Keystone logo
Франція

Дослідження МВА в Франція 2024

Навчання в Франція

У Франції, бізнес-професіоналів, дослідження в деяких з світу 'и провідних університетів. Ці школи мають довгу історію в академічному світі і використовувати деякі з кращих бізнес-умов в Європі. Студенти будуть знайти бізнес-шкіл в багатьох Франція 'и великих містах. Магістра в галузі ділового або MBA, ступінь відмінна програма ступеня для тих, хто шукає для просування своїх власних бізнес-кар'єру або ставлять себе в положення для старших керівних посадах у великих корпораціях. MBA вважається ступінь початкового рівня протягом багатьох вищих управлінських посадах, а також вивчення у Франції дасть студенту міжнародний підхід до бізнес-освіти. Випускники, які мають французький диплом МВА відомі у всьому світі за їх чіткого розуміння бізнесу. Ці фахівці часто вербували для роботи в деяких з найбільших корпорацій у Франції і решті Європи, а також буде в пошані і в інших частинах світу.Ступінь MBA відкриє двері для більш високим потенціалом доходів на світовому ринку. Навчання в Франції ставить студента в розпал деякі з цих великих умів, що дозволяє студенту отримати уявлення і мудрість від провідних педагогів у світі бізнесу. Програма MBA у Франції, як правило, займає від одного до двох років, щоб закінчити, з повною зайнятістю семестрів. Школи працюють з весною і восени семестру, беручи перерву в грудні і протягом літніх місяців. Одним з основних переваг вивчення у Франції низька вартість освіти. Звичайно, це може варіюватися від однієї школи в іншу, особливо в приватних школах.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  459
 • Частка комунальних послуг

  57
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  61

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  10
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Франція

Розташований між материком Піренейський півострів і Європа 'и, Франція має багату історію і служив в якості основного гравця в історії і економіці Європи. Це у Франції, що більша частина сучасної моди та культури народжується, і багато з світу 'и провідних впливів моди приходять з Парижа. Франція також відомий по виробництву великих письменників і політиків, а також деякі з кращих кухонь в Європі. Студенти, які подорожують до Франції, можуть зробити це з ряду причин, але вони будуть приємно здивовані якістю освіти. Університети і коледжі у Франції місце добре в усьому світі, що робить його відмінним вибором для іноземного студента, дивлячись, щоб заробити майстер 'и ступінь в бізнесі.

Вимоги щодо візи

Існують різні типи студентських віз залежно від того, як довго ви плануєте навчатися у Франції:

 1. Visa de court séjour pour etudes («шенгенська» студентська віза) – якщо ваше навчання триватиме менше трьох місяців, вам слід подати заяву на так звану шенгенську студентську візу. Він видається безкоштовно і не підлягає продовженню. Для 41 країни може не знадобитися віза для перебування менше трьох місяців.
 2. Etudient concours (віза для складання вступних іспитів) - за цією візою ви можете приїхати до Франції, щоб скласти вступний іспит у вищий навчальний заклад. Якщо ви пройдете, ви зможете подати заявку безпосередньо до вашої місцевої префектури (місцева влада/адміністративний офіс Франції) у Франції для однорічного дозволу на проживання з можливістю поновлення.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etudes (тимчасова довготривала віза) – ця віза дозволяє вам навчатися у Франції від трьох до шести місяців без потреби в посвідці на проживання. Він не підлягає відновленню.
 4. Visa de long séjour etudes (довгострокова віза) - якщо ви хочете навчатися довше шести місяців, вам потрібно подати заявку на отримання довгострокової студентської візи у Франції. Починаючи з 2013 року, цей тип візи для навчання діє протягом усього курсу навчання у Франції. Довгострокові візи діють як дозволи на проживання і називаються VLT-TS.
 5. Дослідницька віза з тривалим перебуванням . Якщо ви маєте ступінь магістра або вищу ступінь і хочете приїхати до Франції, щоб взяти участь у дослідницькій роботі або викладати на університетському рівні, установа може запропонувати вам візу для наукового дослідника з тривалим перебуванням VLS-TS.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 50

Плата за студентську візу дуже різниться залежно від типу візи та країни, з якої ви приїхали. Для студентів з Шенгенської зони вартість варіюється від 50 до 99 євро. Короткострокова шенгенська студентська віза безкоштовна.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС або громадянином ЄЕЗ, Швейцарії, Норвегії, Ісландії чи Ліхтенштейну, вам не потрібна французька студентська віза.

Якщо ви є громадянином будь-якої іншої країни світу, вам потрібно буде отримати студентську візу до Франції. Перш ніж подавати заявку на візу, вам потрібно отримати місце на курсі у французькому навчальному закладі.

Де можна подати заявку?

Посольство/консульство Франції

Деякі країни вимагають від вас спочатку зареєструватися в CampusFrance, національному агентстві вищої освіти Франції та іноземних студентів, щоб подати заявку на вступ і отримати студентську візу через процедуру CEF. В іншому випадку вам слід отримати візу в посольстві/консульстві Франції у вашій країні.

Веб-сайт:https://france-visas.gouv.fr/

Як оформити заявку?

Щоб подати заявку на отримання візи, вам знадобиться наступне:

 1. Офіційний лист про прийняття на акредитовану програму у французькому закладі. Це має бути на офіційному папері із зазначенням ваших повних даних, відомостей про французький заклад, а також із зазначенням дат початку та закінчення академічної програми.
 2. Доказ того, що у вас є достатні кошти (зараз 615 євро на місяць), наприклад, виписка з банківського рахунку, лист-гарант або повідомлення про грант чи фінансування з офіційного джерела.
 3. Підтвердження повернення квитка додому. Часто це у формі фактичного квитка або бронювання із зазначенням дати відправлення, але це може бути рукописне повідомлення про наміри, включно з запланованими датами відправлення.
 4. Підтвердження наявності медичного страхування (мінімальна сума покриття 30 000 євро).
 5. Підтвердження проживання. Можна надати у формі підтвердження студентського житла або довідки про харчування та проживання або «attestation d'accueil» (якщо ви живете з друзями чи родичами).
 6. Підтвердження володіння французькою мовою, якщо ви навчаєтеся на курсі французької мови.

За заявку на отримання візи стягується плата, і ви також повинні мати паспорт, дійсний протягом трьох місяців після закінчення терміну дії запитуваної сторони. Ви повинні заповнити заявку, яку ви підписуєте, і подати три фотографії разом із заявкою.

Коли слід подавати заявку?

Схвалення заявки на отримання візи може тривати до двох місяців, тому ви повинні надати всю необхідну інформацію якомога швидше, перш ніж планувати виїхати. «Шенгенська» короткострокова студентська віза діє 90 днів, тимчасова довгострокова віза – від трьох до шести місяців, а довгострокова віза – протягом усього курсу: три роки для бакалаврів, два роки для магістра та чотири роки для Ph.D.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Як міжнародний студент із візою для навчання у Франції ви можете працювати до 964 годин протягом одного року (приблизно 60 відсотків повної зайнятості протягом року) – під час навчання та доки у вас є дійсний дозвіл на проживання.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Заповнюючи заявку на візу до Франції, важливо, щоб ви заповнили заявку повністю. Ви не повинні залишати нічого порожнім, оскільки це може значно затримати процес подання заявки. Ви також повинні переконатися, що у вас є всі необхідні документи та подати їх разом із заявою.