Чеська Республіка

Найкращі університети для МВА Програми в Чеська Республіка 2023

Кількість установ: 75
  • Prague 3, Чеська Республіка

  Факультет міжнародних відносин (FIR) є одним із найбільших факультетів Празького університету економіки та бізнесу. Є два основних напрямки як у викладанні, так і в дослідженні: міжнародний бізнес та міжнародна політика та дипломатія. Інші програми, зосереджені на бізнесі та праві, міжнародній політиці та дипломатії або туризмі, також відіграють неминучу роль. Ключовою відмінною рисою FIR є високий рівень інтернаціоналізації на всіх етапах з сильним акцентом на знання мови студентами.

  • Prague, Чеська Республіка

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, Чеська Республіка

  Академія виконавських мистецтв у Празі (AMU) є найбільшою художньою школою в Чехії. Завдяки широкому діапазону від театру, музики та танців до теле- та кіновиробництва, AMU вважається різноманітним і розвиваючим простором для молодих митців, де вони можуть відкривати, оволодівати та розвивати будь-які таланти, якими вони можуть володіти.

  • Prague, Чеська Республіка

  Празька школа креативного спілкування – це приватний коледж, який ідеально підготує вас до кар’єри в усіх сферах креативної індустрії. Наші навчальні програми/спеціалізації: - креативний маркетинг і комунікації (цифровий маркетинг і комунікації, креативний маркетинг, менеджмент у креативних індустрії) - літературне мистецтво (літературне мистецтво, комерційне написання медіа) - візуальне мистецтво (фотографія та аудіовізуальне мистецтво, анімація) та візуальні ефекти, графічний та медіадизайн) пов’язані з практичною діяльністю рекламних агентств, графічних студій, видавничих компаній та медіа-установ. Під час навчання ви будете працювати над реальними замовленнями.

  • Pilsen, Чеська Республіка

  Машинобудівний факультет - один із найстаріших факультетів Пльзень і вже понад 70 років доводить своє незамінне місце в цьому промисловому місті.

  • Prague, Чеська Республіка

  Ми є найбільшим приватним коледжем у Чеській Республіці з понад 7000 студентів у 2-х місцях у містах Прага та Брно. Заснований у 2001 році як перший приватний навчальний заклад, оскільки ми підготували понад 20 000 студентів для кар’єри в корпоративному та державному секторах.

  • Brno, Чеська Республіка

  Університет ветеринарних наук Брно був заснований у 1918 році. На даний момент університет складається з трьох факультетів - факультету ветеринарної медицини, факультету ветеринарної гігієни та екології. ВФУ Брно є єдиним університетом у Чеській Республіці, який спеціалізується на ветеринарній медицині, ветеринарній гігієні та екології, і лише одним із двох університетів, де викладаються фармацевтичні науки. Він знаходиться в межах міста Брно в міському районі Брно - Кралово Поле, в університетському містечку, де розташовані всі навчальні та дослідницькі заклади.

  • Prague 6, Чеська Республіка

  Czech Technical University in Prague - найстаріший технічний університет у Європі, заснований у 1707 р. І на даний момент є провідним університетом технічних досліджень у регіоні та у Празькому дослідницькому кластері. CTU пропонує бакалаврські, аспірантурні та докторські програми на 8 факультетах: факультет будівництва, машинобудування, електротехніки, ядерних наук та фізичної інженерії, архітектури, транспортних наук, біомедичної інженерії, інформаційних технологій та програм в школі бізнесу MIAS. Більше того, CTU пропонує безкоштовні спортивні курси, ви можете відвідати та навчатися в Національній технологічній бібліотеці та відчути міжнародну спільноту на кампусі Dejvice в самому серці Європи.

  • Nancy, Франція
  • Metz, Франція
  • + 6 Більше

  Université de Lorraine - французький державний університет, який пропонує своїм майже 52 000 студентам повний спектр досліджень у всіх галузях та відповідно до Болонської моделі (бакалавр / магістр / доктор).

  • Prague, Чеська Республіка

  Празький університет економіки та бізнесу (VŠE) є одним із найпрестижніших університетів у галузі менеджменту та економіки та неодноразово входив до числа найкращих шкіл у рейтингу європейських бізнес-шкіл Financial Times.

  • Prague, Чеська Республіка
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  European Center for Career Education забезпечує практичну освіту у формі унікальних програм у сферах права, міжнародного бізнесу, інформаційних технологій, архітектури та дизайну, сталого розвитку та інженерії. Наша мета – навчити молодих та талановитих студентів тому, як насправді працює професійний світ.

  • Liberec, Чеська Республіка

  З 1953 року Technical University of Liberec заслуговує високих результатів у наукових дослідженнях, передовому викладанні та міждисциплінарному співробітництві. Близько 7000 студентів навчаються на семи факультетах та одному спеціалізованому інституті.

  • Prague, Чеська Республіка

  ARCHIP - це прогресивна нова школа архітектури, гібрид глобальних та місцевих масштабів, концептуальної та технічної підготовки та філософський простір, що поєднує в собі найкраще з європейської та американської традицій архітектурної освіти.

  • 12, Чеська Республіка

  Ústav práva a právní vědy - це чеська школа права та менеджменту, орієнтована на забезпечення управлінської, професійної освіти в рамках освітніх програм MBA, BBA, LLM., DBA, MPA та MSc. Зміст викладання індивідуальних програм базується на останніх андрагогічних знаннях у навчанні дорослих і повністю адаптований для дуже зайнятих учасників.

  • Prague, Чеська Республіка

  Основна місія Празької міжнародної школи менеджменту - запропонувати абітурієнтам всесвітньо визнані програми МВА, які відповідають вимогам її рівня. Одним із ключових факторів успішного бізнесу є якість управління. Для багатьох компаній, особливо з міжнародною участю, ступінь МВА є критерієм при пошуку нових менеджерів.