Мехіко

Найкращі університети для МВА Програми в Мехіко 2023

Кількість установ: 255
  • Monterrey, Мехіко

  Глобальний сценарій є складним, але відкриває багато можливостей у своїй постійній трансформації. Можливості з’являються лише у тих, хто краще підготовлений; для тих, хто володіє далекоглядними знаннями, глобальною обізнаністю та лідерством, щоб впливати на трансформацію організацій. Ми досягаємо цього за допомогою інноваційного портфоліо бізнес-програм післядипломної освіти, формуючи трансформаційних лідерів глобальних компаній. Крім того, наша платформа EGADE xEd виділяється своєю найсучаснішою моделлю для вдосконалення навичок і трансформації глобального бачення.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  Університет IE є провідним міжнародним університетом Іспанії з кампусами в Мадриді та Сеговії. Визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів у світі, IE формує лідерів, які стимулюють інновації та зміни в організаціях, створюючи навчальне середовище, де технології та різноманітність відіграють ключову роль у розвитку глобального бачення, підприємницького мислення та гуманістичного підходу.

  • Monterrey, Мехіко

  Tecnológico de Monterrey – приватний некомерційний університет номер один у Мексиці. Заснований у 1943 році університет з тих пір розрісся до 26 кампусів по всій Мексиці, з головним кампусом у Монтерреї. Завдяки освітньому досвіду ми формуємо людей, які стають агентами змін, бажаючими бути ще більш конкурентоспроможними, щоб принести користь усім, з чітким фокусом на тому, щоб бути, а не мати, на служінні іншим замість того, щоб володіти речами; люди, які несуть відповідальність за своє життя, усвідомлюючи той факт, що їхні дії можуть сприяти трансформації інших.

  • Monterrey, Мехіко
  • Guadalajara, Мехіко
  • + 2 Більше

  Tecnológico de Monterrey було засновано в 1943 році завдяки баченню дона Еудженіо Гарза Сада та групи підприємців, які створили некомерційну асоціацію під назвою Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey є приватною, некомерційною, незалежною установою з відсутність політичних і релігійних приналежностей.

  • Campeche, Мехіко

  Міжнародний Ібероамериканський університет ( UNINI México ) задуманий як заклад вищої освіти для отримання ступеня бакалавра та аспірантури, чиї цілі та керівні принципи гарантують рівні можливості навчання для всіх людей.

  • Jumeirah, Сполучені Арабські Емірати
  • Guadalajara, Мехіко
  • + 1 Більше

  Професійна, акредитована кіношкола з незалежним духом, Raindance викладає як новачків, так і досвідчених режисерів з 1992 року. Наш дух зосереджений на незалежності, а наші курси розроблені для того, щоб ви розвивали свої навички у своєму стилі.

  • Tlaquepaque, Мехіко

  ITESO - єзуїтський університет Гвадалахари. Заснована в 1957 році, вона належить до мережі понад 228 єзуїтських університетів у всьому світі. Всі вони поділяють 450-річну традицію єзуїтської освіти, традицію, яка історично була в центрі світової думки, відома тим, що виховувала лідерів у всіх галузях науки та мистецтва.

  • Mexico City, Мехіко

  UNIR Mexico — приватний мексиканський університет, затверджений Міністерством народної освіти (SEP) у 2013 році.

  • Mexico City, Мехіко
  • Monterrey, Мехіко
  • + 2 Більше

  Бізнес-школа EGADE при Tecnológico de Monterrey завоювала всесвітньо визнану репутацію провідного закладу бізнес-освіти в Латинській Америці, що прагне розширити можливості лідерів-всепідприємців, які створюють спільні цінності та трансформують суспільство.

  • Mexico City, Мехіко

  Міжнародна школа готельного менеджменту та туризму Vatel є визнаним закладом у всьому світі, який готує студентів до здобуття знань та навичок, необхідних для відповідального виконання керівних посад у закладах гостинності, таких як готелі, ресторани, агентства. подорожі, сервісні агентства, лікарні, оздоровчі центри тощо. Академічний план Vatel пропонує офіційний подвійний диплом (Мексика-Франція), що відкриває можливість безпосередньо приєднатися до професійного світу.

  • Naucalpan de Juárez, Мехіко

  Усвідомлюючи необхідність підготувати кращих людей та професіоналів до успішнішого протистояння викликам «нового нормального», UVM вирішили запустити нашу нову освітню модель Certeza.

  • México, Мехіко

  Ми - університет, який прагне передавати підходи, спрямовані на сфери бізнесу та розвитку людства, які забезпечують надзвичайно успішні стратегії. Ми твердо переконані, що функція підготовки полягає в тому, щоб зробити людину людиною знань і цінностей, які співпрацюють з нашим суспільством на позитивному рівні досвіду. Ми пропонуємо навчання як інструмент, який вимагає прихильності, що призводить до великих досягнень та задоволення, ми наголошуємо на відборі наших професіоналів, які після вступу вже мають збагачений профіль у цій галузі, що дозволяє їм поділитися досвідом зі своїми однокласниками та викладачами. , тому що знання застосовуються з ентузіазмом, правдивістю, чесністю та оновленням. Наш університет дозволяє розвиватися та зростати нашим випускникам та нашому викладацькому складу, а також комфортним приміщенням, де використання є пріоритетом.

  • Puebla City, Мехіко

  Політехнічний університет Пуебла прагне до досягнення та постійного підвищення ефективності своєї Системи управління якістю, шляхом встановлення, перегляду та періодичної оцінки цілей якості, спрямованих на зміцнення освітніх послуг, які надає університет, для повного навчання компетентних фахівців, які відповідають потреби виробничого та соціального секторів.

  • Mexico City, Мехіко

  У Технологічному університеті Мексики ми переконані, що кожен має право отримати якісну освіту. Тому для того, щоб Ви вивчали свою середню школу, бакалавр чи аспірантуру, ми пропонуємо Вам доступне навчання, академічні стипендії та банк роботи. Наша мета - ви підготувалися до професіоналів, щоб покращити якість життя.

  • Cortazar, Мехіко

  Ми-університет світового класу, який працює за допомогою комплексної системи управління якістю, яка: Інтегровано навчає людей за допомогою різних освітніх програм, визнаних їх якістю та актуальністю, на основі моделі Політехнічних університетів. Має висококваліфікований персонал. Він сприяє культурі досліджень, технологічного розвитку та інновацій із стабільним підходом та з міжнародними прогнозами.