Туреччина

Найкращі університети для МВА Програми в Туреччина 2023

Кількість установ: 73
  • Istanbul, Туреччина

  BMI у своїх освітніх програмах гармонізує академічні/теоретичні знання з практичним досвідом ділового світу та далекоглядною точкою зору успішних керівників і лідерів. Таким чином, це дає змогу учасникам розширити свої перспективи, переглянути свої бізнес-підходи та покращити своє розуміння менеджменту.

  • Istanbul, Туреччина

  В Altinbas University ми надаємо студентам з усього світу знання, навички та компетенції, щоб вони могли процвітати в глобальному суспільстві, сприяючи розвитку культури досконалості. Звідки б ви не були, що б не планували вивчати, наш глобальний охоплення, академічна досконалість і віддана підтримка допоможуть вам на шляху до професійного та особистого успіху. Як Altinbas University , ми подаємо приклад як центр передового досвіду, роблячи різницю в освіті за допомогою нашого високоякісного академічного персоналу та найсучаснішого обладнання. Дізнайтеся більше про те, чому Altinbas є найкращим вибором для вас.

  • Istanbul, Туреччина

  Vatel має 50 шкіл гостинного менеджменту, розташованих у Європі, Америці, Азії та Африці. Їх одна і та ж місія: підготовка молодих поколінь до побудови свого професійного майбутнього у міжнародній індустрії гостинності та управління туризмом.

  • Istanbul, Туреччина

  Враховуючи освіту, яку вона дає, та різницю, яку вона створює, Istanbul Medipol University приймає принцип створення людей, які здобули постійну високу кваліфікацію, які зосереджені на виробництві науки та техніки та здатні відповідати на постійно мінливі вимоги суспільства. і це покладає на себе відповідальність робити внесок у наукові знання, а також у добробут суспільства.

  • Istanbul, Туреччина

  «Назустріч світлому майбутньому», що є гаслом Istanbul Aydin University , не дивно, що наші випускники стикаються на висоті своєї кар’єри. Istanbul Aydin University - це і місто, і університет, кампус якого знаходиться в центрі Стамбула та має досвідчений викладач, відомий своїми науковими роботами в нашій країні та світі. "Найбільш улюблений університет з часу його створення" Istanbul Aydin University з кампусами в Бахчелівлері та Флорії відповідає очікуванням студентів та сучасних техно-центрів, всесвітньо відомих дослідницьких центрів та академічних підрозділів і його ідеал стати "Глобальним університетом", пропонує нові можливості з кожним днем і продовжує зростати на шляху "До світлого майбутнього".

  • Ankara, Туреччина

  ???? ????? ????????? ?? ????? ???????? ??????????????? ??????? ??????????? ??? ??????????? ????????? ?? ????? ?????????????? ????????????. ???? ???????????, ???????? ?????????-???????? ????????, ????????? ?? ???????? ??????? ? 1986 ????. ???? ????? ??????????? ? ??????????? ?? ?????????? ??????????. ????? ???????? ??????? ??????? ????????, ??? ???????????? ????? ??????? ??????????? ?? ???????? ?????????? ???????? ? ????????????????? ???????. ???????? ?????????? ? ????????? ????????? ?? ??????????????? ???????? ????????? ???????, ? ????? ????????? ?????????? ???????? ? ??????????. ???????? ??????????, ??? ????????? ????????? ????????? ????????? ????????? ?????, ???????? ???? ????????? ??????????? ?? ??????? ????????? ??? ???????????, ?????? ?? ????????????.

  • Ankara, Туреччина

  TED University ( TEDU ) - це молодий, динамічний університет, розташований у самому центрі Анкари. Вона була заснована в 2012 році Турецькою асоціацією освіти (TED), яка є піонером розвитку освіти в Туреччині з 1928 року.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kampüsü, Туреччина

  Yüzüncü Yıl University був створений згідно із Законом № 41 під назвою 20 липня 1982 р. Однак спроба створити університет у східних регіонах Туреччини почалася давно. Ідея створення університету у Вані дуже давня і бере свій початок ще до Республіки. Це зрозуміло з наказу османського султана Іл.

  • Adnan Menderes Bulvarı, Туреччина

  Наше бачення полягає у тому, щоб стати провідним університетом охорони здоров’я, який береться за приклад закладу освіти та медичного обслуговування, керує та спрямовує науку та підтримує культуру фундаменту.

  • 22 C, Туреччина

  Наша місія полягає у проведенні дослідницької та академічної діяльності за принципом встановлення майбутнього шляхом оцінки наукової, культурної спадщини та передбачення сучасних фактів. Це також виховувати людей, які усвідомлюють використання своїх знань та здібностей заради Едірне, Балкан, країни та людства та мають високе почуття впевненості в собі та відповідальності.

  • İbrahim Çeçen Üniversitesi, Туреччина

  Наша місія - бути університетом, який виділяється своєю науковою ідентичністю на національній та міжнародній арені; інтегрується в межах міста; виробляє регіональні рішення; робить внесок у соціально-економічне життя якісними освітніми послугами та кваліфікованими та стійкими проектами; приймає національні та загальнолюдські цінності; і виховує доброчесних людей.

  • Bartın, Туреччина

  Хоча місто Бартин отримало власний університет 12 років тому, історія університету міста починається з 1990 -х років. Бартинський факультет лісового господарства, заснований при Університеті Зонгулдак Караельмас із законом № 3837 від 11.07.1992, став першим факультетом, створеним у Бартині. Лісовий факультет Бартина, заснований у кампусі Агдачі, розпочав своє освітнє життя, взявши своїх перших студентів у 93-94 навчальному році. З початком навчання на Бартинському лісовому факультеті ще 3 академічні підрозділи були включені до галузі вищої освіти у Бартині. Це Бартинська професійно -технічна школа, професійно -технічна школа охорони здоров’я, фізкультурно -спортивна школа. У 2008 році, коли міські університети почали створюватися по всій країні, місто Бартин отримало власний університет. Університет Бартина, заснований законом № 5765 від 22 травня 2008 р., Прийняв своїх перших студентів із 4 навчальними підрозділами, відокремленими від університету Зонгулдак Караельмас, а також новостворений факультет економіки та адміністративних наук, факультет інженерних, соціальних наук Інститут та Інститут наук ім. Університет Бартина, який розпочав підготовку студентів, які мають на меті висловитись у майбутньому з 3 факультетами, 2 інститутами, 2 професійно -технічними навчальними закладами та загалом коледжем, продовжує свій розвиток для задоволення потреб нашої країни.

  • Istanbul, Туреччина

  Основною метою Istanbul Medeniyet University є підготовка фахівців, які потрібні Туреччині, і фахівців, які будуть вважатися експертами в науковому світі. І це може бути можливим лише шляхом чіткого визначення та організованого здійснення короткострокових та довгострокових цілей.

  • Istanbul, Туреччина

  İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ; Закон No 6761, опублікований в Офіційному віснику від 24.11.2016 р. Під номером 29898, був прийнятий Фондом Платона з датою прийняття 16.11.2016. Професійна школа Платона, яка була створена Радою Міністрів 21/4/2009 як Професійна школа фундації та розпочала своє освітнє життя з 4 відділів, тепер приєднана İstanbul Ayvansaray Üniversitesi