Знайдіть свій EMBA

Пошук програми магістратури з бізнес-адміністрування для керівників (EMBA)

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

EMBA (Executive MBA) — це ступінь післядипломної освіти в бізнесі, призначений для професіоналів із значним досвідом роботи. Програми EMBA надають студентам знання та навички для просування в кар’єрі, часто до керівних та керівних посад. Більшість програм EMBA можна завершити менш ніж за 2 роки, і вони розроблені таким чином, щоб студенти могли отримати ступінь, продовжуючи працювати. Це важлива частина програм EMBA, оскільки студенти можуть перенести свої знання на робочому місці в навчальне середовище.

Студенти, які отримують ступінь EMBA, походять із приватного, некомерційного та державного секторів, а також із багатьох галузей. Багато університетів, які пропонують програми EMBA, також пропонують цей ступінь через дистанційне навчання. Курсова робота для отримання ступеня EMBA включатиме основи бізнесу, такі як фінанси, маркетинг і бухгалтерський облік, і може включати акцент на лідерство та управління в різних бізнес-секторах.

Різноманітність різних програм EMBA може бути надзвичайною - не дозволяйте цьому зупиняти вас! Почніть пошук, переглянувши перелік найпопулярніших програм EMBA, наведених нижче.

Кращі країни EMBA

Програми EMBA доступні в університетах по всьому світу. Подумайте про проходження EMBA в одному з цих найпопулярніших місць!

Нещодавно додані програми