Литва

Найкращі університети для МВА Програми в Литва 2023

Кількість установ: 20
  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Kaunas, Литва

  Відкрийте для себе місце життєвих переживань в унікальній ліберальній атмосфері, яскравому творчому робочому середовищі та різноманітній спільноті студентів і науковців, що надихають

  • Klaipėda County, Литва

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS) – це сучасний, відкритий для суспільства та незалежний вищий навчальний заклад, заснований у 1994 році, який готує професіоналів у соціальних і фізичних науках, орієнтованих на литовський та європейський ринок праці. LTVK тягне за собою перспективні можливості для кар’єрного зростання, міжнародний обмін та типове для студентів дозвілля. Місія. Литовський бізнес-університет сповнений рішучості підготувати творчих, кваліфікованих спеціалістів, створити умови для неперервного навчання шляхом отримання ступеня професійного бакалавра, а також провести прикладні дослідження, необхідні для регіонального розвитку. Бачення. Литовський бізнес-університет – це інноваційний, прозорий, соціально активний та відповідальний вищий навчальний заклад, визнаний на міжнародному рівні, універсальний до подій на ринку праці та готовий задовольнити потреби суспільства.

  • Kaunas, Литва

  Каунаський університет прикладних наук (з литовської мови - Kauno Kolegija ) - державний мультидисциплінарний вищий навчальний заклад, розташований у Литві (одна з трьох країн Балтії), що забезпечує освіту в галузі техніки, технологій, соціальних наук, гуманітарних наук, мистецтв, медицини та охорони здоров'я. наук. Він пропонує широкий спектр бакалаврських програм з практичним упередженням для близько 5500 студентів, які навчаються на 4 факультетах.

  • Kaunas, Литва

  Університет є найбільшим закладом вищої освіти для біомедичних наук у Литві, який успішно поєднує дослідження, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: медичної академії та ветеринарної академії.

  • Vilnius, Литва
  • Kaunas, Литва
  • + 1 Більше

  Ласкаво просимо до Вільнюського університету – найстарішого та найбільшого вищого навчального закладу Литви. З моменту свого заснування в 16 столітті Вільнюський університет, як невід'ємна частина європейської науки та культури, втілив концепцію класичного університету та єдність навчання та дослідження.

  • Kaunas, Литва

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences - це незалежний католицький вищий навчальний заклад, метою якого є реалізація інтегрованих навчальних програм з питань науки та бізнесу, які керуються на основі Ігнатійської педагогічної парадигми.

  • Kaunas, Литва

  Kaunas University of Technology , KTU, є одним з найбільших технологічних університетів у Прибалтиці. Відомий своїми зв'язками з бізнесом, лідерством у наукових дослідженнях, гнучкими міждисциплінарними навчальними програмами та незабутнім досвідом навчання, KTU швидко переходить до найкращого вибору в області.

  • Vilnius County, Литва

  У нинішній структурі Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) був створений у 2008 році завдяки інтеграції Вільнюського технічного коледжу до Вільнюського коледжу будівництва та дизайну. Походження технічного факультету сягає 30-х років минулого століття (технікум).

  • Šlienava, Литва

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) створений неподалік від міста Каунас (центральна Литва) та забезпечує вищу освіту - ступінь бакалавра.

  • Kaunas, Литва

  Lithuanian Sports University ( LSU ) пишається тим, що є єдиним спеціалізованим університетом в Литві, який об’єднує науку про рух і спорт вже понад вісім десятиліть.

  • Vilnius, Литва

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Литва

  VMU є єдиним державним вищим навчальним закладом у Литві та одним із небагатьох у регіоні, де надається широка гуманітарна освіта. Це означає, що студенти можуть вільно змінювати та організовувати свій розклад, незначні в одній галузі та основні в іншій, подорожувати за кордон у рамках міжнародного обміну та готуватися до цих поїздок, пройшовши деякі з 30 доступних курсів іноземної мови. Як відображення світових академічних тенденцій, все більше лекцій (окремих курсів і навіть цілих навчальних програм) викладаються англійською мовою, багато з них викладачами з-за кордону. VMU пропонує програми бакалавра та магістра, які повністю викладаються англійською мовою. Кожен семестр університет збирає колоритне міжнародне співтовариство, яке об’єднує представників майже 80 країн світу.

  • Vilnius County, Литва

  З початку своєї діяльності в 1999 році Університет менеджменту та економіки ISM з самого початку мав одну мету - запропонувати інноваційні, якісні дослідження та навчання з менеджменту та економіки для творчих, амбітних молодих людей та вже досвідчених менеджерів бізнесу. Визнання клієнтів (студентів, підприємств та випускників), міжнародне визнання та сталий розвиток. Якість та міжнародність стали найважливішими пріоритетами діяльності університету. Ця мета була оцінена Міжнародною акредитацією якості (IQA), присудженою ISM у 2006 році Асоціацією розвитку менеджменту в Центральній та Східній Європі (CEEMAN), підтверджуючи таким чином, що ISM належить до університетів, які пропонують найсучасніші бізнес -студії в регіоні.

  • Vilnius, Литва

  Розташований лише за 20 хвилин їзди від центру міста, Університет Миколаса Ромеріса (MRU) є найбільшим і провідним університетом у сфері соціальних наук і міждисциплінарних досліджень у Литві, в якому зараз навчається близько 5900 студентів із 65 країн.