Keystone logo
Німеччина

Дослідження МВА в Німеччина 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  507
 • Частка комунальних послуг

  91
 • Підписка на Інтернет

  43
 • Місцевий транспорт

  60

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Німеччина

Німеччина є домом для більш ніж 80 мільйонів осіб, що робить його одним з найбільш густонаселених країн Європейського Союзу. Це історичний діяч, культурно важливе місто, і один із сильним економічним впливом на регіон. Для тих, хто хоче вчитися в Німеччині, бізнес-досліджень є одним з найбільш часто вибраних параметрів. Іноземні студенти часто вітали тут. Куди піти вчитися бізнесу в Німеччині? Для тих студентів, які хотіли б продовжити бізнес ступінь в Німеччині, різноманітність шкіл є. Бізнес-школи пропонують програми, які так само, як ті, що в інших європейських країнах. Який тип бізнесу Ступінь є в наявності? Студенти входять бізнес-навчання в Німеччині в якості студентів та роботи з досягнення їх бакалавра 'и ступінь. Багато студентів йдуть в програмах професійної, а не просування їх ступінь. Тим не менш, MBA доступний. Процес, як правило, займає від двох до чотирьох років.Кандидати на навчання, як правило, починаються в липні цього року до цього. Вартість реєстрації в бізнес-школі в Німеччині відрізняється від однієї школи до іншої. Витрати, як правило, щоб бути конкурентоспроможними з іншими школами в Європі. Більшість студентів будуть зараховані в школу 9 до 10 місяців в році. Який бізнес Опції Ступінь доступні для іноземних студентів? Іноземні студенти можуть надійти в будь-який з бізнес-шкіл, до затвердження їх заяви в університет. У центрі уваги в бізнесі включають в себе управління, міжнародні дослідження, економіки та господарське право, хоча різні інші варіанти також доступні. Іноземні студенти повинні подати заяву в школу в якості першого кроку. Потім, школа допоможе міжнародному студенту отримати необхідну документацію, щоб бути юридично дозволено в країні. Цей процес може зайняти кілька місяців, тому раннє застосування вітається.Що відбувається після закінчення Міжнародного студентів? Німеччиною велика і зростаюча країна. Як світова держава, і важливий економічний і фінансовий сектор в Європейському Союзі, це дуже можливо для студентів, які закінчили МВА школи в Німеччині, щоб знайти там роботу. Конкурс на висококваліфікованих, успішних випускників з німецької 'и шкіл, як правило, висока. Для тих, хто бажає вступити в якості іноземного студента, можливості тут багато, і часто стоїть інвестиції для тих, хто захоплений про Німеччину.

Вимоги щодо візи

 1. Language Course Visa (Visa for Language Learning) – ідеальний варіант для тих, хто хоче вивчити німецьку мову в Німеччині.
 2. Студентська віза (Visum Zur Studienbewerbung) – якщо ви хочете навчатися в Німеччині, але все ще намагаєтеся знайти потрібну програму або ви все ще не отримали листа-підтвердження від свого університету.
 3. Студентська віза (Visum Zu Studienzwecken) – якщо ви вже були прийняті до німецького університету.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза на мовний курс; студентська віза; Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 60

Ви повинні заплатити 60 євро (~74 долари США) за студентську візу до Німеччини.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС або Ісландії, Норвегії, Швейцарії чи Ліхтенштейну для в’їзду до Німеччини необхідно мати лише посвідчення особи. Для цього необов'язково мати візу.

Громадяни Австралії, Ізраїлю, Японії, Канади, Нової Зеландії, Південної Кореї та США можуть подавати документи на отримання візи навіть після прибуття до Німеччини.

Громадянам інших країн необхідно оформляти візу перед приїздом до Німеччини.

Якщо ви перебуваєте в Німеччині менше 90 днів, правила ще більше. Громадяни деяких країн можуть в’їжджати до Німеччини на цей час без візи. Це Венесуела, Ватикан, Уругвай, Сінгапур, Сейшельські Острови, Парагвай, Панама, Нікарагуа, Мексика, Маврикій, Малайзія, Макао, Хорватія, Гватемала, Сальвадор, Коста-Ріка, Чилі, Бруней, Бразилія, Болівія, Бермудські острови, Барбадос, Багами. , і Аргентина.

Відвідайте веб-сайт Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, щоб дізнатися про останні вимоги щодо отримання віз для всіх країн: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Німеччини

Вам потрібно буде подати заяву на отримання візи в посольстві або консульстві Німеччини у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно домовитися про візову співбесіду. У день співбесіди ви повинні надати документи для отримання візи.

Зазвичай потрібні такі документи:

 • Заповнена анкета
 • Дійсний паспорт
 • Дві фотографії
 • Лист, що підтверджує, що вас прийняли до німецького університету
 • Виписка з академічної довідки
 • Сертифікат про знання німецької мови або підтвердження того, що ви маєте намір відвідувати мовний курс у Німеччині (якщо навчаєтеся німецькою мовою)
 • Доказ того, що у вас є достатньо коштів, щоб утримувати себе під час проживання в Німеччині (8700 євро на рік, що приблизно дорівнює ~9390 доларів США)
 • Сертифікат про придбання медичної страховки
 • Заява про достовірність поданих документів

Залежно від посольства вам також може знадобитися надати доказ того, що ви не маєте судимості.

Кожен повинен зареєструватися в місцевих органах реєстрації (Einwohnermeldeamt) протягом першого тижня після прибуття до Німеччини. Вам потрібно буде взяти паспорт/посвідчення особи (та візу, якщо необхідно), підтвердження вашої адреси в Німеччині (наприклад, договір оренди від орендодавця) і, можливо, свідоцтво про реєстрацію з вашого курсу. Вам буде надано підтвердження реєстрації.

Коли слід подавати заявку?

Розгляд заявки на отримання візи зазвичай займає від 6 до 8 тижнів для мовного курсу. Однак, якщо мовний курс триває більше трьох місяців, час, витрачений на розгляд заявки, може збільшитися до 8-10 тижнів. А під час пікового сезону подорожей заявки можна надсилати в період очікування. Таким чином, студенти, яким потрібна студентська віза до Німеччини, повинні подати свої заявки завчасно до початку курсу. Ви повинні подати заяву якнайшвидше та принаймні за три місяці до вашого переїзду в країну.

Навчальні візи дійсні лише протягом курсу або програми. Дозволи на проживання зазвичай видаються на рік, але можуть бути продовжені.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Громадяни країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії можуть вільно працювати в Німеччині, але не більше 20 годин на тиждень під час семестру.

Громадянам ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії (включно з хорватами з липня 2015 року) дозволяється працювати до 120 повних або 240 південних днів на рік (включаючи волонтерську роботу) без дозволу. Ви можете працювати більше годин, якщо працюєте в університеті як студент або асистент; для інших типів зайнятості вам потрібен дозвіл від Agentur für Arbeit (Федерального агентства зайнятості) та Управління у справах іноземців, щоб перевищити ліміт 120/240. Studienkolleg і студентам-мовникам потрібен дозвіл від цих органів, щоб братися за будь-яку роботу. Студенти не можуть бути фрілансерами чи самозайнятими.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось основні причини, чому вашу заявку на отримання німецької студентської візи може бути відхилено:

 • Поганий матеріальний стан
 • Поганий академічний профіль
 • Відсутність підготовки до співбесіди
 • Недостатній рівень знання мови (німецька або англійська)
 • Невідповідність вашому вибору програми навчання