Keystone logo
Марокко

Дослідження МВА в Марокко 2024

Навчання в Марокко

Марокко має чотирнадцять великих державних університетів, а також спеціальні школи та міжнародними університетами. Бізнес градусів, як правило, приймаються в громадському університеті або міжнародного університету. Приватні установи також в Марокко. Одна з причин, студенти обирають Марокко через стрімке зростання сектора освіти управління бізнесом. Доступність програми і можливість вчитися в районі з багатою історією та культурною спадщиною вносять свій внесок у це зростання. Ступінь бакалавра бізнес вимагає чотири роки очного навчання та майстер 'и ступінь потрібно два роки очного навчання. Навчальний рік в Марокко має два семестри. Осінній семестр триває з серпня по грудень, а весняний семестр триває з січня по травень. Багато шкіл пропонують більш короткий термін літній.Навчання в Марокко дає перевагу навчання в одній з арабських країн, що має доведений послужний список виробляти відмінні бізнес-професіоналів. Студенти, які закінчують з бізнес ступеня з Марокко буде готова стати бізнес-лідерів в арабському світі. Більш глибоке розуміння арабської культури і народи цього регіону, допоможе комерційної діяльності в майбутньому. Ті, хто переслідує ступінь магістра бізнесу в Марокко буде в кращому становищі для лідерських ролей та акціях, тому що їх додаткової освіти. Вартість навчання в Марокко є однією з переваг цього району. Більшість студентів буде знайти навчання, щоб бути достатньо доступним. Вартість навчання в приватних університетах буде змінюватись в залежності від університету та обраної програми.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  171
 • Частка комунальних послуг

  12
 • Підписка на Інтернет

  31
 • Місцевий транспорт

  14

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  5
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Марокко

Марокко є арабською країною, розташований в Магріба в Північній Африці. Насолоджуючись свободою, яку не отримало широкого розповсюдження серед своїх сусідів, вона вже давно основним гравцем в історії регіону. Сьогодні, конституційна монархія стає все більш популярним туристичним напрямком, залучення понад 10 мільйонів туристів на рік. Його стародавні міста і красивий гірський ландшафт приваблюють людей в Марокко, щоб випробувати країни 'и культуру і красу для себе. Касабланка, найбільше місто, є одним з найбільших нічиїх для туристів, зроблений відомим в класичних голлівудських фільмів. Як Марокко продовжує зростати як економічної і політичної влади, багато людей звертають свою увагу на його університетської системи в якості можливості для міжнародного дослідження.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

Вартість студентської візи в Марокко залежить від громадянства заявника.

Для громадян США комісії такі:

 • Період перебування від 3 до 90 днів (один вхід): $23,85
 • Період перебування від 3 до 90 днів (два входи): $35,80

Хто може подати заяву на візу?

Громадяни багатьох країн можуть в’їжджати в Марокко на термін до 90 днів без візи.

Якщо ваш курс навчання триває більше 90 днів, вам потрібно буде отримати студентську візу.

Де можна подати заявку?

Посольство Марокко / Онлайн

Подайте заявку на отримання студентської візи в найближчому посольстві Марокко у вашій країні проживання. Ви також можете надіслати заявку онлайн.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Подайте заявку на отримання візи після того, як ви отримаєте лист про прийом до визнаної установи в Марокко.

Зазвичай вам потрібно буде подати таку документацію:

 • Належним чином заповнена та підписана візова анкета
 • Оригінал паспорта (термін дії більше 6 місяців на дату в'їзду)
 • Копія оригіналу паспорта (сторінки 1-3)
 • Дві кольорові фотографії паспортного розміру з білим фоном
 • Копія листа про вступ або реєстрації класу, виданої школою в Марокко
 • Копія квитків на літак або підтвердженого бронювання
 • Сертифікат того, що у вас є необхідна сума грошей на обслуговування відповідно до тривалості вашого курсу.

Коли слід подавати заявку?

Термін розгляду заявки від 2 до 15 робочих днів.

Студентська віза в Марокко зазвичай дійсна протягом 3 років.

Час обробки

15 Days

Можливості роботи

Іноземні резиденти не можуть працювати на посадах, які можуть бути зайняті громадянином Марокко. Власникам студентської візи зазвичай не дозволяється працювати під час навчання в Марокко. Зверніться до свого посольства.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.

Будь ласка, зверніть увагу, що перш ніж отримати візу, усі заявники на студентську візу повинні продемонструвати міцні соціальні та економічні зв’язки з країною проживання, які змушують їх повернутися після тимчасового навчання в Марокко.