Keystone logo
Південно-Африканська Республіка

Дослідження МВА в Південно-Африканська Республіка 2024

Навчання в Південно-Африканська Республіка

Іноземні студенти, які бажають вступити до південноафриканських університетах часто вітається. Країна 'и найвищий рейтинг університету, Університет Кейптауна, займає 145 в світі. Університет Йоганнесбурга і Стелленбос дві додаткові опції для студентів, щоб розглянути. Ці школи всі пропонують бізнес-досліджень, а також інші напрями діяльності. Які Бізнес Дослідження параметри в Південній Африці? Студенти, які хочуть вивчати бізнес може домогтися цього шляхом концентрації на виконанні їх ступінь бакалавра в університеті або продовжити свою освіту в майстер 'и програми. Майстер ділового адміністрування (MBA) є одним з найпоширеніших варіантів для студентів, що навчаються у Південній Африці міжнародних студентів. Цей тип програми фокусується на методах управління, маркетингу, людських ресурсів та бізнес розпочати процес, а також права бізнесу і фінансів. Студенти можуть розраховувати витратити два-три роки завершення їх МВА в Південній Африці.Часткова і повна часових параметрів часто доступні, хоча більшість іноземних студентів поступити повний робочий день тут. Яким Студент при вступі в бізнес-досліджень у Південній Африці? Студенти повинні будуть отримати необхідні державні допомоги для реєстрації як іноземного студента. Це робиться за допомогою департаменту внутрішніх справ. Студент повинен подати заяву на тимчасове проживання. Як правило, набирає в прийомі в діловій програмі вибору бажаного школі перший крок. більшість студентів також допоможе студенту в ході цього процесу. Цей процес може зайняти близько 30 днів, а іноді і більше, щоб відбутися. Після того, як студент відноситься і отримує свою студентську візу, тоді можна поїхати в країну. Які варіанти для іноземних студентів після закінчення вузу? Південній Африці Широкий і різноманітний країна. Це сильний економічною силою в регіоні.Тим не менш, це не багата країна, і високий рівень безробіття у багатьох областях. Хоча є можливості для тих, хто закінчив з відзнакою, немає ніякої гарантії зайнятості в Південній Африці після закінчення школи. Тим не менше, ці школи визнаються в більшості інших країн, акредитованих.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  229
 • Частка комунальних послуг

  30
 • Підписка на Інтернет

  39
 • Місцевий транспорт

  36

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  4
 • Квиток в кіно

  5
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Південно-Африканська Республіка

Південна Африка є різноманітна країна. Він сидить на південному більшої узбережжя африканського континенту поблизу Намібії, Ботсвані та Зімбабве. Це багатонаціональна країна з неймовірно різноманітним фоном і культури. Є 11 офіційних мов тут, в тому числі англійською, який зазвичай використовується для громадських і комерційних потреб. Він має близько до 53 млн людей, що закликають його додому, і став другою за величиною економікою в Африці. Є багато причин, щоб вчитися в країні, навіть в якості міжнародного студента.

Вимоги щодо візи

 1. Студентська віза Південної Африки (раніше називалася дозвіл на навчання в Південній Африці)
 2. Південноафриканська віза для обміну – якщо вам більше 25 років і ви бажаєте приїхати до Південної Африки в рамках програми культурного, економічного чи соціального обміну, організованого між навчальним закладом або державним органом у Південній Африці та іншим державним органом.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

студентська віза Південної Африки; Південноафриканська обмінна віза

Ціна та валюта

USD 47

Плата за оформлення студентської візи в Південну Африку залежить від країни походження, але становить близько 47 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Іноземний студент, який бажає залишитися та навчатися в Південній Африці протягом курсу, який триває 3 місяці (90 днів), повинен буде подати заяву на отримання студентської візи. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу визнаним навчальним закладом у Південній Африці.

Щоб отримати навчальну візу в Південну Африку, сама школа або коледж має спочатку кваліфікуватися як «навчальний заклад». Це означає, що його потрібно зареєструвати або в Департаменті базової освіти, або в Департаменті вищої освіти. Отже, якщо ви хочете відвідувати приватну мовну школу або школу, яка пропонує лише короткострокові технічні курси, ви можете не претендувати на візу для навчання в Південній Африці.

Зверніть увагу: ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки. Ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки.

Де можна подати заявку?

Верховна комісія, консульство чи посольство Південної Африки

Щоб отримати візу в Південну Африку, студенти повинні звернутися до Верховної комісії, консульства або посольства Південної Африки в країні проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно прийняти як студента зареєстровану південноафриканську школу, коледж чи університет і отримати лист про прийняття на фірмовому бланку навчального закладу та підписаний директором або реєстратором або від їхнього імені.

Потім вам потрібно заповнити форму B1-1738 для отримання дозволу на тимчасове проживання та особисто віднести її до посольства, консульства або високої комісії Південної Африки у вашій країні.

До анкети BI-1738 необхідно надати такі документи:

 • Паспорт, дійсний не менше 30 днів після закінчення запланованого візиту
 • Сплата встановленого збору
 • Сертифікат про вакцинацію, якщо це вимагається законом
 • Підтвердження фінансових можливостей для покриття передбачених витрат на проживання під час перебування в Республіці, а також для оплати навчання. Це має бути у формі банківських виписок / наявної готівки / дорожніх чеків
 • Доказ медичного покриття
 • Грошова застава еквівалентна вартості зворотного квитка.
 • У випадку африканських студентів, зобов’язання відповідного уряду взяти на себе повну відповідальність за студента та сплатити всі витрати, якщо виникне необхідність депортувати студента
 • Медичні та радіологічні звіти
 • Нескорочене свідоцтво про народження для неповнолітніх.
 • У випадку неповнолітнього, відомості про особу в Південно-Африканській Республіці, яка діятиме як опікун учня, і лист від такої особи, що підтверджує опіку.
 • Згода обох батьків на ваше перебування в Південній Африці або від того з батьків, хто має одноосібну опіку, разом із підтвердженням одноосібної опіки
 • Офіційний лист від навчального закладу, де ви збираєтеся навчатися, з підтвердженням попереднього зарахування та тривалості курсу.
 • Доказ медичного страхування, що щорічно поновлюється на період навчання з медичною схемою, зареєстрованою відповідно до Закону про медичні програми.
 • Якщо вам 18 років і більше, потрібна довідка про несудимість з кожної країни, в якій ви проживали протягом 12 місяців або довше, починаючи з 18 років.

Ви подаєте заяву на отримання дозволу на обмін (візу для обміну в Південній Африці), використовуючи ту саму форму B1-1738.

Коли слід подавати заявку?

Тривалість розгляду заявки залежить від країни, але триває близько шести тижнів.

Студентська віза дійсна протягом усього курсу студента, альтернативно 36 місяців для шкіл і 24 місяці для інших установ.

Обмінна віза в Південну Африку - ця віза надається на термін обміну, зазвичай не більше 12 місяців. Обмінна віза Південної Африки не може бути продовжена або продовжена. Отримавши дозвіл такого типу, ви можете подати заявку на отримання дозволу на тимчасове або постійне проживання лише після того, як ви прожили принаймні рік за межами Південної Африки.

Час обробки

6 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви маєте південноафриканську студентську візу та навчаєтеся на вищому рівні, вам дозволяється працювати неповний робочий день не більше 20 годин на тиждень під час семестру та повний робочий день під час канікул.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Є багато причин, чому вашу анкету на студентську візу до Південної Африки можуть відхилити, наприклад:

 • Залишення порожніх місць у ваших формах
 • Брехня про що-небудь у вашій заявці
 • Наявність простроченого паспорта без чистих сторінок
 • Орфографічні помилки в документах
 • Не надає докази наявності достатньої кількості коштів