Сірія

Найкращі університети для МВА Програми в Сірія 2023

Кількість установ: 64
  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • 463, Сінгапур

  SUSS надає прикладну освіту, спрямовану як на випускників шкіл, так і на дорослих учнів у сфері соціальних наук і дисциплін, які мають сильний вплив на розвиток людини та громади.

  • Lille, Франція
  • Nice, Франція
  • + 3 Більше

  Бізнес-школа EDHEC готує міжнародних талантів для глобальної кар'єри. Наша місія, відома своїм академічним досконалістю та високопоставленою бізнес-освітою, полягає в тому, щоб підготувати лідерів до успіху у складному бізнес-середовищі, яке вимагає спритності, інновацій та соціальної відповідальності. Тісні стосунки EDHEC з глобальними підприємствами дозволяють нам запропонувати нашим студентам унікальні ідеї та можливості, а також надати трансформаційну бізнес-освіту, де вимірюванням нашого успіху є успіх наших випускників.

  • Lausanne, Швейцарія
  • Singapore, Сінгапур
  • + 1 Більше

  EHL Hospitality Business School , заснована в 1893 році як Ecole Hôtelière de Lausanne, є піонером методів швейцарської готельної освіти та встановлює стандарти досконалості. Сьогодні EHL поєднує в собі швейцарські цінності академічної суворості та промислової практики з креативністю та інноваціями для отримання орієнтованих на клієнтів ступенів управління гостинністю, які готують випускників керувати майбутнім і керувати з повагою та емпатією.

  • Singapore, Сінгапур

  Asian International College (AIC) прагне з'єднатися зі спільнотою глобальних громадян, які поділяють підхід до навчання за участю і зацікавлені бути лідерами сучасної економіки знань, щоб бути готовими до майбутнього. Учні приєднуються до програм AIC не просто для того, щоб їх "навчали", а й для того, щоб думати, брати участь та творити.

  • Singapore, Сінгапур

  Singapore Institute of Management (SIM) є одним із провідних освітніх закладів регіону та навчання впродовж життя, визнаним за розширення можливостей окремих осіб і підприємств для процвітання на всіх етапах життя через навчання. Завдяки використанню нових знань, навичок і технологій SIM забезпечує навчання на основі навичок, що дозволяє студентам, професіоналам і підприємствам вчитися для життя та процвітати протягом усього життя.

  • Singapore, Сінгапур

  Duke-NUS Medical School була заснована завдяки визначній співпраці між двома установами світового класу: Університетом Дьюка та Національним університетом Сінгапуру (NUS) з метою надання інноваційної освіти та результативних досліджень, які покращують практику медицини в Сінгапурі та за його межами. .

  • Singapore, Сінгапур

  Створена в 2005 році, Школа фізико-математичних наук (ШПМ) є школою в Коледжі наук при Наньянському технологічному університеті. Ми пропонуємо програми бакалаврату (з відзнакою) та аспірантури за трьома основними напрямками: хімія та біологічна хімія; Математичні науки; та фізики та прикладної фізики

  • Singapore, Сінгапур

  Вже понад 50 років школа бізнесу NUS пропонує вишуканим студентам з усього світу суворе, актуальне та корисне ділове навчання. NUS Business School, заснована в тому ж році, коли Сінгапур здобув незалежність, сьогодні є однією з провідних бізнес-шкіл світу. Це характерно для того, щоб пропонувати найкращі світові бізнес-знання з глибокими азіатськими знаннями, готувати студентів до ведення азіатського бізнесу до міжнародного успіху та сприяти успіху світового бізнесу в Азії.

  • Singapore, Сінгапур

  Rutgers Business School Asia Pacific є дочірньою компанією Рутгерса, Державного університету Нью-Джерсі (США). Рутгерс пропонує талановитим професіоналам у Сінгапурі високо оцінені програми виконавчого магістра ділового адміністрування (EMBA) та магістра наук у галузі управління ланцюгами поставок (MS SCM). На додаток до програм EMBA та MS SCM, ми пропонуємо відкриту реєстрацію та спеціальні програми вищої освіти як для приватних осіб, так і для корпорацій.

  • Singapore, Сінгапур

  National University of Singapore (NUS), який займає 1 місце в Азії та 11 місце у світі (QS Global World Ranking 2021), є флагманським університетом Сінгапуру. NUS пропонує глобальний підхід до освіти, досліджень та підприємництва з акцентом на азіатські перспективи та досвід. У нас є 17 факультетів у трьох кампусах у Сінгапурі, а також 12 закордонних коледжів NUS по всьому світу. Наш багатопрофільний та реальний підхід до освіти, досліджень та підприємництва дозволяє нам тісно співпрацювати з промисловістю, урядами та науковими колами для вирішення важливих та складних питань, що стосуються Азії та світу.

  • Singapore, Сінгапур

  Все почалося в 1925 році зі створення компанії "Ембрі-загадка" в аеропорту Лункен в Цинциннаті, штат Огайо. Потім наступної весни компанія відкрила Емісійно-загадкову школу авіації. Що почалося як простий план підготовки пілотів авіакомпаній, що перетворився на надійний університет у 1970 році. Сьогодні на кампусі Embry-Riddle Worldwide діє глобально визнана система навчання, яка використовує навчання в Інтернеті та віч-на-віч, а також мережу навчальних закладів, розроблених для підтримка просування студентів у США, у всьому світі та зараз у Сінгапурі.

  • Singapore, Сінгапур

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Сінгапур

  У Лондонській школі бізнесу та фінансів (LSBF) у Сінгапурі ми оцінюємо успіх за впливом наших студентів, викладачів та випускників у регіоні. Нагороджений за свої досягнення у навчальній програмі та оцінюванні на Awards Education Investor Asia Awards 2018, LSBF у Сінгапурі надає студентам необхідні знання та навички за допомогою шести унікальних навчальних закладів - Школи професійної освіти, Школи бізнесу, Школи гостинності, Школи англійської мови, Китайський діловий відділ, а також відділ розвитку та онлайн -відділу.

  • Tokyo, Японія
  • Singapore, Сінгапур

  Waseda Business School (WBS) спрямована на підтримку тих, хто прагне зробити крок у кар’єрі, а також тих, хто планує почати нову кар’єру, навчаючись у бізнес-школі. Сьогодні наше суспільство переживає швидкі зміни. Світ глобалізується, послідовно з’являються нові технології, змінюється ринок. Для того, щоб вижити в глобальному конкурентному середовищі, необхідні знання менеджменту світового стандарту.