Франція

Найкращі університети для МВА Програми в Франція 2023

Кількість установ: 244
  • Nancy, Франція

  Mines Nancy є однією з найкращих вищих інженерних шкіл (9-та найкраща інженерна школа у Франції) і широко відома в усьому світі (17-е, 51-е та 76-е в рейтингу ARWU). Школа спрямована на надання високоякісної освіти з сильним акцентом на дослідженнях та інноваціях. Наші студенти готуються бути інноваційними інженерами та менеджерами з сильним досвідом науки та гуманітарних наук, оснащеними широкими експертними знаннями та здатністю працювати в мультикультурному середовищі та вирішувати складні виклики сучасного суспільства.

  • Strasbourg, Франція

  Складність — просто! Аспірантура з хімії складних систем пропонує інтегровану програму магістра та доктора філософії в стимулюючому середовищі. Магістерська програма CSC пропонує 8-місячні курси, що охоплюють передові аспекти сучасної хімії, і 14-місячне науково-дослідне стажування в трьох лабораторіях. Окрім дослідницьких лабораторій у Страсбурзі, ви можете проходити стажування в компаніях або за кордоном. Ця структура дозволяє посилити ваш основний хімічний фон, розширити його та адаптувати програму відповідно до ваших інтересів. Ваша підготовка доповнюється курсами для передачі навичок, які охоплюють різноманітні теми від розвитку кар’єри до підприємництва. Протягом цієї 2-річної магістерської програми ви отримуватимете стипендію; після закінчення магістратури успішні студенти мають прямий доступ до програм PhD у Страсбурзі, гарячій точці хімії.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • La Rochelle, Франція

  EIGSI La Rochelle – це інженерна школа загального профілю після бакалавра. Школа пропонує наукову, гуманістичну підготовку, володіючи технічними ноу-хау та рішуче керуючись КСВ у її суспільному, екологічному та економічному аспектах. EIGSI має 1500 студентів, які розподіляються по двох кампусах у Ла-Рошелі у Франції та Касабланці в Марокко. Заснована в 1901 році в Парижі, EIGSI є однією з найстаріших інженерних шкіл у Франції.

  • Paris, Франція

  American Graduate School in Paris (AGS) пропонує американські програми вищої освіти для студентів з усього світу. AGS — це невелика елітна аспірантура, яка поєднує в собі всі якості висококласного університету з інтимним і мультикультурним середовищем навчання. AGS спеціалізується на міжнародних відносинах і дипломатії, охоплюючи широкий спектр предметів, таких як управління неурядовими організаціями, вирішення конфліктів, екологічна політика та галузеві спеціалізації (Африка, Близький Схід, Азія та Європа), серед інших. Школа повністю використовує переваги свого стратегічного розташування у великому міжнародному місті, такому як Париж, організовуючи гостьові переговори, візити та заходи для спілкування. Видатний факультет AGS складається з науковців, колишніх послів та інших практиків, які походять із різноманітної спільноти Парижа. Протягом останніх двадцяти п’яти років серед викладачів і студентів AGS були представлені представники понад 60 національностей, які привнесли різні точки зору в класну кімнату та сприяли діалогу та розумінню, які є основою місії школи: мир через освіту.

  • Saint-Martin-d'Hères, Франція

  Grenoble INP – Pagora, UGA, є фінансованою державою вищою інженерною школою, яка спеціалізується на галузі волокна, біоматеріалів, паперу та друкованих засобів масової інформації. Він пропонує інженерну підготовку на рівні магістра та навчання на основі учнівства за підтримки великих промислових і дослідницьких гравців у Франції та за кордоном.

  • Gif-sur-Yvette, Франція

  CentraleSupélec — це державна установа, що діє під керівництвом міністерства та займається наукою та технікою. Ця Хартія є спільною для Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій та Міністерства економіки, промисловості та цифрових технологій.

  • Angers, Франція

  Створена 1 січня 2020 року IAE Angers є університетською школою менеджменту Університету Анже. Він також є частиною національної мережі IAE France.

  • Paris, Франція
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 1 Більше

  Заснований у 1970 році, Université Paris Pantheon-Assas є спадкоємцем "La Sorbonne", колишнього факультету права та економічних наук Парижа з 13-го століття. Університет визнаний на національному та міжнародному рівнях як провідний французький університет у галузі права, відданий забезпечення найвищого рівня досконалості щодо всіх галузей законодавства.

  • Paris, Франція

  Створена в 1972 році великими гравцями в сфері нерухомості, група ESPI – заснована в асоціативному статусі (Закон 1901 року) – є приватним вищим навчальним закладом, чиї кваліфікації визнаються державним рівнем 6 (Bac + 3) і рівнем 7 (Bac + 5). ), або шкільні дипломи та зареєстровані в Національному каталозі професійних сертифікатів (RNCP), з циклом бакалавра та професійним магістерським циклом (6 спеціалізацій). 50 років існування дозволили Групі вкоренитися в усіх сферах нерухомості. Сьогодні наші студенти розкидані по кампусах Парижа, Нанта, Марселя, Бордо, Ліона та Монпельє.

  • Canterbury, Великобританія
  • Etterbeek, Бельгія
  • + 2 Більше

  Університет Кента є всесвітньо визнаним університетом. Ми надихаємо наших випускників робити видатні речі у світі.

  • Paris, Франція

  Заснована у Відні у 2003 році доктором Альфредом Прітцем, проф. Ютта Фігль, Хайнц Лаубрейтер та Елізабет Викукал, Університет Зігмунда Фрейда (SFU) є приватним університетом, офіційно акредитованим австрійською державою з 2005 року.

  • Montpellier, Франція

  Заснована в 1897 році, MBS пропонує французькі та міжнародні таланти, унікальні за своїм різноманіттям та походженням, чудову підготовку у всесвітньо визнаній французькій школі менеджменту. Віддана та інклюзивна школа менеджменту, MBS виховує попередників відповідального економічного переходу.

  • Santander, Іспанія
  • Paris, Франція

  Кажуть, практика робить досконалим. У cesine ми пропонуємо вам якісний освітній досвід, що характеризується професійною роботою та супроводом активного вчителя. Наша прагматична педагогіка забезпечує плавний і успішний перехід у світ праці. Тому цезінова методика вирізняється своєю ефективністю у підготовці молодих спеціалістів. Це є і завжди буде частиною нашої філософії.

  • Toulouse, Франція

  TBI - TOULOUSE BIOTECHNOLOGY INSTITUTE Bio & Chemical Engineering (ex. LISBP) - це лабораторія фундаментальних і прикладних досліджень у галузі біотехнологій, розташована на території кампусу "Institut National des Sciences Appliquées" (INSA) Тулуза. Під спільним керівництвом INSA, CNRS та INRAE, поєднуючи наукову досконалість з економічною та соціальною актуальністю, лабораторія організована у 4 наукових відділах (12 команд) та 1 технологічній платформі, включаючи 3 платформи IBiSA (інфраструктури для біології, здоров’я та агрономії). .