Keystone logo
Мехіко

Дослідження МВА в Мехіко 2024

Навчання в Мехіко

Як Мексика продовжує зростати в якості економічної держави, розіграш численних університетів також буде рости. Однією з переваг вивчення бізнес в Мексиці низької вартості навчання та високу якість освіти. Ще одна перевага прийняття ступінь магістра ділового адміністрування в Мексиці шанс навчатися іспанською мовою. Іспанська росте як один з провідних у світі мов, а особливо в західній півкулі. Студенти, які можуть вільно говорити іспанською мовою буде високо цінуються як ця тенденція триває. Програми МВА в Мексиці пройде в одному з університетів, розташованих в основних містах Мексики 'и. Повний і неповний робочий день варіанти навчання доступні, так що студенти, які вже знаходяться в професійній сфері можуть продовжувати працювати, що поле під час навчання. Діапазон ділової програми основна увага, у тому числі маркетингу, міжнародного бізнесу, фінансів та управління проектами, також доступні для тих, хто проводить бізнес-тренінги на рівні випускника в Мексиці.Мексиканські університети розділити свої шкільні роки на семестри або триместри. Школа починається в кінці липня, і майже кожен університет отримує три тижні від на Різдво. Фактичні дати семестрів або триместрів буде змінюватись в залежності від університету обрали. Після закінчення з MBA від престижного мексиканського університету, студенти будуть готові зайняти позиції верхнього рівня в бізнесі. Це керівники та куратори він т наступного покоління, а деякі можуть навіть опинитися в становищі, що борються за власника або генерального директора в компанії. Для тих, хто вільно володіє іспанською, можливості для вивчення бізнесу в Мексиці досить добре.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  316
 • Частка комунальних послуг

  19
 • Підписка на Інтернет

  27
 • Місцевий транспорт

  19

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Мехіко

Розташований на кордоні США на півдні в Техасі, Мексика є другим за чисельністю населення країна в Латинській Америці і найбільш густонаселена країна, яка говорить по-іспанськи. Він має один з світу 'и найбільшої економіки та сильної виробник срібла і нафти. На думку багатьох, як Нові індустріальні країни і виникаючих влади, Мексика може багато чого запропонувати сучасний світ. На додаток до своєї економічної потужності, Мексика славиться своєю багатою історією. Він має 32 об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є десятим найбільш відвідувана країна у світі. Сьогодні люди стікаються в Мексику, щоб дослідити стародавні руїни і витрачати час на прекрасному узбережжі цій латиноамериканській країні. Пряний, ароматний їжа країни є ще одним залучити для іноземних гостей.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза для тимчасового проживання (Residente Temporal Estudiante)

Ціна та валюта

USD 30

Вартість оформлення студентської візи залежить від громадянства. Це може бути від 17 до 30 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином або постійним жителем Шенгенської зони, Великобританії, США, Канади чи Японії, або якщо у вас є дійсна віза в будь-яку з цих країн, вам не потрібна віза в Мексику, якщо метою вашого візиту є навчання, а також якщо тривалість вашого перебування не перевищує 180 днів.

Студенти, які походять з інших країн або збираються відвідати країну на період довший ніж 180 днів, повинні подати заявку на отримання студентської візи до Мексики.

Де можна подати заявку?

Консульська служба

Ви повинні особисто подати заяву на студентську візу для тимчасового проживання в консульському відділі, найближчому до вашого місця проживання.

Веб-сайт:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Як оформити заявку?

Заявники повинні подавати документи на отримання візи особисто за попередньою домовленістю про співбесіду.

 1. Дійсний паспорт з принаймні 6 місяців після повернення.
 2. Оригінал листа про прийняття від школи/установи в Мексиці.
 3. Оригінал листа або довідки із зазначенням покриття витрат студента, включаючи повну стипендію, і якщо вони будуть проживати в приймаючій сім'ї, не забудьте додати посвідчення особи головного члена сім'ї. Якщо стипендія або витрати не включені, необхідно надати виписку з рахунку за останні 3 місяці.
 4. Для неповнолітніх – свідоцтво про народження студента, апостильоване належним чином.
 5. Іноземні студенти повинні надати підтвердження медичної страховки/страхування від нещасних випадків із міжнародним покриттям.
 6. Також потрібна медична довідка про стан здоров’я та відсутність у кандидата будь-якої з хвороб.
 7. Плата за оформлення візи.
 8. Заповнена анкета.
 9. Одна кольорова фотографія паспортного розміру з відкритим обличчям.

Після того, як заявники в’їдуть на територію Мексики, вони повинні протягом перших 30 календарних днів подати заяву до Національного інституту міграції для отримання карти проживання, яка підтверджує їх легальне перебування в країні та дозволяє їм залишатися в Мексиці.

Коли слід подавати заявку?

Мексиканську студентську візу можна оформити в середньому за 2 дні та може зайняти до 3 тижнів, залежно від громадянства заявника. Ви повинні подати заявку заздалегідь.

Термін дії студентської візи – один рік.

Час обробки

2 Days

Можливості роботи

Студенти не можуть працювати або займатися будь-якою оплачуваною діяльністю, перебуваючи на студентській візі в Мексиці.

Якщо студент був запрошений мексиканською компанією/установою для виконання прибуткової діяльності, мексиканська компанія/установа повинна запитати дозвіл на роботу в Національному інституті міграції в Мексиці (www.inm.gob.mx).

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Імміграційні органи можуть прийняти рішення про відмову у в’їзді в країну, якщо заявник перебуває під кримінальним провадженням або був засуджений за тяжкий злочин.