США

Найкращі університети для МВА Програми в США 2023

Кількість установ: 4013
  • Orlando, США

  Коледж бізнесу Університету Центральної Флориди (UCF) лідирує в наступному поколінні бізнесу та освіти. Заснований у 1968 році бізнес-коледж UCF пропонує ступені бакалавра, магістра, доктора та керівників, усі з яких акредитовані Міжнародною асоціацією розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) і Південною асоціацією коледжів і шкіл (SACS). ).

  • Utica, США
  • Albany, США

  Політехнічний інститут державного університету Нью-Йорка (SUNY Poly) пропонує доступні академічні програми найвищого рівня, які повністю онлайн. Розширюваний каталог онлайн-програм SUNY Poly розроблено з урахуванням гнучкості, щоб студенти могли відвідувати заняття будь-де та коли це зручно для їхнього розкладу. Ми пропонуємо багато затребуваних онлайн-програм, зокрема MBA, бухгалтерський облік, кібербезпека, аналіз даних, медична інформатика, технології інформаційного дизайну тощо. Відомий своєю інноваційною підготовкою до кар’єри, SUNY Poly постійно посідає високі позиції в категоріях регіональних університетів Північ у щорічному рейтингу US News & World Report. Студенти SUNY Poly не тільки мають доступ до освіти світового класу, їм також доступні курси за доступною ціною, включаючи знижку для багатьох студентів, які навчаються на наших онлайн-програмах.

  • College Station, США

  Програма магістра економіки Техаського університету A&M розташована в Коледж-Стейшн, Техас, США Ця програма STEM пропонує студентам можливість отримати ступінь дисертації або не дисертацію та сувору підготовку з економіки, економетрики, а також покращити свої аналітичні та кількісні навички, щоб підготувати їх до негайної кар’єри або продовжити навчання на програмах PhD з економіки чи фінансів.

  • Salem, США

  Салемський коледж отримав свій статут від штату Західна Вірджинія в грудні 1888 року та запропонував свій перший термін навчання, починаючи з квітня 1889 року. Салемський університет (Салем) був акредитований Комісією з вищого навчання (HLC) з 1963 року (тоді він був відомий як Північно-Центральна Асоціація). Університет Салема пропонує програми аспірантів, бакалаврів, аспірантів і сертифікатів.

  • Mobile, США

  У Spring Hill ви знайдете підтримуючу навчальну спільноту, яка заохочуватиме вас досліджувати різні точки зору, одночасно даючи вам змогу повністю реалізувати свій потенціал. Спираючись на наші єзуїтські, католицькі традиції, SHC пропонує широку гуманітарну освіту, спрямовану на розвиток особистості в цілому — розум, тіло та дух.

  • Washington, США

  Підрозділ передових академічних програм Школи мистецтв і наук Крігера пропонує можливості для навчання в режимі он-лайн та особистого навчання на рівні вищих навчальних закладів, з програмами здобуття ступеня магістра та диплома випускника в широкому спектрі галузей і сфер.

  • Swakopmund, Намібія
  • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка
  • + 1 Більше

  Завдяки позитивній підтримці урядів і промисловості (компаній зі списку Fortune 500) ми пропонуємо навчання з різних бізнес-ступенів і є повністю онлайновою міжнародною бізнес-школою.

  • West Hartford, США

  Університет Сент-Джозефа є провідним приватним університетом Коннектикуту для майбутніх затребуваних спеціалістів у сфері охорони здоров’я та соціальних послуг, освіти, цифрових медіа та науки. Розташований за кілька хвилин від штаб-квартири великої компанії та відомих медичних і дослідницьких закладів, USJ пропонує студентам програми, які безпосередньо пов’язують курсову роботу, теорію та докази з розміщенням на робочому місці, надаючи їм досвід, необхідний, щоб піднятися над жорсткою конкуренцією, коли вони виходять на ринок праці.

  • Hammond, США

  Науково-технологічний коледж у Південно-Східному регіоні пропонує численні високоякісні програми отримання ступеня з багатьох дисциплін STEM. Наші випускники користуються великим попитом у регіональних і національних технологічних компаніях і дуже конкурентоспроможні для розміщення в програмах післядипломної освіти. Наш факультет і приміщення є світового рівня, і наші класи, як правило, невеликі, тому студенти отримують велику кількість індивідуальної уваги. Ми пропонуємо високоякісну освіту за незначну частину вартості порівнянних закладів і розташовані в красивому та динамічному кампусі з близьким доступом до Нового Орлеана та Батон-Руж.

  • Redwood City, США

  Приєднуйтесь до глобальної спільноти студентів одного з провідних дослідницьких і навчальних закладів світу. Будучи єдиною можливістю навчатися за кордоном у Стенфордському університеті, Літня сесія допомагає студентам брати складні вчені для отримання кредиту в коледжі, збалансовуючи освітню та соціальну діяльність. Досліджуйте нову наукову сферу, спілкуйтеся зі студентами з понад 50 країн, відкрийте для себе свою пристрасть або знайдіть спосіб змінити світ. Який би шлях ви не вибрали, ви отримаєте досвід навчання, який справляє справжній і тривалий вплив.

  • Fresno, США

  Університет штату Каліфорнія у Фресно (штат Фресно) — чотирирічний і вище акредитований університет у центральній Каліфорнії з 68 програмами бакалаврату та 45 магістерськими програмами. Наш активний студентський корпус складається з 25 000+ студентів щорічно, причому іноземні студенти представляють 70+ країн. Щороку науковці штату Фресно привертають все більше уваги з публікацією національних рейтингів. Недавні звіти Washington Monthly Magazine, US News and World Report і Money Magazine поставили наш університет у союз із кампусами Каліфорнійського університету та установами Ліги Плюща.

  • Meadville, США

  Allegheny College, заснований у 1815 році, є приватним національним гуманітарним коледжем. Його кампус площею 566 акрів розташований на північному заході Пенсільванії. Студентам Allegheny College надається свобода досліджувати всі сфери навчання, і вони поєднують таланти та пристрасті, щоб розвивати навички, яких роботодавці шукають найбільше в сучасній глобальній економіці,— бути креативними, аналітичними та новаторськими. Коли ми говоримо про поєднання ваших інтересів, це означає, що ми усвідомлюємо можливу складність кожного з вас.

  • Pineville, США

  Християнський університет Луїзіани, заснований у 1906 році, є приватним баптистським коледжем вільного мистецтва та наук з вибраними професійними програмами. Побудований на принципах характеру та навчання, коледж має традицію видатних вчених і є єдиним баптистським чотирирічним закладом у Луїзіані.

  • Tacoma, США

  Громадський коледж Такома розташований у мальовничій північно-західній частині Сполучених Штатів за 5 хвилин від пляжу, за 30 хвилин від міжнародного аеропорту Сіетл-Такома, за 10 хвилин від центру міста Такома та за 45 хвилин від центру міста Сіетл. Студенти знайдуть етнічно різноманітні ресторани, місцеві кав'ярні, концертні майданчики, поля для гольфу, національні та державні парки, а також набережну океану, і все це в межах легкого доступу до Такоми.

  • Washington, США

  Академія англійської мови та навчання англійської мови (ELTA) Американського університету – це інтенсивна програма вивчення англійської мови, яка готує студентів до досягнення їхніх академічних або професійних цілей. Інтерактивні заняття розташовані на території кампусу Американського університету та проводяться досвідченими викладачами. Отримайте інструменти, необхідні для наступних кроків на вашому академічному чи професійному шляху до успіху.