Keystone logo
Таїланд

Дослідження МВА в Таїланд 2024

Навчання в Таїланд

Студенти, які навчаються бізнес в Таїланді, буде в змозі знайти багато університетів, які пропонують програми англійською мовою. Це може бути перевагою навчання в країні, так як це дає студентам можливість отримати ступінь в одній з азіатських країн, без необхідності вчитися і освоювати ще одну іноземну мову. Майстри ділового адміністрування може зайняти один або два роки в Таїланді, в залежності від обраної програми, школи і чи є студент навчається на повний або неповний робочий день. Таїланд пропонує безліч переваг для студентів, що навчаються міжнародну програму MBA. По-перше, низька вартість життя допомагає компенсувати витрати на ступеня. Студенти побачите, що це є цілком доступним жити в Таїланді, переслідуючи свою програму градусів. Вони також отримують можливість навчатися в країні з прекрасними пляжами і тропічним кліматом в середині Азії.У той час як вартість відвідування університету в Таїланді буде змінюватись в залежності від того, що ви вирішили вчитися, низькі витрати на навчання є одним з переваг вивчення тут. Додати низьку вартість житла і у вас є доступну можливість для дослідження. Тайський академічний рік розбитий на два семестри, які працюють з червня по жовтень і з листопада по березень. Додатковий літньої сесії також доступна з березня по червень. Після закінчення школи, студенти, які отримали ступінь магістра ділового адміністрування в Таїланді не можуть знайти, що вони раптом більш бажано потенційних роботодавців. Тим не менш, вони знайдуть, що вони можуть піднятися в своїх нинішніх позиціях більш легко. Вони також можуть виявити, що вони є більш привабливими в якості потенційного найняти компаній в Бангкоку і інших частинах Азії.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  330
 • Частка комунальних послуг

  21
 • Підписка на Інтернет

  15
 • Місцевий транспорт

  28

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Таїланд

Королівство Таїланд є земля, яка була колись відомий як Сіам. Цей півострів в Південно-Східній Азії межує з Лао, Бірмі, Малайзії та на Сіамський затоку. Відомий своєю столиці, Бангкоку, який є його економічним центром, а також для його різних верств населення, Таїланд спостерігався активний економічний ріст в останні десятиліття. Він також відомий своєю відмінною якістю життя, з низькою вартістю життя і красивою клімату, які роблять життя в селі справжня радість. Сьогодні студенти можуть отримати вигоду з низької вартості життя і вартості навчання в Таїланді, як вони продовжують освіту в країні.

Вимоги щодо візи

Неімміграційна віза ED (освітня) – цей тип візи видається заявникам, які бажають навчатися, відвідати семінар, тренінг або стажуватися в Таїланді.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Неімміграційна віза ED (освіта)

Ціна та валюта

USD 80

Ціна студентської візи залежить від країни і може становити близько 80 доларів США. Плата може бути змінена.

Візу можна оплатити тільки готівкою або в посольстві, або надіславши необхідну суму грошей поштою. Ціна візи залежить від того, одноразова чи багаторазова. Комісії також відрізняються від країни до країни залежно від валюти.

Хто може подати заяву на візу?

Щоб навчатися в Таїланді, усі іноземці повинні подавати документи на студентську візу.

Зверніть увагу: для отримання студентської візи ви повинні пройти принаймні три курси в Таїланді. Проте рекомендовано пройти чотири курси, щоб мати надійні докази свого навчання в Таїланді.

Де можна подати заявку?

Посольство або генеральне консульство Таїланду

Ви повинні подати заявку на отримання візи лише в посольстві чи генеральному консульстві у своїй країні/країні проживання або в призначеному посольстві Таїланду.

Якщо ви перебуваєте в Таїланді з 60-денною туристичною візою, ви можете змінити візу, не виїжджаючи з країни, протягом перших 30 днів після отримання візи - інші 30 днів можуть знадобитися для оформлення вашої неімміграційної візи ED. Туристична віза в будь-якому випадку повинна бути дійсна щонайменше ще 21 день. Якщо ні, вам доведеться залишити Таїланд, щоб подати заяву на візу з-за кордону. Лаос, Камбоджа, Малайзія та Сінгапур є найближчими варіантами для цього.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Зазвичай під час подання заявки на студентську візу від вас вимагається надати такі документи:

 • Паспорт або проїзний документ з терміном дії не менше 6 місяців
 • Повністю заповнена візова анкета
 • Остання (4 х 6 см.) фотографія заявника
 • Рекомендаційний лист на адресу Консульства
 • Лист про прийняття від відповідного академічного інституту/організації
 • Для тих, хто бажає навчатися в приватному навчальному закладі, потрібен офіційний лист від Міністерства освіти Таїланду або інших відповідних суб-органів, що підтверджує зарахування іноземних студентів, і копія свідоцтва про реєстрацію відповідного академічного інституту.
 • Академічна довідка та студентський квиток (якщо зараз навчається)
 • Для тих, хто бажає відвідати семінари, тренінги чи стажування, також потрібен рекомендаційний лист від відповідної організації на адресу Консульства.

Ви повинні підтвердити свою візу протягом перших 90 днів у країні, незалежно від типу візи.

Коли слід подавати заявку?

Посольству знадобиться щонайменше чотири робочі дні, щоб обробити вашу заявку після того, як ви її подасте. Це залежить від країни, тому для отримання додаткової інформації зверніться до посольства чи консульства Тайланду у вашій країні.

Студентська віза дійсна 3 місяці. Власники цієї візи можуть подати заяву на продовження терміну перебування в офісі Імміграційного бюро та отримати таке продовження на один рік з дати першого в’їзду в Таїланд.

Незалежно від того, як довго ви перебуваєте в Таїланді, вам потрібно повідомляти імміграційне бюро кожні 90 днів і повідомляти їм свою поточну адресу. Це проста форма, яку потрібно заповнити, і комісія не стягується.

Час обробки

4 Days

Можливості роботи

Вам заборонено працювати, коли ви перебуваєте в Таїланді за студентською візою. Якщо ви отримуєте офіційну роботу з відповідною візою та дозволом на роботу, ви також можете навчатися по цій візі, але не навпаки.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, серед іншого, якщо ви не пройшли необхідну кількість курсів або надали неправильні чи неповні документи.