Keystone logo
Швейцарія

Дослідження МВА в Швейцарія 2024

Навчання в Швейцарія

Студенти, які бажають вступити до бізнес-досліджень в Швейцарії, можуть зробити це через 'и програми МВА в країні. Широкий спектр опцій існують, в тому числі програм для управління, маркетингу, людських ресурсів, банківська справа, і багато іншого. Більшість студентів, що навчаються у Швейцарії починаються, поступово в якості студентів. Більшість з них будуть отримувати ступінь бакалавра 'и ступінь рівня в якості першого кроку в цьому процесі. Звідти, багато людей приступлять до роботи, роботи в учнівських програм. Тим не менш, зростає попит і інтерес у досягненні вищу освіту. Тобто, де програми MBA стати цінним. Що можна очікувати від бізнес-досліджень в Швейцарії в якості іноземного студента? Іноземні студенти часто вітали в університетах Швейцарії. Майте на увазі, що більшість шкіл тут пропонують бізнес-досліджень, виключення для професійно-технічних училищ з дуже конкретною спрямованості.Студенти, які надходять до програми МВА буде провести від двох до чотирьох років отримання їх утворення, залежно від того, якщо вони йдуть повний або неповний робочий день. Вартість цих програм, як правило, змінюються, але це також більш дорогим, ніж більшість інших університетах ж калібру у всій Європі. Для реєстрації у цих програмах, студенти повинні будуть спочатку звернутися в один з численних програм і університетів, доступних, в тому числі такі параметри, як Бернського університету прикладних наук, Європейського університету та Університету Базеля. Після того, як людина була отримало схвалення на участь у школу, він чи вона може подати заяву на отримання візи. Що можуть зробити міжнародні студенти розраховують після закінчення? Закінчивши програм дослідження бізнесу в Швейцарії, кращі студенти можуть розраховувати на пошуку, пов'язаних з бізнесом робочих місць в країні , Це може включати в себе роботу в традиційних бізнес-середовищ, а також на державних посадах в фінансовому секторі.Конкурс на ці посади можуть бути значними, хоча, що робить його трохи важче для студентів знайти роботу в області вони бажають.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  1030
 • Частка комунальних послуг

  81
 • Підписка на Інтернет

  52
 • Місцевий транспорт

  84

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  16
 • Квиток в кіно

  21
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Швейцарія

Швейцарія різноманітна країна з великою кількістю можливостей для іноземних студентів. Країна, розташована в західній і центральній частині Європи, знаходиться поруч Італії, Франції, Австрії та Німеччини. З населенням більше 8 мільйонів чоловік, ця країна важлива з багатьох причин, в тому числі його унікальною культурою і вільною способу життя життя. Він також має найвищий номінальний багатство для дорослого у світі, що робить його одним з найдорожчих країн у світі для життя, а також один з найбагатших місць. Для тих студентів, які хочуть бути частиною країни 'и неймовірно бізнес і економічне зростання, поступово в програмі МВА може бути ідеальним першим кроком.

Вимоги щодо візи

 1. Віза C – на короткі курси (літні школи, мовні школи) тривалістю до трьох місяців.
 2. Віза D – для курсів, які тривають більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза С; Д віза

Ціна та валюта

EUR 0

Для студентської візи заявка безкоштовна; проте можуть бути деякі винятки.

Хто може подати заяву на візу?

Хоча Швейцарія не є членом ЄС, вона дозволяє громадянам ЄС навчатися в університетах країни. Студенти, які не мають громадянства ЄС/ЄЕЗ, повинні зв’язатися з посольством або консульством Швейцарії у своїй країні, щоб подати заяву на отримання візи до в’їзду в країну.

Для курсів до трьох місяців – літніх курсів, мовних шкіл – вам може знадобитися короткострокова шенгенська віза С; для курсів, які тривають більше трьох місяців, вам може знадобитися довгострокова національна віза D.

Ви не можете приїхати до Швейцарії за тримісячною туристичною візою та змінити її на дозвіл на проживання після прибуття до Швейцарії. Таким чином, навіть якщо ви звільнені від необхідності отримання в’їзної візи, як-от громадяни Австралії, Канади, Нової Зеландії, Японії, Малайзії чи Сінгапуру, вам все одно потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на проживання до прибуття, якщо ви плануєте залишитися довше ніж 90 днів.

Усі іноземні студенти, включно з громадянами ЄС/ЄАВТ, повинні будуть подати заяву на отримання дозволу на проживання в офісі реєстрації мешканців протягом 14 днів після прибуття до Швейцарії.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Швейцарії

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи через посольство або консульство Швейцарії у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли ви отримаєте підтвердження про прийняття швейцарським університетом або приватною школою, вам потрібно буде зв’язатися з посольством Швейцарії у вашій країні, щоб отримати інформацію про вступні формальності до Швейцарії. Ви повинні будете надати підтвердження того, що у вас є достатні фінансові можливості, щоб підтримувати себе під час навчання.

Вам потрібно буде заповнити форму заявки та надати супровідну документацію французькою, німецькою чи англійською мовами, тому вам може знадобитися переклад документів.

Для короткострокових шенгенських віз C документація включає:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття витрат під час перебування у Швейцарії;
 • медичне страхування/страхування від нещасних випадків;
 • підтвердження заброньованих курсів, включаючи сплачені збори;

якщо вам менше 18 років, свідоцтво про народження та дозвіл на поїздку, якщо ви приїжджаєте до Швейцарії самі, або копії віз батьків, якщо вони супроводжуватимуть вас.

Для довгострокової візи D документи будуть включати:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття ваших витрат під час перебування у Швейцарії, як у вас, так і у спонсора, наприклад, копії банківських виписок або листа з банку;
 • підтвердження наявності медичного страхування, яке включає покриття нещасних випадків;
 • мотиваційний лист із поясненням того, чому ви хочете приїхати до Швейцарії для навчання та як це буде корисно для вашої кар’єри;
 • підтвердження про зарахування до визнаного швейцарського навчального закладу;
 • підтвердження оплати курсу;
 • ваше резюме;
 • копії атестатів та дипломів про попередні освіту;
 • підписаний лист, який підтверджує, що ви покинете Швейцарію після закінчення курсу.

Вас також можуть попросити пройти мовний тест, щоб переконатися, що ви зможете стежити за уроками.

Якщо ви хочете вступити до аспірантури, вам потрібно буде надати підтвердження того, що ви були прийняті до аспірантури та маєте відповідну кваліфікацію, достатні фінансові можливості та місце проживання.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні запланувати зустріч у посольстві або консульстві Швейцарії у вашому регіоні, як тільки ви отримаєте лист про прийняття від швейцарського навчального закладу. Ви повинні записатися на візову співбесіду за 6 місяців до початку навчання, але не пізніше ніж за десять тижнів до від’їзду.

Термін розгляду заявок на короткострокову візу становить 10-15 днів; і від восьми до десяти тижнів для довгострокових віз.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу. Дозвіл на проживання видається на один рік і може бути продовжений.

Час обробки

10 Weeks

Можливості роботи

Ви можете працювати неповний робочий день до 15 годин на тиждень у семестр і повний робочий день під час канікул, але лише після того, як ви проживете у Швейцарії протягом шести місяців.

Якщо ви вже маєте ступінь магістра в іноземному університеті та працюєте у Швейцарії у своєму швейцарському університеті чи інституті, вам не потрібно чекати шість місяців, а можна розпочати роботу одразу. Ваш роботодавець повинен буде отримати для вас дозвіл на роботу. Вам потрібно буде зберегти статус студента денної форми навчання та продемонструвати, що ви продовжуєте досягати успіхів у навчанні.

Після закінчення навчання іноземні студенти можуть залишитися в Швейцарії на півроку для пошуку роботи.

Години на тиждень

15

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.