Знайдіть свій MBA

Знайдіть свій MBA

Що вивчати
Де вчитися

MBA

Магістр ділового адміністрування (MBA) — це ступінь післядипломної освіти, який присуджується студентам, які опанували вивчення бізнесу. Програми МВА вважаються одними з найпрестижніших у світі. Студенти програм MBA вивчають теорію та застосування принципів бізнесу та менеджменту. Програми MBA озброюють студентів знаннями, які можна застосувати до різних реальних бізнес-ситуацій.

Ступінь MBA може додати додаткову конкурентну перевагу будь-якому професійному резюме незалежно від того, чи ви отримуєте ступінь бакалавра чи працюєте професіоналом. Програми МВА з міжнародного бізнесу , програми МВА з кадрів , програми МВА з фінансів , програми МВА з менеджменту , програми МВА з ІТ , програми МВА з маркетингу та багато інших придатні для різноманітних сфер бізнесу. Програми MBA принесуть користь фахівцям, які шукають роботу в державному, некомерційному та приватному секторах або навіть у власності бізнесу.

Різноманітність різних програм MBA може бути надзвичайною - не дозволяйте цьому зупиняти вас! Розпочніть свій пошук із переліку найпопулярніших програм MBA, наведених нижче.

Найкращі країни MBA

Програми MBA доступні в університетах по всьому світу. Подумайте про те, щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування в одному з цих найпопулярніших місць!