Польща

Дослідження МВА в Польща 2024

Навчання в Польща

Який тип бізнес-досліджень доступні в Польщі? Польща пропонує широкий вибір Бізнес програми навчання, у тому числі на програми бакалаврату або університетському рівні та майстер-ступеня. Програми найбільш поширеним ступінь магістра є курси MBA та Executive MBA дослідження. Система освіти тут вважається висока якість і часто визнається в Європі і в західних культурах. Деякі з цих програм викладаються повністю англійською мовою, а не тільки по-польськи. Це дає іноземним студентам можливість вступити в один з університетів без необхідності знати мову. Які варіанти для МВА ступенів у Польщі для іноземних студентів? Є багато причин, щоб надходять в польських школах бізнесу. По-перше, є багато високоякісних шкіл на вибір. Більшість програм тут два роки на рівні магістратури. Деякі програми довший, і швидкий темп, один рік програми також доступні.Іноземні студенти можуть вибирати з широкого спектру бізнес-навчання спеціальностей. Це включає в себе такі програми, як ті, які зосереджені на бізнес-технологій, реклами та маркетингу, міжнародного / глобального бізнесу та людських ресурсів. Скільки коштує Увійдіть у бізнес-досліджень в Польщі? Як іноземний студент, ви будете платити більше, щоб отримати ваш освіту в Польщі, ніж якщо б ви були громадянином, у тому числі на державних і приватних школах. Проте, освіта в Польщі має тенденцію бути більш доступним, ніж в інших європейських країнах, США і Канаді. Школа і довжина дослідження впливу ці витрати найчастіше. Які варіанти після закінчення школи? Після закінчення програми Магістр, люди тоді в змозі взяти на себе позиції в будь-якому з підприємств всередині країни. Це може допомогти людям, щоб отримати керівні посади високого рівня.Є можливості по всій країні, її економіка продовжує поліпшуватися. Добре вивчені студенти завжди необхідно в тих районах, що мають стратегічне переговорів і глобальної економіки.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  363
 • Частка комунальних послуг

  79
 • Підписка на Інтернет

  13
 • Місцевий транспорт

  27

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Польща

Республіка Польща є країною, розташованої в Центральній Європі близько Чехії та Німеччини. Країна є батьківщиною 38,5 млн чоловік, і це членом Європейського Союзу. Після комуністичній країні, площа має довгу історію та унікальну культуру. Від своєї спадщини на основі християнства з його поліпшенням економіки і сучасного способу життя, Польща має багато, щоб запропонувати будь-якому студенту, у тому числі міжнародних досліджень. Для тих, хто бажає, щоб переслідувати ступінь бізнес-досліджень тут, це часто можна робити кілька порад.

Вимоги щодо візи

 • Віза типу C – короткострокова шенгенська віза.
 • Віза типу D – довгострокова національна віза, яка видається терміном до одного року.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза типу C; Віза типу D

Ціна та валюта

USD 160

Оплата студентської візи до Польщі становить близько 160 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студентам з країн Європейського Союзу для навчання в Польщі віза не потрібна. Однак, коли ви прибули до Польщі, вам потрібно подати заяву на тимчасову навчальну візу в місцевому воєводстві.

Студенти з-за меж Європейського Союзу зазвичай повинні подавати документи на отримання студентської візи перед в’їздом до Польщі. Однак є низка країн, у яких ця вимога вільна. Перевірити, чи є ваша країна в списку, можна тут: http://www.msz.gov.pl

Де можна подати заявку?

польське посольство або консульство

Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в польському посольстві або консульстві в країні вашого поточного проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після того, як ви вступите до обраного вами університету, вам надішлють відповідні документи, які ви використаєте для отримання студентської візи. Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в найближчому посольстві або консульстві Польщі. Ось документи, які вас зазвичай можуть попросити надати:

 • Підписана та заповнена анкета на візу до Польщі для студентів.
 • Паспорт, який має бути дійсним не менше трьох місяців після того, як ви плануєте залишити Польщу.
 • Ксерокопія національного посвідчення особи.
 • Офіційний лист від університету або коледжу в Польщі, де ви плануєте навчатися.
 • Коротке CV або резюме.
 • Всі ваші попередні сертифікати та дипломи.
 • Підтвердження того, що ви володієте мовою, якою хочете навчатися.
 • Підтвердження того, що ви достатньо фінансово сильні, щоб покрити витрати на навчання та проживання в Польщі.
 • Сертифікат медичного страхування, прийнятий в Європі.
 • Дві фотографії паспортного формату.
 • Сплатіть збір за подачу візи
 • Довідка про проживання в Польщі.

Усі студенти повинні легалізувати своє перебування в Польщі, подавши заяву на дозвіл на тимчасове проживання. Це потрібно зробити невдовзі після прибуття до Польщі. Університети допоможуть вам із процедурою подання заявки. Дозвіл на тимчасове проживання дає право на перебування та роботу в Польщі.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай розгляд вашої заявки на студентську візу може тривати близько 15 днів. Однак час обробки залежить від країни та типу візи, на яку ви подаєте заявку. Подавайте заявку якнайшвидше.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу.

Час обробки

15 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти мають право працювати під час навчання в Польщі, якщо вони зараховані до навчального закладу. Дозволяється 20 годин роботи під час навчання, а також 3 місяці роботи повний робочий день під час канікул. Власникам карти проживання дозволяється працювати повний робочий день.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.