Португалія

Найкращі університети для МВА Програми в Португалія 2023

Кількість установ: 85
  • Evora, Португалія

  Університет Евори є державним вищим навчальним закладом, початок якого сягає 1559 року. Після закриття у 18 столітті університет знову відкрився в 1979 році. На даний момент він організований у відділах, які згруповані в школах, пов’язаних з конкретними науковими напрямками. таких областях, як мистецтво, наука і технології, соціальні науки, школа медсестер.

  • Lisbon, Португалія

  Іти в ногу з часом і поважати його вимоги. Бути прикладом для наслідування. Наповнити гордістю тих, хто разом з нами вирішив зробити свій внесок у справедливіше та краще суспільство. Це зобов’язання NOVA School of Law .

  • Lisbon, Португалія

  ULisboa відповідає за те, щоб місто Лісабон стала однією з великих європейських столиць культури та науки, оскільки щороку приймає понад 9000 іноземних студентів – приблизно 17,8% від загальної кількості студентів – із понад 100 країн, які є шукає високоякісної освіти, а також іншої культури, чудової погоди та гостинності, які можуть запропонувати Лісабон і Португалія.

  • Rio de Mouro, Португалія

  Створення Católica Medical School є проектом Universidade Católica Portuguesa вже більше 20 років, але лише зараз створилися належні умови для його створення. Наша медична школа розпочинає свій шлях в унікальний момент у нашій цивілізації: пандемія глобального масштабу, яка спричинила так багато змін, труднощів, запитань і сумнівів, що змушують нас переосмислити дві фундаментальні сфери для людини: освіту та охорону здоров’я. З великим ентузіазмом і почуттям відповідальності ми присвятили себе створенню цієї медичної школи, впевнені в її величезній цінності для тих, хто має покликання займатися медициною, а також робити внесок у досконалість викладання медицини в Португалії. .

  • Monte de Caparica, Португалія

  З моменту свого створення Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior , CRL був спільнотою студентів, викладачів та співробітників, чия місія «присвячується просуванню знань, навчання та освіти своїх студентів, на службі покращення стану здоров’я для глобальне суспільство у 21 столітті». Це вже довгий час є еталонним закладом у викладанні здоров’я в Португалії.

  • Lisbon, Португалія
  • Porto Salvo, Португалія
  • + 1 Більше

  Instituto Superior Técnico (Técnico) — інженерна школа Лісабонського університету. Створений майже 11 десятиліть тому, Técnico має приблизно 12 000 студентів більш ніж 60 різних національностей. Компанія Técnico, яка займає перше місце в Португалії, визнана на міжнародному рівні за свою академічну та наукову досконалість у галузі інженерії, архітектури, науки та технологій, за сприяння відносинам між університетом-бізнесом-суспільством та заохочення інновацій, підприємництва, створення робочих місць та знання.

  • Evora, Португалія
  • Rome, Італія
  • + 1 Більше

  Метою цієї програми є надання студентам спеціалізованих навичок з археології та аналітичної характеристики матеріалів від доісторії (мегаліту) до класичних часів (грецьких та римських). Вивчення та збереження матеріалів культурної спадщини є дослідницькою сферою з сильним міждисциплінарним відтінком і вимагає навичок, які охоплюють усі галузі гуманітарних та природничих наук. ARCHMAT забезпечує загальну інтегровану платформу для відмінників, які мають освіту в галузі природничих або гуманітарних наук, щоб зрозуміти передові наукові методи, які використовуються для дослідження археологічних матеріалів, і має на меті сформувати високоспеціалізованих професійних експертів у новітній галузі археометрії, тобто прикладних фізико-хімічних наук. до вивчення матеріалів археологічної та культурної спадщини.

  • Lisbon, Португалія

  NOVA University Lisbon був заснований 11 серпня 1973 року і є наймолодшим із трьох державних університетів Лісабона. Інтегрований в рамках розширення та диверсифікації вищої освіти, Університет прийняв нову модель у португальській системі, яка підкреслювала міждисциплінарні підходи, технологічний розвиток, водночас захищаючи пропозиції у традиційних академічних галузях, включаючи медицину, природничі та гуманітарні науки.

  • Porto, Португалія

  Великий університет перетворює свої основні цінності на соціальний вплив, вимірюючи амбіції з соціальною відповідальністю, працюючи не заради прибутку небагатьох, а заради добра людства. Будучи провідним дослідницьким університетом, Universidade Católica Portuguesa сприяє зміцненню суспільства, виробляючи науку, що змінює життя, освічених громадян та перспективних підприємців.

  • Lisbon, Португалія

  Ласкаво просимо на факультет гуманітарних наук! Факультет гуманітарних наук (відомий завдяки культивуванню міждисциплінарних дослідницьких та навчальних середовищ) надає широкий спектр програм бакалаврських, магістерських та докторських ступенів, які пов'язані з п'ятьма основними науковими галузями - комунікативні науки, соціальні науки, Культурології, філософії та психології - і два інститути: Інститут сімейних наук та Інститут сходознавства.

  • Portalegre, Португалія

  Політехнічний університет Порталегре - державний заклад вищої освіти, який об'єднує Вищу школу освіти та соціальних наук (ESECS-IPPortalegre), Вищу школу технологій та управління (ESTG-IPPortalegre), Вищу школу охорони здоров'я (ESS-IPPortalegre) в Порталегре та Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre) в Ельвасі.

  • Porto, Португалія

  ISAG - European Business School - це приватний політехнічний вищий навчальний заклад, заснований у 1979 році та розташований у місті Порту. З більш ніж 40-річною історією та традиціями у вищій освіті, керуючись високою якістю викладання та інноваційною та нешанобливою позицією. ISAG був піонером у курсах менеджменту та туризму на півночі Португалії. ISAG - EBS зміцнює свою стратегію інтернаціоналізації, а також свою позицію як однієї з найкращих бізнес-шкіл у Португалії.

  • Alfena, Португалія

  INGENIARIUS — це малий і середній бізнес, заснований у 2014 році, здатний виробляти та надавати високоінноваційні робототехнічні рішення, адаптовані до потреб наших клієнтів. Робототехніка — це наша пристрасть, наш досвід варіюється від мехатроніки до високорівневого керування, а наші випадки використання варіюються від складних додатків з одним роботом до кількох роботів.

  • Lisbon, Португалія

  Перша бізнес-школа, яка готувала керівників, пов'язаних з університетом, народилася в Португалії - факт з 1988 року. Цей факт був побудований, серед інших, неминучою фігурою Едуардо Гомеса Кардосо.

  • Trondheim, Норвегія
  • Toulon, Франція
  • + 2 Більше

  Університет Тулона був заснований в 1968 році і є міждисциплінарною установою з 3 кампусами. Університет пропонує сотні різних ступенів (крім медичної школи) та працює 15 науково-дослідних підрозділів. Університет Тулону, добре розвинений у регіоні, тісно співпрацює з соціальними та економічними установами регіону, щоб адаптувати його академічні програми та науково-дослідну діяльність до їх потреб.