Знайдіть програму МВА за сумісництвом

Знайдіть програму МВА за сумісництвом

Що вивчати
Де вчитися

Програми заочної зайнятості

Ступені MBA та EMBA є аспірантськими академічними програмами, які пропонують бізнес-школи або факультети бізнесу в університетах. Бізнес-програми пропонуються в школах по всьому світу та мають широкий діапазон концентрацій. Отримання ступеня MBA або EMBA дає студентам чітке розуміння бізнесу, а також навички критичного, аналітичного та стратегічного мислення, необхідні для обіймання керівних і керівних посад.

Багато університетів у всьому світі пропонують програми MBA та EMBA, як онлайн, заочний робочий день, так і на кампусі. Зазвичай студенти спеціалізуються в галузі бізнес-дисципліни, наприклад, міжнародний бізнес, маркетинг, підприємництво, управління проектами тощо.

Різноманітність різних бізнес-програм може бути надзвичайною - не дозволяйте цьому зупиняти вас! Розпочніть пошук, переглянувши найпопулярніші бізнес-дипломи, перелічені нижче.

Подвійні ступені неповний робочий день

Подвійні ступені заочної роботи дозволяють студенту налаштувати свою освіту, поєднуючи різні програми аспірантури в одну, водночас ведучи активне життя. Отримання подвійного ступеня неповного робочого дня дозволяє студентам, які спеціалізуються відразу на двох навчальних дисциплінах, стати фахівцями в бізнесі з іншою дисципліною.

1 рік MBA Part Time

Один рік заочної програми MBA надає студентам швидку, сувору можливість отримати цінні бізнес-кваліфікації. Однорічні програми MBA з неповним робочим днем відкривають двері для професіоналів, які працюють повний робочий день, або для тих, хто має сімейні зобов’язання, щоб зробити це вигідною інвестицією у свою професійну кар’єру.