Keystone logo
Знайдіть свій MBA

Пошук програми магістратури з бізнес-адміністрування (MBA)

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

Магістр ділового адміністрування (MBA) — це ступінь післядипломної освіти, який присуджується студентам, які опанували вивчення бізнесу. Програми МВА вважаються одними з найпрестижніших у світі. Студенти програм MBA вивчають теорію та застосування принципів бізнесу та управління. Програми MBA озброюють студентів знаннями, які можна застосувати до різних реальних бізнес-ситуацій.

Ступінь MBA може додати додаткову конкурентну перевагу будь-якому професійному резюме незалежно від того, чи ви отримуєте ступінь бакалавра чи працюєте професіоналом. Програми МВА з міжнародного бізнесу, програми МВА з кадрів, програми МВА з фінансів, програми МВА з менеджменту, програми МВА з ІТ, програми МВА з маркетингу та багато інших придатні для різноманітних сфер бізнесу. Програми MBA принесуть користь професіоналам, які шукають роботу в державному, некомерційному та приватному секторах або навіть у власності бізнесу.

Різноманітність різних програм MBA може бути надзвичайною - не дозволяйте цьому зупиняти вас! Розпочніть свій пошук із переліку найпопулярніших програм MBA, наведених нижче.

Найкращі країни MBA

Програми MBA доступні в університетах по всьому світу. Подумайте про те, щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування в одному з цих найпопулярніших місць!

Нещодавно додані програми