Молдова

Найкращі університети для МВА Програми в Молдова 2024

Кількість установ: 4
  • Chisinau, Молдова

  Починаючи з 1991 року, року проголошення незалежності, Республіка Молдова вийшла на складний шлях політичних, економічних та соціальних перетворень. В умовах ринкової економіки, яка була нав'язана як об'єктивна легітимність історії, і після розпаду Радянського Союзу наша країна утвердилася як держава, що починається, практично, з нового початку.

  • Chisinau, Молдова

  Технічний університет Молдови був заснований в 1964 році з початковою назвою «Політехнічний інститут», заснований на інженерних та економічних спеціальностях, переведених з Молдавського державного університету. На першому році навчання (1964 - 1965) в університеті навчалося 5140 студентів (з них 2085 студентів денної форми навчання), згрупованих у п’ять факультетів: електротехнічний, механічний, технологічний, будівельний, економічний. Професорсько-викладацький склад налічував 278 викладачів, з яких лише 36 мали наукові ступені та наукові звання.

  • Chisinau, Молдова

  Університет європейських досліджень Молдови (USEM) є вищим приватним навчальним закладом, складовою частиною системи освіти в Республіці Молдова та діє відповідно до всього відповідного законодавства.

  • Chisinau, Молдова

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...