Keystone logo

1 EMBA Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування 2024

Фільтри

Фільтри

 • EMBA
 • Адміністративні дослідження
 • Адміністрування
Сфери навчання
 • Адміністративні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  EMBA Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування

  Для багатьох людей ступінь бакалавра є кроком для вищої освіти. Після розробки кар'єри та набуття досвіду роботи багато людей можуть вирішити зарахуватись до програми EMBA, щоб продовжувати свою освіту та отримати знання фахівців у вибраному напрямі кар'єри.

  Що таке EMBA в адміністрації? Цей тип магістерської програми часто дає студентам повне уявлення про адміністративну сферу бізнесу. Студенти можуть приймати курси, присвячені окремим темам, таким як практика людських ресурсів або ділове спілкування. Ця програма, призначена для того, щоб допомогти студентам стати лідерами у бізнесі, ця програма покращує розуміння основних принципів адміністрування, зосереджуючись на таких темах, як теорія управління.

  Під час вступу до програми EMBA в адміністрації студенти можуть розвивати сильні лідерські навички, які можуть сприяти подальшій кар'єрі. Чудові навички спілкування, які можуть допомогти учням мережі та встановлювати ділові стосунки, також часто обробляються під час програми. Навички вирішення проблем можуть бути корисними в усіх аспектах життя, як професійно, так і особисто.

  Зазвичай це займає близько двох років, щоб закінчити ступінь EMBA. Оскільки жодна з двох шкіл не співпадає, програма не встановлює жодної вартості. Найкраще можна зв'язатися з університетами безпосередньо, щоб отримати точну оцінку ціни програми.

  Маючи широкий спектр навичок та знань, отриманих шляхом заохочення EMBA в адміністрації, учні можуть мати багато можливостей для кар'єри. Багато хто вирішує стати менеджерами бізнесу, тоді як інші починають власні компанії та стають керівниками. Деякі вирішують займатися кар'єрою як фінансові менеджери. Ті, хто віддає перевагу творчим роботам, можуть вирішити стати менеджерами з маркетингу, тоді як люди, які користуються взаємодією з людьми, іноді вирішують працювати корпоративними рекрутерами.

  Заняття в Інтернеті може дати студентам можливість збалансувати свою освіту з сім'ями та кар'єрою. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.