Словаччина

Найкращі університети для МВА Програми в Словаччина 2023

Кількість установ: 15
  • Bratislava, Словаччина

  Незалежний фармацевтичний факультет Університету Коменського (тоді Словацький університет) був створений постановою уряду, яка набула чинності 1 вересня 1952 року. Першим деканом університету був Л. Краснець та віце-декан Л. Затурецький. З 1953–1954 навчального року фармацевтична програма була розширена до п’яти років. Роботи по будівництву нового корпусу для фармацевтичного факультету на вулиці Одбоярова розпочалися в 1958 році. Він був відкритий в 1960 році. У тому ж році два фармацевтичних факультети в Брно і Братиславі об'єдналися, і Братислава стала резиденцією єдиного національного фармацевтичного факультету в Чехословаччині. Це був один із найвизначніших періодів факультету. Пізніше був заснований факультет фармації Карлового університету зі штаб-квартирою в Градец-Кралове.

  • Bratislava, Словаччина

  Назва Університету Коменського в Братиславі – якість світового рівня. У 2019 році факультет менеджменту Університету Коменського єдиний у Словаччині отримав відмінну оцінку в базі даних Excellent Business School.

  • Bratislava, Словаччина

  Факультет архітектури та дизайну є частиною Словацького технологічного університету в Братиславі як провідний навчальний заклад, що займається освітньою, науковою, мистецькою та проектною діяльністю в галузі архітектури, урбанізму та дизайну. Він був заснований у 1947 році, і з тих пір в його основі лежать найталановитіші словацькі архітектори та дизайнери.

  • Košice, Словаччина

  Заснований у 1963 р. На факультеті наук, виховував понад 6 000 випускників як спільного, так і одноосібного навчання. Наразі понад 350 студентів бакалавра, магістра та докторантури щорічно закінчують дисципліни, які впливають на життя сьогодні та формують наше майбутнє.

  • Košice, Словаччина

  Університет імені Павла Йозефа Шафарика в Кошице входить до числа важливих і визнаних навчальних і наукових закладів не лише Словацької Республіки, а й розвинутої Європи. Нині університет складається з факультетів медицини, науки, права, державного управління та факультету мистецтв. Випускники цього другого найстарішого класичного словацького університету мають добру репутацію як у нашій країні, так і за її межами. Сила факультету мистецтв у його науково-дослідницькому потенціалі, який включає в себе всі чотири наукові напрямки (педагогічні науки, гуманітарні науки, соціальні та поведінкові науки, історико-етнографічні науки), а також відповідний гнучкий і широкий діапазон однопрофільних, двоспеціальних, програми викладання та післядокторської освіти. Якість пропонованих навчальних програм доповнюється курсами мовної кваліфікації та курсами soft skills, які розширюють перспективи випускників у досягненні успіху на ринку праці. Показники якості в освіті та наукових дослідженнях, що контролюються факультетом мистецтв Університету імені Павла Йозефа Шафарика в Кошице, відображаються у високоякісних критеріях, які необхідні для процедури абілітації та призначення.

  • Žilina, Словаччина

  CEITEC (Центральноєвропейський технологічний інститут) - унікальний науково -дослідний центр, зосереджений насамперед на науках про життя, передових матеріалах та нанотехнологіях. З моменту свого заснування в 2011 році CEITEC швидко перетворився на передову інфраструктуру для досліджень, яка працює високо разом з найкращими інститутами Європи.

  • Nitra, Словаччина

  Костянтин, Університет Філософа в Нітрі, - це сучасна освітня, наукова та мистецька установа, яка носить ім'я однієї з найважливіших особистостей в історії Нітри та Словаччини - Костянтина Філософа (Св. Кирило, 827 - 869). Його місія - розвивати гармонізовану особистість, поширювати знання, мудрість, чесність та творчість людини та сприяти розвитку освіти, культури та охорони здоров'я на користь суспільства, заснованого на знаннях.

  • Dubnica nad Váhom, Словаччина

  DTI University полягає у наданні, організації та забезпеченні освіти за акредитованими навчальними програмами, реалізації творчих наукових досліджень та пропонуванні програм подальшої освіти у формі широкого кола курсів та освітніх заходів.

  • Košice, Словаччина

  Університет ветеринарної медицини та фармації в Кошице - єдиний заклад у Словацькій Республіці, що пропонує вищу освіту у галузі ветеринарії. Він надає ветеринарну освіту англійською мовою протягом 25 років. У наш час

  • Žilina, Словаччина

  ??????????? ?????? ?? ????? ????????? ?’????????? ???????? ???????? ?? ?????? ? ????????? ?????????? ?? ???????? ???????? ??????????. ?? ????? ??????? ????????? ??? ??????? ?????? ????? ????? ?????????? ?????????????. ??? ???? ???'?????? ?? ?????? ? ????????? ????????? ??? ???????? ?????? ?? ?????? ????????? ????????, ??? ? ??????????? ??? ?????? ???????-???????? ?? ?????????? ??????????.

  • Trnava, Словаччина

  ??????????? ???????? ?????????? ????????? ?? ?????? ??????????: ???????? ????, ????????? ????, ????????? ???? ?? ??????????, ???????? ?????????? ????????, ???????, ?????????? ????, ?????????, ??????????, ????????, ?????? ????????????? ??????????, ?????????????, ????????? ???????????, ????????? ????? , ?????????, ??????????, ???, ???????????? ???????????, ???????? ????????, ?????????? ?????????? ?????????, ???????????, ???????? ??????????, ??????????? ??????????? ?? ?????? ?????.

  • Ružomberok, Словаччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bratislava, Словаччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Banská Bystrica, Словаччина

  Університет Матея Бела - державний університет, який отримав статус університету у 2010 році та є членом Європейської асоціації університетів. Університет забезпечує як якісний університет, так і подальшу освіту, заохочуючи творчі наукові та мистецькі дослідження. Знання розвиваються, поєднуючи вимоги як наукових розробок, так і практичних питань.

  • Bratislava, Словаччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...