Марокко

Дослідження МВА в Марокко 2023

Навчання в Марокко

Марокко має чотирнадцять великих державних університетів, а також спеціальні школи та міжнародними університетами. Бізнес градусів, як правило, приймаються в громадському університеті або міжнародного університету. Приватні установи також в Марокко. Одна з причин, студенти обирають Марокко через стрімке зростання сектора освіти управління бізнесом. Доступність програми і можливість вчитися в районі з багатою історією та культурною спадщиною вносять свій внесок у це зростання. Ступінь бакалавра бізнес вимагає чотири роки очного навчання та майстер 'и ступінь потрібно два роки очного навчання. Навчальний рік в Марокко має два семестри. Осінній семестр триває з серпня по грудень, а весняний семестр триває з січня по травень. Багато шкіл пропонують більш короткий термін літній.Навчання в Марокко дає перевагу навчання в одній з арабських країн, що має доведений послужний список виробляти відмінні бізнес-професіоналів. Студенти, які закінчують з бізнес ступеня з Марокко буде готова стати бізнес-лідерів в арабському світі. Більш глибоке розуміння арабської культури і народи цього регіону, допоможе комерційної діяльності в майбутньому. Ті, хто переслідує ступінь магістра бізнесу в Марокко буде в кращому становищі для лідерських ролей та акціях, тому що їх додаткової освіти. Вартість навчання в Марокко є однією з переваг цього району. Більшість студентів буде знайти навчання, щоб бути достатньо доступним. Вартість навчання в приватних університетах буде змінюватись в залежності від університету та обраної програми.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  164
 • Частка комунальних послуг

  12
 • Підписка на Інтернет

  31
 • Місцевий транспорт

  13

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  5
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Марокко

Марокко є арабською країною, розташований в Магріба в Північній Африці. Насолоджуючись свободою, яку не отримало широкого розповсюдження серед своїх сусідів, вона вже давно основним гравцем в історії регіону. Сьогодні, конституційна монархія стає все більш популярним туристичним напрямком, залучення понад 10 мільйонів туристів на рік. Його стародавні міста і красивий гірський ландшафт приваблюють людей в Марокко, щоб випробувати країни 'и культуру і красу для себе. Касабланка, найбільше місто, є одним з найбільших нічиїх для туристів, зроблений відомим в класичних голлівудських фільмів. Як Марокко продовжує зростати як економічної і політичної влади, багато людей звертають свою увагу на його університетської системи в якості можливості для міжнародного дослідження.

Visa Requirements

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Student Visa

Ціна та валюта

The student visa fees for Morocco vary based on the nationality of the applicant.

For US citizens, the fees are the following:

 • 3 to 90 days stay period (one entry): $23.85
 • 3 to 90 days stay period (two entries): $35.80

Хто може подати заяву на візу?

Many nationalities can enter Morocco for up to 90 days without a visa.

If your study course is longer than 90 days, you will need to get a student visa.

Де можна подати заявку?

Moroccan embassy / Online

Apply for your student visa at the nearest Moroccan embassy in your resident country. You may also be able to send in the application online.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Apply for the visa after you have received a letter of admission to a recognized institution in Morocco.

You will typically need to submit the following documentation:

 • A visa application form duly filled out and signed
 • Original passport (valid for over 6 months at the entry date)
 • Copy of the original passport (Pages 1-3)
 • Two passport size color photos with white background
 • Copy of the admission letter or class registration issued by the school in Morocco
 • Copy of the plane tickets or of the confirmed reservation
 • Certification that you have the required amount of money for maintenance based on the length of your course.

Коли слід подавати заявку?

The application processing times are between 2 and 15 working days.

The student visa to Morocco is typically valid for a period of 3 years.

Час обробки

15 Days

Можливості роботи

Foreign residents cannot work in jobs that could be filled by a Moroccan citizen. Student visa holders are usually not allowed to work while they study in Morocco. Check with your embassy.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.

Please note that before a visa can be issued, all student visa applicants must demonstrate strong social and economic ties to their country of residence such that compel their return after a temporary study stay in Morocco.