Литва

Найкращі університети для МВА Програми в Литва 2023

Кількість установ: 22
  • Klaipėda, Литва

  1 січня 1991 року - день офіційного початку діяльності Клайпедського університету. Це дата, яка надала місту Клайпеда статус університетського міста та відкрила більше можливостей для регіону Західної Литви та його мешканців для здобуття університетської освіти та наукової кар’єри.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Kaunas, Литва

  Відкрийте для себе місце життєвих переживань в унікальній ліберальній атмосфері, яскравому творчому робочому середовищі та різноманітній спільноті студентів і науковців, що надихають

  • Klaipėda County, Литва

  Lithuania Business College (LBC) – це сучасний, відкритий для суспільства та незалежний вищий навчальний заклад, заснований у 1994 році, який готує професіоналів із соціальних та фізичних наук, орієнтованих на литовський та європейський ринок праці. LTVK передбачає багатообіцяючі можливості для кар’єрного зростання, міжнародний обмін і дозвілля, характерне для студентів. Місія. Lithuania Business College має намір підготувати творчих, кваліфікованих фахівців, створити умови для навчання протягом усього життя шляхом надання професійного ступеня бакалавра та проведення прикладних досліджень, необхідних для регіонального розвитку. Бачення. Lithuania Business College – це інноваційний, прозорий, соціально активний і відповідальний вищий навчальний заклад, міжнародно визнаний, універсальний до розвитку ринку праці та готовий задовольнити потреби суспільства.

  • Kaunas, Литва

  Каунаський університет прикладних наук (з литовської мови - Kauno Kolegija ) - державний мультидисциплінарний вищий навчальний заклад, розташований у Литві (одна з трьох країн Балтії), що забезпечує освіту в галузі техніки, технологій, соціальних наук, гуманітарних наук, мистецтв, медицини та охорони здоров'я. наук. Він пропонує широкий спектр бакалаврських програм з практичним упередженням для близько 5500 студентів, які навчаються на 4 факультетах.

  • Kaunas, Литва

  Університет є найбільшим закладом вищої освіти для біомедичних наук у Литві, який успішно поєднує дослідження, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: медичної академії та ветеринарної академії.

  • Vilnius, Литва
  • Kaunas, Литва
  • + 1 Більше

  Ласкаво просимо до Вільнюського університету – найстарішого та найбільшого вищого навчального закладу Литви. З моменту свого заснування в 16 столітті Вільнюський університет, як невід'ємна частина європейської науки та культури, втілив концепцію класичного університету та єдності навчання та дослідження.

  • Kaunas, Литва

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences - це незалежний католицький вищий навчальний заклад, метою якого є реалізація інтегрованих навчальних програм з питань науки та бізнесу, які керуються на основі Ігнатійської педагогічної парадигми.

  • Kaunas, Литва

  Kaunas University of Technology , KTU, є одним з найбільших технологічних університетів у Прибалтиці. Відомий своїми зв'язками з бізнесом, лідерством у наукових дослідженнях, гнучкими міждисциплінарними навчальними програмами та незабутнім досвідом навчання, KTU швидко переходить до найкращого вибору в області.

  • Vilnius County, Литва

  У нинішній структурі Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) був створений у 2008 році завдяки інтеграції Вільнюського технічного коледжу до Вільнюського коледжу будівництва та дизайну. Походження технічного факультету сягає 30-х років минулого століття (технікум).

  • Šlienava, Литва

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) створений неподалік від міста Каунас (центральна Литва) та забезпечує вищу освіту - ступінь бакалавра.

  • Klaipėda, Литва
  • Vilnius, Литва
  • + 1 Більше

  Університет прикладних наук SMK – це вищий навчальний заклад, який базується на інноваціях та якості, розташований у столиці Литви Вільнюсі та портовому місті на Балтійському морі Клайпеді. У 2018 році SMK відкрив новий кампус у другому за величиною литовському місті Каунас. Заснований у 1994 році, SMK виріс до того, щоб позиціонувати себе на самій вершині рейтингу литовських приватних коледжів і наразі є найбільшим приватним вищим навчальним закладом у Литві.

  • Kaunas, Литва

  Lithuanian Sports University ( LSU ) пишається тим, що є єдиним спеціалізованим університетом в Литві, який об’єднує науку про рух і спорт вже понад вісім десятиліть.

  • Vilnius, Литва

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Литва

  VMU є єдиним державним вищим навчальним закладом у Литві та одним із небагатьох у регіоні, де надається широка гуманітарна освіта. Це означає, що студенти можуть вільно змінювати та організовувати свій розклад, незначні в одній галузі та основні в іншій, подорожувати за кордон у рамках міжнародного обміну та готуватися до цих поїздок, пройшовши деякі з 30 доступних курсів іноземної мови. Як відображення світових академічних тенденцій, все більше лекцій (окремих курсів і навіть цілих навчальних програм) викладаються англійською мовою, багато з них викладачами з-за кордону. VMU пропонує програми бакалавра та магістра, які повністю викладаються англійською мовою. Кожен семестр університет збирає колоритне міжнародне співтовариство, яке об’єднує представників майже 80 країн світу.