Keystone logo
Сполучені Арабські Емірати

Дослідження МВА в Сполучені Арабські Емірати 2024

Навчання в Сполучені Арабські Емірати

Заробіток бізнес ступінь в Об'єднаних Арабських Еміратах бакалавр, магістр і докторантура градусів в бізнесі і бізнес-спеціальностей доступні в ОАЕ в державних і приватних університетів. Комісія з академічного акредитації була створена Міністерством вищої освіти і наукових досліджень для забезпечення належного ліцензування застосовується до вищих навчальних закладів, а також свої дипломні програми. На додаток до університетів, ОАЕ також міжнародні університети називається глобальних партнерств, які знаходяться в спеціальних зонах, званих академічний місто і Dubai Село знань. Глобальні партнерства мульти-університетських комплексів, які обслуговують студентів області, які з яких-небудь причин не можуть навчатися за кордоном, але хочуть отримати освітній досвід, схожий на навчання за кордоном.Вартість навчання і довжина довжини програми Ступінь програми ступеня еквівалентно європейських довжини програми, з Бакалавр мистецтв приймати три-чотири роки і Master 'и приймаючи ще один або два роки. Час завершення для докторських ступенів у залежності від області спеціалізації, що студент переслідує, в деяких районах, що вимагають більше наукових досліджень, ніж інші. Плата за навчання в ОАЕ значно вище, ніж у більшості інших країн. Незважаючи на те, фінансову допомогу для студентів, які кваліфікуються, багато хто не може претендувати просто тому, що дохід на душу населення набагато вище середнього і газу / ціни на енергоносії є низькими. Чому Заробити Бізнес ступінь в ОАЕ? Система вищої освіти в ОАЕ розширюється і значно змінилися за останнє десятиліття, і тепер пропонує широкий спектр бізнес градусів, від бакалавра в галузі прикладного бізнесу та світової економіки в ступені Master 'и в галузі міжнародного бізнесу або маркетингу та фінансів.Можливості працевлаштування існують, але конкуренція є жорсткою серед компаній, що бажають найняти тільки найкращі та найяскравіші ОАЕ власників ступеня.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  673
 • Частка комунальних послуг

  53
 • Підписка на Інтернет

  91
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  9

Про Сполучені Арабські Емірати

Обмін сухопутні кордони з Саудівською Аравією і Оманом і морських кордонів з Пакистаном, Іраном і Катаром, Об'єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ) в досить нова країна (оцінка., 1971) складається з семи еміратів (князівств), кожна регульованих еміра, який, як група, складають ОАЕ 'и Федеральний Верховна Рада. Абу-Дабі є столицею ОАЕ є арабський її офіційна мова та Іслам є офіційною релігією. Завдяки величезних запасів нафти і газу, ОАЕ користується високою економіку доходів і значне позитивне сальдо торгового балансу. Дубай є самим густонаселеним містом ОАЕ 'и, а також вважається бізнес-ворота Африки та Західної Азії, живлячи економіку тільки другий Саудівської Аравії, з ВВП понад 370 млрд доларів на рік. Крім того, UAW займає перше місце в топ-20 кращих країн для ведення бізнесу с, на основі його нормативно-правової бази і зростаючої економіки.

Вимоги щодо візи

Студенти, які хочуть навчатися в ОАЕ, повинні подати заяву на отримання студентської візи ОАЕ. Для програм денної форми навчання пропонуються студентські візи. Є короткострокові та довгострокові візи.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза ОАЕ

Ціна та валюта

Вартість дозволу на проживання для студента залежить від спонсора (батьків чи університету), юрисдикції спонсора (у випадку університету), чи знаходиться заявник в ОАЕ чи за межами, і якщо заявка обробляється в звичайному або прискорений спосіб.

Хто може подати заяву на візу?

Закон Об’єднаних Арабських Еміратів вимагає від усіх студентів-іноземців (за винятком громадян GCC) отримати «Дозвіл на в’їзд студента», а потім «Студентську візу на проживання» на час навчання. Країни-члени GCC (Рада співробітництва Перської затоки) - Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати.

Де можна подати заявку?

університети ОАЕ

Отримання студентської візи в ОАЕ для іноземних студентів здійснюється самими університетами ОАЕ. Студенти можуть надіслати документи безпосередньо до університету.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли університет надішле вам лист із пропозицією щодо програми, і ви його приймете, він розпочне процес подачі заявки на візу. Студентська віза ОАЕ не вимагає, щоб іноземні студенти проходили окрему візову співбесіду.

Хоча процес оформлення документів може відрізнятися від університету до університету, деякі документи, які зазвичай потрібні для отримання студентської візи в ОАЕ:

 • Кольорова копія паспорта, дійсна не менше семи місяців.
 • Кольорове фото на паспорт
 • Заповнені університетські форми
 • Копія квитанції про сплату навчання та візового збору
 • Оформлена медична страховка

Коли слід подавати заявку?

В ідеалі процес отримання студентської візи має розпочатися принаймні за 1–2 місяці до початку семестру, щоб вони могли подбати про інші аспекти контрольного списку для від’їзду. Зазвичай оформлення візи займає близько 15–20 днів, однак це залежить від університету до університету. Іноземні студенти також мають можливість вибрати експрес-обробку, яка коштує дорожче, ніж звичайна обробка. У рамках експрес-обробки студенти можуть отримати студентську візу ОАЕ протягом 10 днів.

Студентські візи ОАЕ дійсні протягом 12 місяців. Іноземні студенти повинні поновити свою студентську візу в кінці 12-місячного періоду, якщо їхня програма перевищує цей період. Зі студентів стягуватиметься плата за поновлення візи та медичне страхування за поновлення. Іноземні студенти повинні подати документи для відновлення візи принаймні за місяць до дати закінчення терміну дії візи.

Час обробки

20 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти в ОАЕ можуть працювати як на кампусі, так і поза ним. Однак для цього їм потрібен дозвіл університету. Якщо студенти мають університетську підтримку, вони можуть звернутися до Департаменту праці ОАЕ, щоб отримати дозвіл на неповний робочий день в ОАЕ.

Приблизна вартість посвідки на проживання студента становить 2500 дирхамів без урахування застави (якщо є), зборів за відкриття файлів (якщо є), легалізації документів та перекладу (якщо потрібно). Стягуватиметься додаткова плата в розмірі 500 дирхамів за дозвіл на роботу студента.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Як правило, існує три причини, чому вашу студентську візу ОАЕ можуть відхилити:

 1. Імміграційний орган може відмовити.
 2. Реєстратор університету може відхилити його.
 3. Студент може не пройти медичне обстеження (необхідне відповідно до процесу подання заявки на студентську візу).