Знайдіть свій подвійний ступінь MBA

Пошук програми магістратури з бізнес-адміністрування (MBA) з подвійною спеціалізацією

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

Подвійний диплом MBA або EMBA дозволяє студентам поєднувати бізнес-диплом з іншою програмою аспірантури. Деякі приклади інших дисциплін, у яких беруть участь студенти програм подвійного диплому, це інженерія, право, охорона здоров’я, управління охороною здоров’я, біомедицина, соціальна робота, економіка та сестринська справа. Програми MBA Dual Degree часто займають на один рік менше, ніж якби студент здобував обидва ступені окремо, але цей термін залежить від програми та університету. Отримання подвійного ступеня MBA може бути складним і складним, але результати можуть бути дуже корисними як у професійному, так і в особистому плані. Різноманітність різноманітних програм подвійного диплому може бути надзвичайною – не дозволяйте цьому зупиняти вас! Розпочніть пошук із переліку найпопулярніших подвійних дипломів у сфері бізнесу.

Найкращі програми подвійних ступенів

Подвійні ступені пропонуються в ряді різних галузей. Подивіться на деякі з найпопулярніших бізнес-дипломів нижче!

Найкращі країни з двома дипломами

Подвійні ступені доступні в університетах по всьому світу. Отримайте свій подвійний ступінь в одному з цих найпопулярніших місць:

Найкращі міста з двома дипломами

Існує багато популярних подвійних ступенів, які пропонують деякі з найвищих бізнес-шкіл і університетів у перелічених нижче містах: