Чеська Республіка

Найкращі університети для МВА Програми в Чеська Республіка 2023

Кількість установ: 77
  • Prague 3, Чеська Республіка

  Факультет міжнародних відносин (FIR) є одним із найбільших факультетів Празького університету економіки та бізнесу. Є два основних напрямки як у викладанні, так і в дослідженні: міжнародний бізнес та міжнародна політика та дипломатія. Інші програми, зосереджені на бізнесі та праві, міжнародній політиці та дипломатії або туризмі, також відіграють неминучу роль. Ключовою відмінною рисою FIR є високий рівень інтернаціоналізації на всіх етапах з сильним акцентом на знання мови студентами. FIR є першим факультетом у Чеській Республіці, який отримав акредитацію навчальної програми EFMD.

  • Prague 4, Чеська Республіка

  Університет NEWTON є приватною бізнес-школою з найвищим рейтингом у Чехії. Наші курси нададуть вам знання та досвід, щоб розпочати свою глобальну підприємницьку чи управлінську кар’єру.

  • Mlada Boleslav, Чеська Республіка
  • Prague, Чеська Республіка

  Ми є сучасним, прогресивним і динамічно розвивається університетом, який має тісний зв’язок з автомобільною промисловістю та іншими світовими лідерами. Нас заснувала велика транснаціональна компанія – ŠKODA AUTO. Ми пропонуємо спеціальні програми бакалавра та подальших магістерських програм з унікальною спрямованістю - поєднання вивчення економіки з якісною технічною основою, міцною мовною підготовкою та практичними знаннями, які ви отримаєте під час стажування, допоможуть вам за межами школи!

  • Prague 1, Чеська Республіка

  Academy of Performing Arts in Prague (AMU) є найбільшою художньою школою в Чеській Республіці. Завдяки широкому спектру його діяльності, починаючи від театру, музики та танцю, закінчуючи телевізійним та кіновиробництвом, AMU вважається різноманітним і плекаючим простором для молодих художників, щоб відкрити, оволодіти та розвивати будь-які таланти, якими вони можуть володіти.

  • Prague, Чеська Республіка

  Празька школа креативного спілкування – це приватний коледж, який ідеально підготує вас до кар’єри в усіх сферах креативної індустрії. Наші навчальні програми/спеціалізації: - креативний маркетинг і комунікації (цифровий маркетинг і комунікації, креативний маркетинг, менеджмент у креативних індустрії) - літературне мистецтво (літературне мистецтво, комерційне написання медіа) - візуальне мистецтво (фотографія та аудіовізуальне мистецтво, анімація) та візуальні ефекти, графічний та медіадизайн) пов’язані з практичною діяльністю рекламних агентств, графічних студій, видавничих компаній та медіа-установ. Під час навчання ви будете працювати над реальними замовленнями.

  • Pilsen, Чеська Республіка

  Машинобудівний факультет - один із найстаріших факультетів Пльзень і вже понад 70 років доводить своє незамінне місце в цьому промисловому місті.

  • Prague, Чеська Республіка

  Ми є найбільшим приватним коледжем у Чеській Республіці з понад 7000 студентів у 2-х місцях у містах Прага та Брно. Заснований у 2001 році як перший приватний навчальний заклад, оскільки ми підготували понад 20 000 студентів для кар’єри в корпоративному та державному секторах.

  • Ceske Budejovice, Чеська Республіка

  Факультет охорони здоров'я та соціальних наук Університету Південної Чехії (FHSS USB) займає унікальну позицію в Чеській Республіці, особливо завдяки взаємозв'язку охорони здоров'я та соціальних тем. Наша мета полягає у тому, щоб випускники зрозуміли та застосували цілісний підхід, який розглядає людину в цілому і таким чином гарантує, що і тіло, і душа отримують підтримку. Гармонійне поєднання цих перспектив пропонує можливості для підготовки фахівців, які можуть виконувати свою професію як місію. Це становить велику перевагу для факультету в сучасному світі - люди, освічені таким чином, завжди будуть потрібні на робочому місці. Факультет - це навчальний заклад, який має особливу спрямованість на сферу охорони здоров’я та соціальної допомоги. Він здійснює творчу діяльність у сфері застосування, в рамках конкретних проектів, а також безпосередню клінічну та польову роботу з людьми, які знаходяться в неблагополучному стані як в медичному, так і в соціальному плані. Вона розвиває науково-дослідну діяльність та міжнародну співпрацю з важливими установами та професійними центрами.

  • Brno, Чеська Республіка

  Університет ветеринарних наук Брно був заснований у 1918 році. На даний момент університет складається з трьох факультетів - факультету ветеринарної медицини, факультету ветеринарної гігієни та екології. ВФУ Брно є єдиним університетом у Чеській Республіці, який спеціалізується на ветеринарній медицині, ветеринарній гігієні та екології, і лише одним із двох університетів, де викладаються фармацевтичні науки. Він знаходиться в межах міста Брно в міському районі Брно - Кралово Поле, в університетському містечку, де розташовані всі навчальні та дослідницькі заклади.

  • Prague 6, Чеська Республіка

  Czech Technical University in Prague - найстаріший технічний університет у Європі, заснований у 1707 р. І на даний момент є провідним університетом технічних досліджень у регіоні та у Празькому дослідницькому кластері. CTU пропонує бакалаврські, аспірантурні та докторські програми на 8 факультетах: факультет будівництва, машинобудування, електротехніки, ядерних наук та фізичної інженерії, архітектури, транспортних наук, біомедичної інженерії, інформаційних технологій та програм в школі бізнесу MIAS. Більше того, CTU пропонує безкоштовні спортивні курси, ви можете відвідати та навчатися в Національній технологічній бібліотеці та відчути міжнародну спільноту на кампусі Dejvice в самому серці Європи.

  • Nancy, Франція
  • Metz, Франція
  • + 6 Більше

  Université de Lorraine - французький державний університет, який пропонує своїм майже 52 000 студентам повний спектр досліджень у всіх галузях та відповідно до Болонської моделі (бакалавр / магістр / доктор).

  • Prague, Чеська Республіка

  Празький університет економіки та бізнесу (VŠE) є одним із найпрестижніших університетів у галузі менеджменту та економіки та неодноразово входив до числа найкращих шкіл у рейтингу європейських бізнес-шкіл Financial Times.

  • Prague, Чеська Республіка
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  European Center for Career Education забезпечує практичну освіту у формі унікальних програм у сферах права, міжнародного бізнесу, інформаційних технологій, архітектури та дизайну, сталого розвитку та інженерії. Наша мета – навчити молодих та талановитих студентів тому, як насправді працює професійний світ.

  • Liberec, Чеська Республіка

  З 1953 року Technical University of Liberec заслуговує високих результатів у наукових дослідженнях, передовому викладанні та міждисциплінарному співробітництві. Близько 7000 студентів навчаються на семи факультетах та одному спеціалізованому інституті.

  • Prague, Чеська Республіка

  ARCHIP - це прогресивна нова школа архітектури, гібрид глобальних та місцевих масштабів, концептуальної та технічної підготовки та філософський простір, що поєднує в собі найкраще з європейської та американської традицій архітектурної освіти.