Keystone logo
Туреччина

Дослідження МВА в Туреччина 2024

Навчання в Туреччина

Заробіток бізнес ступінь в Туреччині "системи з вищою освітою пропонує два роки (молодший 'и), чотири роки (бакалавр ") або шість років (Master ' и) градусів з можливістю проводити на основі науково ступеня доктора. Студенти, чия рідна мова не англійська може бути запропоновано на деяких університетах, щоб завершити додатковий рік English Підготовчий дослідження, перш ніж надходження в програму ступеня або здати "звільнення експертизи " Відображення свої знання в англійській мові. Більше 800 коледжів і університетів працюють у Туреччині, причому більшість з них знаходиться в Стамбулі, Анкарі та Ізмірі, Туреччина 'и трійку найбільших містах. Рада Вища освіта регулює вищу освіту в Туреччині і забезпечує фінансування державних установ. Освітні стандарти змінюються серед турецьких університетах, з деякими порівнянна з топ-університетів світу в США і Європі.Бізнес студентів, що навчаються майстер 'и ступінь Туреччина доведеться зіткнутися програми вважаються "без дисертації " або "з тезою ". Це просто означає, що або теза чи довгостроковий проект, потрібно, щоб заробити ступеня, поряд із завершенням всіх програмних курсів. Вартість навчання Вартість навчання дуже доступними в Туреччині, особливо в державних університетах, які фінансуються урядом. Вартість навчання державних вищих навчальних закладів встановлюються урядом Туреччини до початку навчального року, так що кожен рік може уявити навчання інша форма попереднього року збори 'и. Чому Заробити Бізнес ступінь в Туреччині? Як високорозвинена країна з зародження ринкової економіки, Туреччина вносить істотний внесок у світові стандарти виробництва, експортуючи велика кількість сільськогосподарських предметів, транспортних засобів, текстилю та побутової техніки.Крім того, Туреччина 'и відповідно сходження в головній ролі в якості лідера на міжнародному ринку банківських, промислових і комунікаційних ринках робить заробляти турецька ступінь бізнес, що сприяють працевлаштуванню в глобальній бізнес-сектору.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  264
 • Частка комунальних послуг

  18
 • Підписка на Інтернет

  9
 • Місцевий транспорт

  25

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Туреччина

З його території поділена між Західної Азії та Південно-Східної Європи, є Турецька Республіка, дивовижна країна з багатою і хаотичного минулого і настільки ж складною сучасності. Вісім країн утворюють кордон - Болгарія, Іран, Греція, Вірменія, Грузія, Сирія, Азербайджан та Ірак, Туреччина як і раніше життєво важливе значення для міжнародного співтовариства з-за свого географічного положення, секуляризм і стабільного демократичного уряду в регіоні, відомому хаосу і війни. Одним із засновників Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Організації Об'єднаних Націй та Групою 20, Туреччина є домом для більшої частини етнічних турків і близько 25 відсотків етнічних курдів, які сповідують іслам і говорять турецькою, країнового ' Офіційною мовою. Бурхливий розвиток дипломатичних і економічних ініціатив Туреччина 'и сприяли іншими світовими лідерами, які визнають Туреччина в якості нового регіональної влади.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

Плата за оформлення візи залежить від вашого громадянства.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти повинні отримати студентську візу, щоб навчатися в Туреччині. Винятком є ті люди, які є законними утриманцями, пов’язаними з кимось у Туреччині за дипломатичною візою.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Туреччини

Усі іноземні студенти повинні подати заявку на отримання студентської візи в найближчому посольстві чи консульстві Туреччини.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу до Туреччини, вам потрібно спочатку вступити до турецького університету, школи або на мовний курс, сертифікований Міністерством освіти.

Ви повинні заповнити візову анкету та подати її до посольства Туреччини разом із необхідними документами, які зазвичай включають наступне:

 • Паспорт: Термін дії більше 90 днів
 • 2 фотографії паспортного формату
 • Лист про прийняття від турецького вищого навчального закладу
 • Підтвердження медичного страхування
 • Підтвердження зворотного квитка
 • Підтвердження наявності достатніх фінансових можливостей для навчання та проживання в Туреччині
 • Довідка про несудимість
 • Медичний сертифікат

Студенти повинні додатково подати заяву на отримання дозволу на проживання до місцевої влади (якщо студент перебуває в Туреччині) протягом 1 місяця після прибуття до Туреччини. У відділ зовнішніх зв’язків місцевого управління поліції необхідно надати такі документи:

 • Форма заявки та тарифи
 • Проїзний документ: 2 копії разом зі студентською візою
 • 4 фотокартки паспортного формату
 • Лист або документ від установи: він повинен бути виданий приймаючим університетом із зазначенням дати початку та закінчення навчання в Туреччині.

Щоб продовжити дозвіл на проживання, вам необхідно відвідати місцеві органи влади за 60 днів до закінчення терміну дії дозволу на проживання.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай це займає приблизно вісім тижнів від дня подачі заявки до отримання візи.

Студентська віза, як правило, дійсна протягом одного року для одноразового в’їзду. Незважаючи на те, що у вашій візі буде зазначено часовий ліміт, ваша студентська віза залишається дійсною, доки ви зараховані до школи.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Зазвичай іноземні студенти не мають законного права працювати під час навчання в Туреччині. Студенти можуть виконувати дослідницьку роботу в турецьких університетах як міжнародні дослідники.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.