Keystone logo
Хорватія

Дослідження МВА в Хорватія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  269
 • Частка комунальних послуг

  52
 • Підписка на Інтернет

  24
 • Місцевий транспорт

  44

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Хорватія

Про Хорватію розташований на узбережжі Адріатичного моря в Південно-Східній Європі, Хорватія межує з Угорщиною, Боснії і Герцеговини, Сербії, Чорногорії, Словенії та. Вона заявила про свою незалежність в 1991 році, і, хоча він як і раніше взяв кілька років боротьби, щоб стабілізувати, то тепер твердий парламентська демократія. У країні багато островів в Адріатичному морі; всі разом, Хорватія 5,835 км берегової лінії. Країна контролює більшу частину наземних маршрутів між Західною Європою і турецькі протоки і Егейське море. Клімат і Середземномор'ї, а також континентальний, причому останні більш поширені і приводячи до холодною зимою і жарким літом. Уздовж узбережжя, це більш помірний. Вивчення бізнесу в Хорватії Хоча національна мова Хорватська, враховуючи, що англійська вважається мовою бізнесу, ви можете вивчати бізнес в Хорватії в цій мові в ряді інститутів.Ви знайдете доступні як бакалавра і магістра в бізнесі, і деякі школи пропонують різні спеціалізації, таких як маркетинг, управління, фінанси, людські ресурси та інформаційні системи. У деяких випадках, установа є філією або філією університету, заснованого в іншій країні. Довжина часу це займе, щоб отримати ступінь в Хорватії буде залежати від конкретної програми, які ви вибираєте. В цілому, програма бакалавра триватиме чотири роки, в той час як ступінь магістра є один або два роки в довжину. Курси навчання найчастіше створюються відповідно до календаря семестру з осені і весняних сесіях, як правило, з вересня по травень; графік річний курс можуть бути доступні або потрібно як добре. Як це типово, онлайн варіанти більш гнучким. Вартість вашої освіти буде змінюватися в залежності від того, де ви обираєте для вивчення і тип програми, який ви виберете для. Програма бакалавра може варіюватися від близько 4375 до 5900 євро на рік.Це не включає додаткові збори, книги, матеріали або вартості життя. Вартість іспиту для зарубіжних філій також не включені. Програма МВА один рік може коштувати в два рази, що, і там може бути варіантом для заочного навчання, а також. Отримання бізнес ступінь в Хорватії є прекрасною можливістю для студентів, які зацікавлені в роботі в міжнародному бізнесі. Це особливо корисно, якщо ви скористатися стажування розміщення, а працювати тут надаватимуть можливості навчання ви не змогли б отримати в іншому місці. В якості ще розвивається економіки, діловий клімат тут буде зовсім інший, ніж у деяких інших країнах. Якщо ви вибираєте програму, яка має філії із зарубіжними установами, ви можете поліпшити ваш товарний працевлаштування після закінчення.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (Viza C) / Студентська посвідка на проживання

Ціна та валюта

HRK 500

Плата за подачу заяви на отримання дозволу на тимчасове проживання з метою навчання становить 500 кун (близько 65 євро).

Іноземні студенти, які отримують грант від Міністерства науки, освіти та спорту Хорватії та Агентства мобільності та програм ЄС, звільняються від цього збору, але вони повинні сплатити вартість видачі карти проживання в розмірі 240,00 HRK (приблизно 35,00 євро) і гербовий збір у розмірі 20,00 кун (приблизно 3,00 євро).

Хто може подати заяву на візу?

Іноземні студенти, які бажають навчатися в Хорватії, повинні подати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання, якщо вони перебувають у Хорватії на період більше 90 днів.

Громадянам Європейського Союзу віза не потрібна. Але при собі потрібен паспорт та посвідчення особи. Для всіх інших потрібна віза, яку можна отримати в найближчому хорватському консульстві.

Інформацію про країни, для яких поширюється візова вимога, можна знайти на веб-сайті Міністерства закордонних та європейських справ Хорватії: http://www.mvep.hr/en/consular-information/visas/visa-requirements-overview/

Де можна подати заявку?

Дипломатичне представництво або консульство Республіки Хорватія

Анкета на отримання візи (Viza C) повинна бути подана до дипломатичного представництва або консульства Республіки Хорватія в країні проживання іноземця. Заяву на отримання візи можна подати як особисто, так і електронною поштою.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Кандидати повинні заповнити візову анкету (Visa C) і подати її разом з необхідними документами до посольства або консульства Хорватії за місцем проживання. Кандидати можуть подати заявку електронною поштою або особисто.

Необхідно надати такі документи:

 • Одноколірна фотографія 35х45 мм
 • Дійсний паспорт і ксерокопія паспорта (не громадяни ЄС) або посвідчення особи (громадяни ЄС)
 • Підтвердження захищеного житла (наприклад, письмове підтвердження захищеного проживання в студентському гуртожитку або оренди квартири та підтвердження права власності власника квартири для студентів у приватному помешканні). Будь ласка, зверніть увагу, що після вашого прибуття до Хорватії протягом 48 годин ви повинні зареєструвати свою адресу у відділі у справах іноземців місцевого управління поліції. Якщо ви проживаєте в готелі чи студентському гуртожитку, ваша адреса буде зареєстрована автоматично.
 • Підтвердження наявності медичного страхування
 • Підтвердження наявності достатніх коштів для самозабезпечення: стипендія або підтвердження доступу до фінансів у розмірі не менше 1000 кун на місяць протягом 12 місяців. Підтвердження отримання стипендії видає юридична особа, яка надає стипендію, а підтвердження фінансового стану видає банк у формі банківської виписки.
 • Підтвердження про вступ до вищого навчального закладу в Хорватії, написане хорватською мовою.

Коли слід подавати заявку?

Студенти, які подають заяву до дипломатичної місії або консульства Республіки Хорватія у своїй країні, повинні зробити це до запланованого прибуття в Хорватію. Звичайна процедура може тривати три місяці або більше (включно з часом, необхідним для перекладу всіх необхідних документів на хорватську мову). Існує також швидкий варіант розгляду заявки, і студенти можуть подати запит у дипломатичному представництві чи консульстві, у цьому випадку вони сплачують вищу комісію.

Дозвіл на тимчасове проживання зазвичай надається терміном на один рік або на тривалість навчального року.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Усі студенти денної форми навчання хорватських вищих навчальних закладів можуть подати заявку на випадкову студентську роботу. Те саме стосується іноземних студентів.

У Хорватії працевлаштуванням студентів денної форми навчання займається Центр обслуговування студентів (Студентська служба), який має філії в усіх університетських містах та в інших місцях.

Іноземні студенти, які навчаються за короткостроковими програмами навчання (студенти за обміном, гостьові студенти), повинні уточнити у вищому навчальному закладі, до якого вони подають заявку, чи дозволено їм час від часу працювати студентом через центр обслуговування студентів і за яких умов.

Якщо іноземному студенту дозволено періодичну студентську роботу через Центр обслуговування студентів, він/він може зареєструватися, прийшовши особисто до Центру обслуговування студентів і заповнивши форму.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.