Іспанія

Найкращі університети для МВА Програми в Іспанія 2023

Кількість установ: 256
  • Barcelona, Іспанія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Іспанія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pozuelo de Alarcón, Іспанія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Іспанія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Іспанія

  Якщо ви читаєте це, можливо, це тому, що щось про наш університет привернуло вашу увагу. Можливо, ви вже знаєте, що ми є частиною найбільшого та найбільш традиційного приватного навчального закладу в Іспанії, CEU, заснованого в 1933 році Католицькою асоціацією пропагандистів (ACdP). У Мадридській спільноті ми були першими, хто запропонував новий спосіб розуміння та управління вищою освітою, спочатку як університетський коледж, а з 1933 року як приватний університет. Понад 85 років тому наше новаторське ставлення продовжує залишати відбиток на всьому, що ми робимо. Ви дізнаєтеся, як тільки познайомитеся з нами.

  • Lahti, Фінляндія
  • Madrid, Іспанія
  • + 1 Більше

  EIT RawMaterials Academy - MEITIM пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Barcelona, Іспанія

  ELISAVA, Барселонська школа дизайну та інженерії, сприяє освіті, знанням і дослідженням у сферах дизайну, інженерії та комунікацій. Маючи більш ніж 50-річний досвід, вона підготувала понад 17 000 студентів і зарекомендувала себе як одна з провідних шкіл світу. Школа співпрацює з компаніями, установами та неурядовими організаціями міжнародного авторитету, щоб запропонувати університетську освіту, яка готує студентів до вирішення поточних і майбутніх викликів. ELISAVA готує експертів-професіоналів, здатних розробляти та створювати продукти, послуги та середовища, які покращують суспільство.

  • Santander, Іспанія

  Керуючись інтелектуальною творчістю та критичним мисленням з 1932 року, студенти UIMP розширили горизонти та зробили внесок у рух світу вперед. Наша місія — сприяти розвитку культури та науки, розвитку міжнародних та міжрегіональних зв’язків, наукового та культурного обміну, а також проводити передові та спеціалізовані дослідження. Літні курси є основним моментом нашої поточної академічної діяльності та роблять нас піонерським університетським центром в Іспанії. Сантандер є традиційною академічною базою, хоча багато інших заходів організовуються та проводяться в інших наших кампусах. Крім того, університет є піонером в Іспанії в організації курсів іспанської мови та культури для іноземців. Ми також організовуємо курси занурення в англійську мову для студентів та викладачів мови у співпраці з Міністерством освіти та ПТО. Крім того, ми викладаємо офіційні програми післядипломної освіти відповідно до Європейського простору вищої освіти, які ведуть до акредитованих ступенів магістра та доктора філософії по всій Іспанії. У свою чергу, ми пропонуємо акредитовані спеціальні програми післядипломної освіти UIMP.

  • Valencia, Іспанія

  ValgrAI (Валенсійська Вища школа та дослідницька мережа штучного інтелекту) – це некомерційний фонд, що складається з Женералітату Валенсії, п’яти державних університетів регіону Валенсія (UV, UPV, UA, UJI та UMH) і компаній, які координують AI навчання та дослідження в Comunitat Valenciana для відповіді на технологічні потреби компаній і сприяння створенню нових талантів у сфері штучного інтелекту (ШІ) для оновлення виробничої моделі регіону Валенсія.

  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  Європейський університет постіндустріальних міст (UNIC) був створений у 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

  • Alcoi, Іспанія
  • Gandia, Іспанія
  • + 1 Більше

  Universitat Politècnica de València є найкращим іспанським технологічним університетом в Іспанії згідно з Академічним рейтингом університетів світу (ARWU), відомим як Шанхайський рейтинг. На даний момент у ньому навчається 25 400 студентів, 3 600 викладачів і дослідників, а також 1 400 спеціалістів з адміністрування та обслуговування, розподілених між трьома кампусами, розташованими в містах Алькой, Гандія та Валенсія. UPV навчає 40 градусів і 13 подвійних градусів; 90 університетських магістерських і подвійних дипломів магістра, 30 докторських програм. 72% студентів UPV вже працюють через рік після закінчення навчання. І багато в чому це завдяки стажуванням на підприємствах, які оплачуються. Заклад підтримує понад тисячу угод, які дозволяють обмінюватися студентами з іншими європейськими та латиноамериканськими університетами, США, Канадою, Австралією, Китаєм чи Японією. Це шостий в Європі отриманий Erasmus із загальної кількості 4500 установ, які беруть участь у програмі. За свою трохи більше ніж 50-річну історію UPV підготував близько 145 000 наукових публікацій. Це національний лідер за кількістю патентів і одна з іспанських академічних установ, яка отримує найбільший дохід від своєї дослідницької діяльності.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.

  • Barcelona, Іспанія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Іспанія

  LABASAD — це провідна онлайн-школа мистецтва та дизайну, розташована в центрі Барселони, Іспанія. Ми пропонуємо наші магістерські програми через наш революційний формат ONLIVE, тож ви можете навчатися будь-де та будь-де! Усі наші програми є на 100% онлайн, а також живими, тому ми є онлайн-школою, але з душею віч-на-віч.