Португалія

Найкращі університети для МВА Програми в Португалія 2023

Кількість установ: 88
  • Braga, Португалія

  Португальський католицький університет (Universidade Católica Portuguesa, UCP) є опорним закладом португальської системи університетської освіти. Маючи трохи більше 50 років, це найкращий університет Португалії за версією Times Higher Education другий рік поспіль. Завдяки репутації досконалості, досліджень високого рівня та міцного зв’язку з суспільством UCP є національною установою з чотирма центрами. Об’єднання 16 факультетів, від економіки бізнесу, права до наук про здоров’я, гуманітарних наук або богослов’я, охоплювало понад 37 000 бакалаврату, 12 000 магістрів і 700 докторських ступенів у понад 170 програмах.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Lisbon, Португалія

  Іти в ногу з часом і поважати його вимоги. Бути прикладом для наслідування. Наповнити гордістю тих, хто разом з нами вирішив зробити свій внесок у справедливіше та краще суспільство. Це зобов’язання NOVA School of Law .

  • Lisbon, Португалія

  ULisboa відповідає за те, щоб місто Лісабон стала однією з великих європейських столиць культури та науки, оскільки щороку приймає понад 9000 іноземних студентів – приблизно 17,8% від загальної кількості студентів – із понад 100 країн, які є шукає високоякісної освіти, а також іншої культури, чудової погоди та гостинності, які можуть запропонувати Лісабон і Португалія.

  • Rio de Mouro, Португалія

  Створення Católica Medical School є проектом Universidade Católica Portuguesa вже більше 20 років, але лише зараз створилися належні умови для його створення. Наша медична школа розпочинає свій шлях в унікальний момент у нашій цивілізації: пандемія глобального масштабу, яка спричинила так багато змін, труднощів, запитань і сумнівів, що змушують нас переосмислити дві фундаментальні сфери для людини: освіту та охорону здоров’я. З великим ентузіазмом і почуттям відповідальності ми присвятили себе створенню цієї медичної школи, впевнені в її величезній цінності для тих, хто має покликання займатися медициною, а також робити внесок у досконалість викладання медицини в Португалії. .

  • Monte de Caparica, Португалія

  З моменту свого заснування Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL була спільнотою студентів, викладачів та персоналу, чия місія «присвячена прогресу в знаннях, навчанні та освіті своїх студентів, на службі покращення умов здоров’я для глобальне суспільство в 21 столітті». Протягом тривалого часу він був еталонним закладом у викладанні здоров’я в Португалії.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Lisbon, Португалія
  • Porto Salvo, Португалія
  • + 1 Більше

  Instituto Superior Técnico (Técnico) — інженерна школа Лісабонського університету. Створений майже 11 десятиліть тому, Técnico має приблизно 12 000 студентів більш ніж 60 різних національностей. Компанія Técnico, яка займає перше місце в Португалії, визнана на міжнародному рівні за свою академічну та наукову досконалість у галузі інженерії, архітектури, науки та технологій, за сприяння відносинам між університетом-бізнесом-суспільством та заохочення інновацій, підприємництва, створення робочих місць та знання.

  • Evora, Португалія
  • Rome, Італія
  • + 1 Більше

  Метою цієї програми є надання студентам спеціалізованих навичок з археології та аналітичної характеристики матеріалів від доісторії (мегаліту) до класичних часів (грецьких та римських). Вивчення та збереження матеріалів культурної спадщини є дослідницькою сферою з сильним міждисциплінарним відтінком і вимагає навичок, які охоплюють усі галузі гуманітарних та природничих наук. ARCHMAT забезпечує загальну інтегровану платформу для відмінників, які мають освіту в галузі природничих або гуманітарних наук, щоб зрозуміти передові наукові методи, які використовуються для дослідження археологічних матеріалів, і має на меті сформувати високоспеціалізованих професійних експертів у новітній галузі археометрії, тобто прикладних фізико-хімічних наук. до вивчення матеріалів археологічної та культурної спадщини.

  • Lisbon, Португалія

  NOVA University Lisbon був заснований 11 серпня 1973 року і є наймолодшим із трьох державних університетів Лісабона. Інтегрований в рамках розширення та диверсифікації вищої освіти, Університет прийняв нову модель у португальській системі, яка підкреслювала міждисциплінарні підходи, технологічний розвиток, водночас захищаючи пропозиції у традиційних академічних галузях, включаючи медицину, природничі та гуманітарні науки.

  • Porto, Португалія

  Великий університет перетворює свої основні цінності на соціальний вплив, вимірюючи амбіції з соціальною відповідальністю, працюючи не заради прибутку небагатьох, а заради добра людства. Будучи провідним дослідницьким університетом, Universidade Católica Portuguesa сприяє зміцненню суспільства, виробляючи науку, що змінює життя, освічених громадян та перспективних підприємців.

  • Lisbon, Португалія

  Ласкаво просимо на факультет гуманітарних наук! Факультет гуманітарних наук (відомий завдяки культивуванню міждисциплінарних дослідницьких та навчальних середовищ) надає широкий спектр програм бакалаврських, магістерських та докторських ступенів, які пов'язані з п'ятьма основними науковими галузями - комунікативні науки, соціальні науки, Культурології, філософії та психології - і два інститути: Інститут сімейних наук та Інститут сходознавства.

  • Portalegre, Португалія

  Політехнічний університет Порталегре - державний заклад вищої освіти, який об'єднує Вищу школу освіти та соціальних наук (ESECS-IPPortalegre), Вищу школу технологій та управління (ESTG-IPPortalegre), Вищу школу охорони здоров'я (ESS-IPPortalegre) в Порталегре та Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre) в Ельвасі.

  • Porto, Португалія

  ISAG - European Business School - це приватний політехнічний вищий навчальний заклад, заснований у 1979 році та розташований у місті Порту. З більш ніж 40-річною історією та традиціями у вищій освіті, керуючись високою якістю викладання та інноваційною та нешанобливою позицією. ISAG був піонером у курсах менеджменту та туризму на півночі Португалії. ISAG - EBS зміцнює свою стратегію інтернаціоналізації, а також свою позицію як однієї з найкращих бізнес-шкіл у Португалії.

  • Alfena, Португалія

  INGENIARIUS — це малий і середній бізнес, заснований у 2014 році, здатний виробляти та надавати високоінноваційні робототехнічні рішення, адаптовані до потреб наших клієнтів. Робототехніка — це наша пристрасть, наш досвід варіюється від мехатроніки до високорівневого керування, а наші випадки використання варіюються від складних додатків з одним роботом до кількох роботів.