Іспанія

Найкращі університети для МВА Програми в Іспанія 2023

Кількість установ: 262
  • Barcelona, Іспанія

  LABASAD — це провідна онлайн-школа мистецтва та дизайну, розташована в центрі Барселони, Іспанія. Ми пропонуємо наші магістерські програми через наш революційний формат ONLIVE, тож ви можете навчатися будь-де та будь-де! Усі наші програми є на 100% онлайн, а також живими, тому ми є онлайн-школою, але з душею віч-на-віч.

  • Sitges, Іспанія

  IAB є провідною європейською установою виконавських мистецтв, яка готує артистів до світової сцени в інтенсивному студійному навчальному середовищі. Усе викладання ведеться англійською мовою, і ми пропонуємо професійну підготовку найвищого рівня в різноманітних галузях, зокрема: акторська майстерність (BA Hons) Комерційний танець (BA Hons) Танці (основа, бакалавр з відзнакою) Музичний театр (основа, бакалавр з відзнакою) магістра ( Спеціалізації з акторської майстерності, музичного театру та хореографії) Розташований у красивому пляжному місті Сіджес, Барселона, IAB є справді міжнародною та динамічною організацією, в якій навчаються студенти з понад 50 національностей. Усі курси спрямовані на підготовку випускників до кар’єри професійних виконавців у вибраній галузі, а наші курси бакалавра та магістра сертифіковані Ліверпульським університетом Джона Мурса (LJMU) у Сполученому Королівстві, який є нашим органом, який присуджує нагороди.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Madrid, Іспанія
  • Barcelona, Іспанія
  • + 1 Більше

  ESERP з більш ніж тридцятип'ятирічним досвідом характеризується видатною методологією та постійними інноваціями. Позиціонується як одна з п’яти найкращих бізнес-шкіл країни зі штаб-квартирами в Барселоні, Мадриді та на Майорці. Вона пропонує низку курсів, що включає магістерські програми та програми MBA у сферах маркетингу, менеджменту, розкоші, людських ресурсів, корпоративних комунікацій, фінансів. та міжнародні відносини. ESERP став місцем зустрічі національних та іноземних студентів, що дозволило більш ніж 41 000 студентам розвивати свій талант у світі бізнесу. - Основні доповідачі Вчіться у тих, хто має досвід. Доповідачі eserp мають солідний послужний список, який робить їх професіоналами еталону у своїй галузі спеціалізації. - Liquid Learning Захоплюючий досвід навчання. Досліджує реальні бізнес-кейси за допомогою технологій і моделювання, поєднуючи технології та моделювання, поєднуючи онлайн і офлайн середовища. Гнучке навчання для розвитку ваших електронних навичок - soft skills Адаптація до змін, лідерство, стратегічне бачення. Деякі з навичок м’якого спілкування, які Світовий економічний форум вважає важливими, ми включаємо їх у наші програми відповідно до методології накопичення навичок. - Професійний розвиток Які Ваші професійні цілі? Завдяки наставницьким та коучинг-сесіям ми супроводжуємо та радимо вам розробити ваш кар’єрний план або переорієнтувати його. Або навіть почати будувати свій особистий бренд. Мережа: створіть цінну мережу контактів. Можливість зв’язатися з професіоналами з інших секторів, але які пов’язані з вашою професійною сферою.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • Vitoria-Gasteiz, Іспанія
  • Leioa, Іспанія
  • + 1 Більше

  Наша місія полягає в тому, щоб виховувати освічене населення, надаючи якісну освіту та навчання на основі знань, інновацій та справедливості. Як державний заклад, ми фінансуємося громадою, і як плата, так і послуги лише незначною мірою залежать від студентів: наш університет належить усім, відкритий для всіх. Ми підтримуємо прийняття відмінності та включення всіх членів поза будь-якими розбіжностями.

  • Las Palmas de Gran Canaria, Іспанія

  Університет Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія є державним університетом, який має широкий спектр ступенів у всіх основних галузях знань і на всіх рівнях (ступені, магістра та доктора). Наша стратегія орієнтована на інновації, якість та інтернаціоналізацію, тісну взаємодію з місцевим суспільством.

  • Barcelona, Іспанія

  Університетський коледж EUROAULA - це навчальний заклад, заснований у 1987 році та спеціалізується на підготовці туристів. З 1997 року EUROAULA є філією Університету Жирони, пропонуючи ступінь з туризму, подвійний диплом з туризму та міжнародного гостинного та туристичного менеджменту, а також ступені магістра та аспіранта. Таким чином, ці університетські навчання є цілком офіційними та визнаними.

  • Barcelona, Іспанія

  Протягом нашої 20-річної історії як навчального закладу кожен крок, який ми робили в Zigurat Global Institute of Technology, був спрямований на розвиток. Зікурат був однією з перших месопотамських споруд і краще за все символізує історію техніки, архітектури, знань і технологічних перетворень, які представляють нас.

  • Barcelona, Іспанія
  • Zürich, Швейцарія

  Swiss School of Business Research пропонує академічну досконалість зі швейцарською якістю для наших студентів, які подають заявки з усього світу для отримання інноваційних ступенів бакалавра, магістра та доктора. Ми надаємо численні переваги та можливості для зростання та розвитку в динамічному міжнародному середовищі, де студенти можуть відзначити міжкультурне розмаїття та інноваційні стилі викладання.

  • Madrid, Іспанія

  CUNEF є приватним університетом, визнаним Законом 6/2019 від 27 березня Мадридського співтовариства. Основними надихаючими елементами CUNEF Universidad є спеціалізація викладання та дослідження, досконалість та інтернаціоналізація.

  • Salamanca, Іспанія

  UPSA, заснований у 1940 році, є університетом Єпископської конференції Іспанії. Він не має на меті отримання прибутку, а його культурне покликання та служіння соціальному прогресу становлять суть його повсякденної діяльності, яка завжди здійснюється у відкритому та інклюзивному дусі.

  • Madrid, Іспанія

  ESIE заснована як бізнес-школа видатного CES Cardenal Cisneros, заснована з метою переосмислення освітньої моделі за допомогою гнучкої та інноваційної методології, що робить її ще більш доступною з точки зору ресурсів і часу.

  • Madrid, Іспанія

  Приготуйтеся до корисного досвіду, який запам’ятається назавжди. Навчання в EAE – це трансформаційна подорож, яку ви ділите з однокласниками з усього світу, беручи участь у широкому спектрі заходів поза аудиторією, оточуючи постійні стимули.

  • Madrid, Іспанія

  UNED є найбільшим державним університетом в Іспанії як за кількістю студентів, так і за академічною пропозицією, а також найбільшим кампусом у Європі, який протягом 50 років присвячується універсалізації якісної вищої освіти за допомогою моделі онлайнового та змішаного навчання. лідер у своєму секторі.