Швейцарія

Найкращі університети для МВА Програми в Швейцарія 2023

Кількість установ: 122
  • Basel, Швейцарія

  Masterstudio Design в Institute Contemporary Design Practices (ICDP) складається з трьох студій: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Кожна студія має дисциплінарну спрямованість. Крім того, дослідницький дискурс ICDP зосереджується на цифровій інтеграції, культурі дизайну та циклічному дизайні та відображається та передається багатовимірно. Основою наших прикладних досліджень і проектних робіт є проектний термін «Advanced Design». Замість поточної економічної практики максимізації ми приймаємо роль екстрапренера в навчанні та дизайні, що означає співпрацю та системні дії: обговорюються та розвиваються актуальні проблеми глобальних криз, зміни клімату та соціальної нерівності. Стійкість і екологія, інклюзивність і технології, взаємодія і матеріальність - це ті сфери, в яких роль дизайну ставиться під сумнів і визначаються нові бачення людського співіснування та економічної діяльності. Masterstudio Design пропонує поглиблене навчання професійній, орієнтованій на майбутнє практики дизайну та прикладних досліджень. Визначаються та визначаються актуальні дослідницькі питання, задумуються відповідні та складні процеси проектування, розробляються та реалізуються проекти. Комунікація, управління проектами, міждисциплінарна та науково-орієнтована командна робота є складовими навчання.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • Barcelona, Іспанія
  • Zürich, Швейцарія

  Swiss School of Business Research пропонує академічну досконалість зі швейцарською якістю для наших студентів, які подають заявки з усього світу для отримання інноваційних ступенів бакалавра, магістра та доктора. Ми надаємо численні переваги та можливості для зростання та розвитку в динамічному міжнародному середовищі, де студенти можуть відзначити міжкультурне розмаїття та інноваційні стилі викладання.

  • Neuchâtel, Швейцарія
  • Leicester, Великобританія
  • + 1 Більше

  CIES — Міжнародний центр спортивних досліджень — це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.

  • Brig, Швейцарія

  Швейцарський дистанційний університет прикладних наук (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) є національно визнаним університетом. З 1998 року пропонує ступенем бакалавра та магістра, а також програми підвищення кваліфікації. Маючи понад 20-річний досвід дистанційного навчання, це провідний університет електронного навчання в Швейцарії і є альтернативою для студентів, які бажають поєднувати роботу, сім’ю та навчання.

  • Port-Valais, Швейцарія
  • Brig, Швейцарія

  Ми вважаються найкращими кулінарними школами Швейцарії та однією з найкращих у світі завдяки нашій комплексній навчальній програмі, яка поєднує найкращу кулінарну освіту з практичною теорією бізнесу. Розвивайте свій талант, живіть свою цікавість і створюйте міцні основи для успіху у світі кулінарного мистецтва. В Culinary Arts Academy Switzerland ви не просто отримуєте освіту світового рівня – ви також отримуєте кваліфікацію, щоб це підтвердити.

  • Lausanne, Швейцарія
  • Singapore, Сінгапур
  • + 1 Більше

  EHL Hospitality Business School , заснована в 1893 році як Ecole Hôtelière de Lausanne, є піонером методів швейцарської готельної освіти та встановлює стандарти досконалості. Сьогодні EHL поєднує в собі швейцарські цінності академічної суворості та промислової практики з креативністю та інноваціями для отримання орієнтованих на клієнтів ступенів управління гостинністю, які готують випускників керувати майбутнім і керувати з повагою та емпатією.

  • Lucerne, Швейцарія
  • Risch-Rotkreuz, Швейцарія

  Люцернська школа бізнесу є центром передового досвіду Центральної Швейцарії в економічно та соціально важливих сферах бізнесу та регіональної економіки, банківської справи та фінансів, комунікацій та маркетингу, а також туризму та мобільності. Вимогливі, практичні та дослідницькі програми бакалавра та магістра, які ми пропонуємо, відіграють важливу роль у підготовці кваліфікованих працівників для компаній, державних установ та неприбуткових організацій.

  • Basel, Швейцарія

  Базельський університет, заснований у 1460 році, є найстарішим університетом Швейцарії. Факультет бізнесу та економіки був заснований у 1995 році та є другим наймолодшим із загальних семи факультетів Базельського університету. Однак у Базелі економіка викладається вже майже 150 років.

  • Geneva, Швейцарія

  ESDST — це школа даних Rushford Business School, акредитована Інститутом Джеймса Лінда. Школа пропонує програми вищого ступеня з Data Science and Technology, ступінь яких присуджується Rushford Business School. Наші викладачі та наставники є дослідниками даних і працюють на відомих посадах у галузі. Ми навчаємо, використовуючи прикладну методологію з реальним набором даних, а ступінь завершується консалтинговим завершальним проектом. Це робиться з метою виховувати наших студентів як менеджерів вищого рівня та спеціалістів із обробки даних світового рівня.

  • Geneva, Швейцарія

  Заснований у Швейцарії в 1978 році, Женевський університет Вебстера є акредитованим американським університетським містечком, який пропонує високоякісні програми англійською мовою на бакалаврському (бакалаврському) та аспірантському (магістерському) рівнях. Вебстер забезпечує широкий підхід до вільних мистецтв до викладання в багатому на культуру контексті Швейцарії, і Університет став важливим членом спільноти та духу, що складають "Genève Internationale".

  • Geneva, Швейцарія

  Ми пропонуємо основні, бакалаврські, магістерські та МВА програми, що викладають англійську мову, з предметів, що сприяють розвитку підприємництва, інновацій та лідерства та є дуже затребуваними для бізнесу. До них належать, зокрема, адміністрування бізнесу, комунікації та зв’язки з громадськістю, міжнародний бізнес, цифровий бізнес, спортивний менеджмент, маркетинг, фінанси та підприємництво.

  • Zürich, Швейцарія

  University Of Zurich (UZH) є найбільшим університетом Швейцарії, де навчається майже 30 000 студентів. Університет складається з семи факультетів, які охоплюють близько 100 різних предметних галузей, і пропонує широкий вибір бакалавра, магістра та доктора філософії. програми. Численні відзнаки підкреслюють міжнародну популярність університету в галузі медицини, імунології, генетики, нейронауки та структурної біології, а також в економіці.

  • Ilanz, Швейцарія
  • London, Великобританія

  Заснована в 1962 році, ми міцно закріпилися серед найкращих навчальних закладів світу, що спеціалізуються на гостинності та управлінні розкішшю. Ми пропонуємо прикладну бізнес-освіту, поєднуючи академічну строгість, практичні практичні навички та професійні стажування - і все це з акцентом на розвиток м’яких навичок, які є необхідною умовою в сучасній світовій економіці.

  • Crans-Montana, Швейцарія
  • Marbella, Іспанія
  • + 1 Більше

  Три міжнародні університетські містечка, у нас навчаються більше сотні національностей - коли ми говоримо “Глобальна освіта в галузі гостинності”, ми справді маємо на увазі це. Незалежно від того, чи шукаєте ви бакалаврські та аспірантські програми, Les Roches подає академічну строгість, поєднуючи інновації та підприємництво.