

EMBA Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Цифровий маркетинг

Якщо у вас вже є досвід роботи в бізнесі, але ви хочете отримати ступінь магістра, тоді виконавчий магістр ділового адміністрування може стати ідеальним маршрутом для вас. Дуже схожий на стандартний MBA, цей ступінь може бути чудовим вибором для людей, які вже мають попередні знання в галузі.

Що таке EMBA в цифровому маркетингу? Заробіток цього ступеня повинен дати вам глибше розуміння найбільш сучасних концепцій сучасного маркетингу. Ваші дослідження можуть зосереджуватися на використанні Інтернету, зокрема соціальних мереж, веб-сайтів, блогів та інших платформ та способів їх використання для продажу товарів та послуг. Ви можете отримати глибоке розуміння того, як застосувати маркетингові стратегії в цифровому світі та вивчати, чому все важливіше, що бізнес використовує переваги інтернет-маркетингу.

Цей ступінь може дати вам гарне розуміння технології, яка може бути використана для полегшення та зручності вашого особистого життя. Це також може допомогти вам стати краще спілкуватися в Інтернеті, тому існує менший ризик нерозуміння, і ви можете отримати чітке розуміння маркетингових стратегій, щоб ви могли робити обгрунтовані рішення при здійсненні покупок.

Вартість отримання ступеня може варіюватися залежно від того, де ви берете заняття. Незалежно від того, чи закінчено будь-які курсові роботи в Інтернеті, це також є чинником кінцевої вартості.

Заробіток EMBA в цифровому маркетингу повинен допомогти вам отримати перевагу при пошуку кар'єри в бізнесі. Спеціалізовані навички, які поєднуються з отриманням цього ступеня, можуть допомогти вам отримати керівну посаду в компанії, наприклад, бути менеджером з продажу, менеджером бренду або менеджером з маркетингу. Ці роботи, як правило, передбачають лідерство та прийняття важливих рішень для компанії. Ви можете використовувати маркетингові навички, щоб допомогти компанії розвиватися та вдосконалюватися.

Там може бути багато варіантів заробітку EMBA в університетах по всьому світу або через онлайн-програми. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.