Італія

Найкращі університети для МВА Програми в Італія 2023

Кількість установ: 221
  • Rome, Італія

  Università Europea di Roma – це італійський приватний юридично визнаний університет, заснований у 2005 році, який швидко зростає з точки зору студентів, дослідницької співпраці та інноваційних проектів. Наша академічна пропозиція включає ступені бакалавра та магістра, які викладаються англійською та італійською мовами, численні курси післядипломної освіти та докторську ступінь. Він характеризується інтерактивним та динамічним методом навчання, який забезпечує високу якість його академічного змісту та тісний контакт з викладачами, створюючи автентичну академічну спільноту, де студенти знаходяться в центрі інноваційного освітнього проекту. Будучи частиною міжнародної мережі католицьких університетів, розташованих у США, Іспанії, Мексиці та Чилі, UER пропонує своїм студентам широкий спектр міжнародного досвіду: обміни, стажування за кордоном, подвійні дипломи, міжнародну літню школу та багато іншого. UER також розвиває м’які навички студентів і готує їх до працевлаштування після закінчення навчання за допомогою семінарів, соціальної відповідальності та стажування. Сучасний кампус Università Europea di Roma розташований лише за 10 хвилин їзди громадським транспортом від центру Риму, одного з найхаризматичніших міст світу, завдяки його п’янкій суміші приголомшливих руїн, вражаючого мистецтва та яскравого життя. вуличне життя Завдяки нашій академічній досконалості, індивідуальній освітній діяльності та міжнародному досвіду навчання, «Ми навчаємо людей, ми навчаємо професіоналів».

  • Rome, Італія

  Європейський інститут інновацій для сталого розвитку (EIIS) — це наукова компанія, яка розробляє інноваційні рішення для компаній, академічних кіл, установ і підприємців, щоб полегшити та сприяти інноваціям для сталого розвитку. У EIIS люди об’єднуються, щоб досягти екологічної, соціальної та економічної стійкості через освіту, дослідження, постійні експерименти. В EIIS немає ні професорів, ні студентів, лише люди, зацікавлені в тому, щоб навчання більше не було результатом пасивного процесу, а захоплюючою діяльністю, що визначається безперервною взаємодією.

  • Milan, Італія
  • Cremona, Італія
  • + 2 Більше

  Студенти та випускники Università Cattolica відчувають щастя бути частиною найбільшого приватного університету в Європі. Він характеризується твердою прихильністю до надання спеціалізованих послуг студентам і його визнаною академічною якістю. Навчання в Каттоліці означає навчання в міжнародному контексті, у якому є представники понад 160 різних національностей у наших чотирьох кампусах, але в душі італійці. Що справді відрізняє наш університет, так це різноманітність кампусу та безмежні можливості, які сприяють налагодженню контактів і можливостям кар’єрного зростання на основі розташування наших п’яти кампусів у Мілані, Брешії, П’яченці, Кремоні та Римі.

  • Rome, Італія

  Університет Рома Тре - це молодий університет для молоді. Заснована в 1992 році, вона стрімко зросла як з точки зору студентів, так і пропонованих курсів. Він отримав відмінний рейтинг серед найвидатніших академічних рейтингів, особливо в молодших університетах. Університет Рома Тре складається з 13 відділів, які пропонують ступінь бакалавра та магістра, аспірантуру та курси підвищення кваліфікації, аспірантуру та спеціалізовані школи.

  • Neuchâtel, Швейцарія
  • Leicester, Великобританія
  • + 1 Більше

  CIES — Міжнародний центр спортивних досліджень — це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.

  • Rome, Італія

  Eastwest European Institute є незалежною організацією, що спеціалізується на геополітичному аналізі, організації наукових заходів та навчальних проектів, орієнтованих на міжнародні справи та глобальну динаміку, для студентів та професіоналів.

  • Rome, Італія

  La Business School MELIUSform eroga, dal 1996, Executive Master, Master Specialistici e Corsi di Specializzazione nelle guenti aree: Finanza & Controllo, Human Resources, Lex & Tax, Marketing, Innovation Management & Digital Transformation, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Італія

  University of Tuscia (UNITUS) оголошує публічний відбір для вступу іноземних студентів на курси 2-го циклу міжнародного ступеня (2 роки магістра) на 2022/2023 навчальний рік. Університет призначить 59 стипендій найбільш гідним неіталійським студентам, які вперше вступлять до італійського університету, що покриває більшість витрат на виїзд, включаючи університетські збори.

  • London, Великобританія
  • Ragusa, Італія
  • + 1 Більше

  Auream Phoenix University for Women (APUW) — це перший приватний міжнародний університет з дистанційним навчанням, спеціально створений для навчання жінок. APUW дозволяє кожній жінці, зайнятій на роботі та сім’ї, навчатися та досягати своїх академічних цілей, залишаючись у комфортному середовищі власного дому. Наш університет звертається до жінок-лідерів, які мають виграшний настрій, жінок з яскравими, динамічними особистостями, незалежних мислителів і жінок, які усвідомлюють, що є точкою відліку у своїй громаді. Наша основна увага приділяється тестуванню навичок та компетенцій для академічної сертифікації. Дипломні програми Aurea Phoenix University for Women розроблені за методом APEL (Accreditation Preor Experiential Learning), щоб надати активно працюючим жінкам, які мають не менше 5 років професійного досвіду, можливість отримати ступінь, не нехтуючи своїми сім’ями.

  • Milan, Італія

  Бікокка – молодий університет, який поєднає вас зі студентами з усього світу. Тут ти будеш не просто студентом. Ви станете членом світової спільноти. З моменту свого заснування Університет Мілано-Бікокка вийшов за межі своїх кордонів, уклавши різноманітні угоди з європейськими та неєвропейськими університетами.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 4 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Verona, Італія

  University of Verona прагне до досконалості у викладанні, дослідженнях та інноваціях. У ньому навчається 22 000 студентів і 1 500 співробітників, включаючи викладачів, дослідників, технічний та адміністративний персонал, які працюють над безперервним удосконаленням і зростанням університету. Будучи перспективним закладом, який постійно прагне зміцнити зв’язок між навчальними курсами та реальним світом роботи, головна мета університету на найближче майбутнє полягає в тому, щоб ставати все більш привітним і адаптованим до потреб студентів.

  • Florence, Італія
  • Rome, Італія

  Accademia Italiana рухається в майбутнє, сповнена цієї енергії, представляючи себе сьогодні як один із найкваліфікованіших інститутів мистецького, професійного та лінгвістичного навчання. Сьогодні, як ніколи, особлива якість Academia проявляється в наших особливих методах роботи з різними дисциплінами. У наших навчальних програмах ми завжди прагнули поєднати минуле з майбутнім, історичні традиції, стрімкий розвиток нових технологій. Наш досвід у аудиторії та лабораторії створений для того, щоб дати студентам реальні контакти та реальний, практичний, практичний досвід.

  • Rome, Італія

  Луїс є незалежним університетом, який розвинувся з попереднього римського закладу Pro Deo між 1974 і 1978 роками. На своїх чотирьох факультетах економіки та фінансів, бізнесу та менеджменту, права та політичних наук Luiss пропонує інноваційний та витончений освітній підхід як до традиційних програм для проживання, так і до цифрових програм, які пропонуються повністю онлайн.

  • Evora, Португалія
  • Rome, Італія
  • + 1 Більше

  Метою цієї програми є надання студентам спеціалізованих навичок з археології та аналітичної характеристики матеріалів від доісторії (мегаліту) до класичних часів (грецьких та римських). Вивчення та збереження матеріалів культурної спадщини є дослідницькою сферою з сильним міждисциплінарним відтінком і вимагає навичок, які охоплюють усі галузі гуманітарних та природничих наук. ARCHMAT забезпечує загальну інтегровану платформу для відмінників, які мають освіту в галузі природничих або гуманітарних наук, щоб зрозуміти передові наукові методи, які використовуються для дослідження археологічних матеріалів, і має на меті сформувати високоспеціалізованих професійних експертів у новітній галузі археометрії, тобто прикладних фізико-хімічних наук. до вивчення матеріалів археологічної та культурної спадщини.